User
Pass
2FA
 
 

Propuneri.
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 40, 41, 42  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message53858
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 28-08-2013, 12:00:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stiu de pe zm5 cum ii, stiu de pe zm1 cum ii (ca si acolo a fost). Repet, si sper ca ii ultima oara, ca daca se mai deschide subiectul, voi incepe sa dau banuri celor care mai comenteaza: NU se va interzice "fantoma", ii prea multa bataie de cap si nu vreau sa vad zeci de banuri date. Tu esti singurul care se plange, deci uite 2 variante, joci asa sau poti pleca. "Fantoma" se va scoate numai dupa ce edutz va veni inapoi.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sKriLLeX.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-09-2013 19:30)
Joined: 05 Aug 2013
Posts: 67, Topics: 11
Location: Pe scaun

Reputation: 37.3
Votes: 1

Post Posted: 28-08-2013, 12:58:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok nu mai se aduce vorba de asta ca e deja stresant... dar nu sunt singurul care se plange de faza cu Fantoma... sunt multi altii pe srv care zic " mai la sati ma fantoma!!" dar ei nu fac post pe forum... -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DaTra

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-11-2014 14:55)
Joined: 01 Dec 2012
Posts: 197, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 61.8
Votes: 3

Post Posted: 28-08-2013, 13:13:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fantoma va fi scoasa cand se intoarce edutz (fondatorul ) pana atunci nu se poate face nimic ..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
_Frozen_Water_
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-09-2013 19:54)
Joined: 05 Aug 2013
Posts: 238, Topics: 47
Location: After Rain Is Come The Night

Reputation: 25.2
Votes: 4

Post Posted: 28-08-2013, 13:37:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sKriLLeX. wrote:
Salut! Imi poate spune si mi-e cineva daca este posibil sa faci lvl up si cu GM cu tot ca sunt 2000 de playeri care au clasa de human "Fantoma" si eu cu gm daca stau o mapa nu fac mai mult de 20 de ammo din vina ca sunt 30 de zm care au fantoma.... NEO daca ai intra pe srv sa vezi ca e o prb mai maricica cu clasa de human "Fantoma" ai vedea ca e mult prea exagerata ca se abuzeaza enorm de ea... Deja ma exaspereaza clasa aia si mi se pare imposibil sa faci lvl mia mare de 7/8!!


salut, sa iti dau o idee cum sa faci credite am vazut ca tu ai gm ca si mine asa ca iati Shotgun ala manual cu 8 gloante si fa lvl 9 sa ai speed mult mai mare si ia clasa medic si nu te mai ascunde "lupta direct cu zm" la sigur teai uitat pe mine cum joc asa ca joaca si tu lafel ca mine dar ,in primele 1-2 zile ai sa joci mai prost cu shotgun manual pana te obijnuiesti dupa 1-2-3 zile ai sa joci excelent cu shotgunul, exemplu eu joc cam 4-5 ore pe zii si fac intre 2-4k credite zii de zii numa cu shotgun fara sa ma ascund sau sa pun lm la infectie normala eu fac intre 30 - 140 credite pe runda si la moduri gen plague sau modu in care este 1x surv si 1x neme iar restu sunt zm si human eu la modurile astea 2 fac de fiecare daca intre 100 - 400 credite de ex de duminica pana azi ( miercuri ) am facut aproape 11k crediite numa cu shotgun-ul manual, trebue numa sa fii zm lvl 9 pt speed si gravity si sa ai gm sa ai armura si dmg dublu.. si pe mine ca si ceilalti ma enerveaza clasa fantoma dar eu tiam spus cum sa faci credite si fara sa te ascunzi sau sa folosesti lm si iteme din shop M de ex, atunci cand bagi LM vine zm sparge lm si iti da infect si nu faci mai mult de 20-40 credite pe cand cu shotgun si zm lv9 sau mai sus de lv 9 tragi in zm si ii arunca departe si poti sa si fugii in cazu in care sunt multi zm dupa tine asa fac eu credite si e foarte simplu si usor si e mult mai placut jocu jucandul cum tiam spus eu pentru ca fra sa astepti sa vina zm la tine etc etc te duci tu la iei si daca dai cu shotgun manual in cap la un zm dai dmg aproape 800 ( cu gm bine inteles ) si asta inseamna cam 6-8 credite... scuze ca am scris asa de mult eu doar am dat o idee de cum sa faci crediite fara feed sau fara sa te plictisesti sau sa rupi in mesaje chat u@ ca nu ataca zm sau ca foloseste abilitatea fara sa atace.... bafta la facut credite -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
linke

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 11-12-2019 10:52)
Joined: 24 Aug 2012
Posts: 11543, Topics: 960
Location: Suceava

Reputation: 345.4
Votes: 935

 
Post Posted: 01-09-2013, 14:04:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

_Frozen_Water_ wrote:
sKriLLeX. wrote:
Salut! Imi poate spune si mi-e cineva daca este posibil sa faci lvl up si cu GM cu tot ca sunt 2000 de playeri care au clasa de human "Fantoma" si eu cu gm daca stau o mapa nu fac mai mult de 20 de ammo din vina ca sunt 30 de zm care au fantoma.... NEO daca ai intra pe srv sa vezi ca e o prb mai maricica cu clasa de human "Fantoma" ai vedea ca e mult prea exagerata ca se abuzeaza enorm de ea... Deja ma exaspereaza clasa aia si mi se pare imposibil sa faci lvl mia mare de 7/8!!


salut, sa iti dau o idee cum sa faci credite am vazut ca tu ai gm ca si mine asa ca iati Shotgun ala manual cu 8 gloante si fa lvl 9 sa ai speed mult mai mare si ia clasa medic si nu te mai ascunde "lupta direct cu zm" la sigur teai uitat pe mine cum joc asa ca joaca si tu lafel ca mine dar ,in primele 1-2 zile ai sa joci mai prost cu shotgun manual pana te obijnuiesti dupa 1-2-3 zile ai sa joci excelent cu shotgunul, exemplu eu joc cam 4-5 ore pe zii si fac intre 2-4k credite zii de zii numa cu shotgun fara sa ma ascund sau sa pun lm la infectie normala eu fac intre 30 - 140 credite pe runda si la moduri gen plague sau modu in care este 1x surv si 1x neme iar restu sunt zm si human eu la modurile astea 2 fac de fiecare daca intre 100 - 400 credite de ex de duminica pana azi ( miercuri ) am facut aproape 11k crediite numa cu shotgun-ul manual, trebue numa sa fii zm lvl 9 pt speed si gravity si sa ai gm sa ai armura si dmg dublu.. si pe mine ca si ceilalti ma enerveaza clasa fantoma dar eu tiam spus cum sa faci credite si fara sa te ascunzi sau sa folosesti lm si iteme din shop M de ex, atunci cand bagi LM vine zm sparge lm si iti da infect si nu faci mai mult de 20-40 credite pe cand cu shotgun si zm lv9 sau mai sus de lv 9 tragi in zm si ii arunca departe si poti sa si fugii in cazu in care sunt multi zm dupa tine asa fac eu credite si e foarte simplu si usor si e mult mai placut jocu jucandul cum tiam spus eu pentru ca fra sa astepti sa vina zm la tine etc etc te duci tu la iei si daca dai cu shotgun manual in cap la un zm dai dmg aproape 800 ( cu gm bine inteles ) si asta inseamna cam 6-8 credite... scuze ca am scris asa de mult eu doar am dat o idee de cum sa faci crediite fara feed sau fara sa te plictisesti sau sa rupi in mesaje chat u@ ca nu ataca zm sau ca foloseste abilitatea fara sa atace.... bafta la facut credite -

Salut, am si eu o propunere: dute si te impusca in cap. Lasa-l sa ia ce arma vrea el, ca nu tu faci creditele lui. Si ca o completare, creditele le faci si in functie de cat de bine tragi. -



Daca ai cumva presimtirea ca un membru al familiei tale are de gand sa mearga la vot sa voteze PSD, fa o fapta buna si ascunde-i buletinul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
_Frozen_Water_
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-09-2013 19:54)
Joined: 05 Aug 2013
Posts: 238, Topics: 47
Location: After Rain Is Come The Night

Reputation: 25.2
Votes: 4

Post Posted: 01-09-2013, 16:33:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

M0ZZ@R3LL@75 wrote:
_Frozen_Water_ wrote:
sKriLLeX. wrote:
Salut! Imi poate spune si mi-e cineva daca este posibil sa faci lvl up si cu GM cu tot ca sunt 2000 de playeri care au clasa de human "Fantoma" si eu cu gm daca stau o mapa nu fac mai mult de 20 de ammo din vina ca sunt 30 de zm care au fantoma.... NEO daca ai intra pe srv sa vezi ca e o prb mai maricica cu clasa de human "Fantoma" ai vedea ca e mult prea exagerata ca se abuzeaza enorm de ea... Deja ma exaspereaza clasa aia si mi se pare imposibil sa faci lvl mia mare de 7/8!!


salut, sa iti dau o idee cum sa faci credite am vazut ca tu ai gm ca si mine asa ca iati Shotgun ala manual cu 8 gloante si fa lvl 9 sa ai speed mult mai mare si ia clasa medic si nu te mai ascunde "lupta direct cu zm" la sigur teai uitat pe mine cum joc asa ca joaca si tu lafel ca mine dar ,in primele 1-2 zile ai sa joci mai prost cu shotgun manual pana te obijnuiesti dupa 1-2-3 zile ai sa joci excelent cu shotgunul, exemplu eu joc cam 4-5 ore pe zii si fac intre 2-4k credite zii de zii numa cu shotgun fara sa ma ascund sau sa pun lm la infectie normala eu fac intre 30 - 140 credite pe runda si la moduri gen plague sau modu in care este 1x surv si 1x neme iar restu sunt zm si human eu la modurile astea 2 fac de fiecare daca intre 100 - 400 credite de ex de duminica pana azi ( miercuri ) am facut aproape 11k crediite numa cu shotgun-ul manual, trebue numa sa fii zm lvl 9 pt speed si gravity si sa ai gm sa ai armura si dmg dublu.. si pe mine ca si ceilalti ma enerveaza clasa fantoma dar eu tiam spus cum sa faci credite si fara sa te ascunzi sau sa folosesti lm si iteme din shop M de ex, atunci cand bagi LM vine zm sparge lm si iti da infect si nu faci mai mult de 20-40 credite pe cand cu shotgun si zm lv9 sau mai sus de lv 9 tragi in zm si ii arunca departe si poti sa si fugii in cazu in care sunt multi zm dupa tine asa fac eu credite si e foarte simplu si usor si e mult mai placut jocu jucandul cum tiam spus eu pentru ca fra sa astepti sa vina zm la tine etc etc te duci tu la iei si daca dai cu shotgun manual in cap la un zm dai dmg aproape 800 ( cu gm bine inteles ) si asta inseamna cam 6-8 credite... scuze ca am scris asa de mult eu doar am dat o idee de cum sa faci crediite fara feed sau fara sa te plictisesti sau sa rupi in mesaje chat u@ ca nu ataca zm sau ca foloseste abilitatea fara sa atace.... bafta la facut credite -

Salut, am si eu o propunere: dute si te impusca in cap. Lasa-l sa ia ce arma vrea el, ca nu tu faci creditele lui. Si ca o completare, creditele le faci si in functie de cat de bine tragi. -


impuscate tu in cap - eu iam spus o alta modalitate de a face credite sinistratule - nu iam spus "BA IATi SHOTGUN ca asa vreau eu"


 
Staff message (In2ition):
 
Next ai warn, termina cu atitudinea de revoltat si nu mai cauta nod in papura la orice.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
linke

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 11-12-2019 10:52)
Joined: 24 Aug 2012
Posts: 11543, Topics: 960
Location: Suceava

Reputation: 345.4
Votes: 935

 
Post Posted: 01-09-2013, 19:55:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai grija cum vorbesti ca poate (mai mult sigur decat poate) dispari si de pe forum.
EDIT: Daca te-am mai prins ca ma mai faci sinistrat o singura data, ai desparut permanent.
************************************************
Ban Information
Name: _Frozen_Water_
IP: 188.26.9.210
Reason: continua ca continui bine
Ban Length: 16 hours, 40 minutes
Unban Time: 13:30:31 9/2/2013
****************************************



Daca ai cumva presimtirea ca un membru al familiei tale are de gand sa mearga la vot sa voteze PSD, fa o fapta buna si ascunde-i buletinul.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
_Frozen_Water_
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-09-2013 19:54)
Joined: 05 Aug 2013
Posts: 238, Topics: 47
Location: After Rain Is Come The Night

Reputation: 25.2
Votes: 4

Post Posted: 01-09-2013, 20:52:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

M0ZZ@R3LL@75 wrote:
Ai grija cum vorbesti ca poate (mai mult sigur decat poate) dispari si de pe forum.
EDIT: Daca te-am mai prins ca ma mai faci sinistrat o singura data, ai desparut permanent.
************************************************
Ban Information
Name: _Frozen_Water_
IP: 188.26.9.210
Reason: continua ca continui bine
Ban Length: 16 hours, 40 minutes
Unban Time: 13:30:31 9/2/2013
****************************************


draga mozz uite si aici un rank cu cei mai nesuferinte admini e top sa stii sa nu zici ca e la misto

1: Sj.Djvip + 3 Reputatie pe 30/12/2013
2: M0ZZ@R3LL@75 +2 Reputatie pe 30/12/2013
3: DaTra +1 Reputatie pe 30/12/2013
4: Just1bLue +1 Reputatie pe 30/12/2013
5: God | floc3@ +1 Reputatie pe 30/12/2013

punctele de reputatie le veti primii pe data specificata mai sus pentru ca ati intrat in topul celor mai nesuferinte admini, daca topul se mareste am sa dau mai mult la sigur bafta asta depe zm2 bine inteles

sincer imi este mila de admini de mai sus care sufera grav de gradele pe server care le au, singuri admini depe zm2 care sufera grav de ei pe flocea nu as fi vrut sa il bag acolo nu merita sa intre in acea categorie pentru ca inca mai arata un pic ca e admin si nu om care sufera de rankul primit btw that.... tot odata aia sunt admini care daca ii faci si "butzi"odata si iei deja cont blocat.. ce este urat ca AMG Scipio EDUTZ nu stau pe server sa vada si ce fac admini, ca la sigur ar lua remov in special dei din lista ( exceptie la god flocea ) ca asa cand faci un report la admin astia se apara unu pe altu si daca nu au cum sa se aprere readuc si ei aminte unu la altul ce ai facut mai acum jumate de an gen god flocea care nu stia cum sa il scoate din cacao pe mozz din reportul meu si asa cum fac totii n1 sa scoate pe cei cu rank inferior din reporturii

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Just1bLue

[Most loved helper :D]



Status: Offline
(since 21-10-2018 17:18)
Joined: 26 Jun 2013
Posts: 830, Topics: 7
Location: In aer

Reputation: 142.9
Votes: 13

Post Posted: 01-09-2013, 21:11:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Citeste titlul, aici sunt propuneri nu cererea ta de unban, ai face mai bine sa nu mai postezi aici..


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
_Frozen_Water_
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-09-2013 19:54)
Joined: 05 Aug 2013
Posts: 238, Topics: 47
Location: After Rain Is Come The Night

Reputation: 25.2
Votes: 4

Post Posted: 01-09-2013, 21:21:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Just1bLue wrote:
Citeste titlul, aici sunt propuneri nu cererea ta de unban, ai face mai bine sa nu mai postezi aici..


unde vezi tu cererea de unban ? am sa vorbesc cu scipio sa vad daca ma lasa sa fac u nevent cu 1st gm pt 2 lunii si restu pana la rank 3 cu puncte de reputatie premii date de mine si eventul va fi pe baza de admini nesuferiti va fii ceva gen, cu cat acumulezi mai multe reporturi la adresa ta cu atat avansezi cu un loc mai mare in event + ca la sigur va fi mare conturentz pe zm2 ca pe zm2 aproape totii admini sunt nesuferinte rau de tot -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 02-09-2013, 06:46:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Facem in felul urmator, mai vad suferinte si aberatii scrise de oricine aici, ca ii admin sau player, si ia ban. Valabil si cu panarame de eventuri sau cine ce vrea sa faca, trebuie aprobarea unui owner, sau a mai multora oricum. Deci terminati cu cearta aici. A doua oara nu ma mai repet.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SupDud:D

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-09-2015 08:30)
Joined: 19 Jun 2013
Posts: 373, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 124.5
Votes: 11

Post Posted: 08-09-2013, 14:52:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut,am facut aceasta propunere pentru ca zombi nu pot sa sparga armura unui om pe cat el si-o incarca,un zombi ia cate 65 din armura sau chiar toata daca omul este prins din spate,dar atunci cand omul este intr-o incapere zombi nu pot sa-l loveasca in spate,propunerea mea este ca armura sa poata fi cumparata de maxim 5 ori,500 armura mi se pare destul si e suficienta pentru 1 runda,desigur voi poate aveti alte pareri.Aceasta a fost propunerea mea pentru server,daca voi credeti ca aceasta propunere nu este eficienta sau nu este importanta nu o aplicati.Multumesc!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paragon

[The Chosen One]



Status: Offline
(since 17-07-2022 05:43)
Joined: 21 Jun 2008
Posts: 23706, Topics: 796
Location: Bulgaria

Reputation: 2597.9
Votes: 215

Post Posted: 08-09-2013, 14:59:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Limitarea hp-ului/armurii ii buna. Nu de alta, dar cand cineva se trezeste sa cumpere HP cand ii ultimul, sa nu cumpere 123456k HP si restul de 20+ playeri sa piarda timpul neavand nici o sansa sa il omoare (in caz ca nu se poate cumpara infect he). Oricum, cred ca numai edutz poate sa faca asta, dar cum el ii plecat, no chance acum.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Just1bLue

[Most loved helper :D]



Status: Offline
(since 21-10-2018 17:18)
Joined: 26 Jun 2013
Posts: 830, Topics: 7
Location: In aer

Reputation: 142.9
Votes: 13

Post Posted: 08-09-2013, 15:06:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu zic ca e bun cum e acum, limitarea hp-ului e buna, asa cum a zis Paragon nu ai cum sa il omori pe ultimul human pentru ca are o tona de hp, dar la armura de exemplu e unul din vreo 6 humani care isi baga armura de nu il infecteaza nimeni, e ok, te duci si ataci pe ceilalti 5.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
_Frozen_Water_
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-09-2013 19:54)
Joined: 05 Aug 2013
Posts: 238, Topics: 47
Location: After Rain Is Come The Night

Reputation: 25.2
Votes: 4

Post Posted: 08-09-2013, 15:07:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

o propunere buna... ar trebui sa fie limitata armura la 500 per round lafel ca HP pentru ca mai dai de 1-2 playeri ca DarkCrit care baga un sac de armura si nu ii iei nici la anul..


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 40, 41, 42  Next    


The time now is 02-07-2024, 10:15:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x