User
Pass
2FA
 
 

Propuneri

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message285
GeorgeFcp

[☆_☆]



Status: Offline
(since 18-06-2019 18:43)
Joined: 16 Dec 2014
Posts: 2150, Topics: 61
Location: Ploiesti

Reputation: 14.8
Votes: 118

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 04-01-2017, 02:18:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pai sa vedem :

1. Adãugarea pe harta a unei mingi .
Cu ce ajuta ? În caz ca T fac bug cu mingea la GM știm ca ea se duce în același loc în care s a spawnat.
Și oricum , mingea din meniu Simon.ului este buguita , te joci cu ea și se blocheazã, as propune sa o scoți.

2. Adãugarea comenzi /Ball (doar pt admini)
Cu ce ajuta ? : în cazul în care mingea chiar dispare de tot , o putem aduce înapoi cu aceasta comanda pentru o desfãșurare normala a day.ului.

3. Adãugarea comenzi destroy pe sv
Cu ce ajuta ? : din cate observ de ceva timp apar asa ziși "bãiețași" care nu pot primi ban și încep cu flood și reclame , eu cred ca i-am rezolva mai repede asa.

4. Rezolvarea bug.ului cu armele , deja devine puțin enervant, T ar trebui sa aibã acces mereu la arme , de ori unde le ar lua , inafara de faptu ca nu merge sa iei arme de pe jos (armele de baza ale mapei) nu merge sa iei nici dupã ce omori un ct arma lui (uneori) , iar la GM nu mai zic , când te duci la arme și apesi buton , nu primești nimic , nu cred ca încurcã pe nimeni având în vedere ca nu putem sa omoram ct.

5. La godmode dupã ce mori și ți se da revive propun sa îți aparã mâinile normale , nu acel glock.
De ce ? : e stresant sa tot tragã toți T cu arma și sa nu poți sa dai comenzile calumea , oricum e deja buguit ca nu mereu îți dã glock , dar propun sa îți dea direct mâinile normale când primești revive.

6. Propun sa se desfãșoare la sfârșit de luna un concurs numit "Adminul lunii" în care sa se ofere premii.
Cu ce ajuta : pai eu consider ca adminii noștrii și ar da mai mult silinta în ceea ce fac știind ca au o șansã sã și câștige ceva și nu s ar plânge nici lumea de ei ca nu fac nimic.

7. Aici e o propunere asa când mai ai tu drog niște timp , adãugarea acestor mape :
Știu ca aici trebuie testate ca nu merg toate mapele pe sv, dar aici te pot ajuta . Din ce am observat de când ai adãugat aceste noi mape playerii sunt foarte încântați și parca și ei sunt mai multi pe server , consider ca dacã am adauga mai multe mape interesante și playerii ar fi și mai multi.
Aștept pãreri pro/contra , dar eu consider ca tot ce am zis aici e corect și o sa va convinã. -



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Drogatul ;X

[Criminal]



Status: Offline
(since 28-09-2023 08:06)
Joined: 20 Oct 2013
Posts: 5752, Topics: 439
Location: Iasi

Reputation: 178.1
Votes: 363

     
Post Posted: 04-01-2017, 10:55:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E imposibil sa se piarda mingea la meniul de la simon,e mai probabil la acel plugin cu mingea aia veche sa se piarda decat asta.

Vom face cu mingea aia dar in acelasi meniu si fara acces la /ball ca sa nu se abuzeze.

O sa bag destroy chiar daca nu o sa mai avem probleme cu astia care au exploituri de pe net.

Nu se mai da glock,se va da respawn doar de la simon.


Mape voi baga odata la 1 saptamana/2 saptamani



Iar la premii,ce premii sa bag?



Regulament|Connect Jb.Freakz.ro|Panel Jb.freakz.ro

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ProVIP

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-02-2018 14:17)
Joined: 29 Jan 2016
Posts: 230, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 194.1
Votes: 8

Post Posted: 04-01-2017, 11:09:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pro , dar nu sunt de acord cu concursul , dupa mine daca se organizeaza un concurs ar trebui sa participe si playerii nu doar admini !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
.::Bogdan::.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-10-2022 21:27)
Joined: 13 Jun 2015
Posts: 262, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: -4.8
Votes: 26

   
Post Posted: 04-01-2017, 11:24:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Iar la premii,ce premii sa bag?


Eu propun ca Premii sa fie credite (beri). Execmpl : Locul 1 = 6000 credite , Locul 2 = 3000 credite , Locul 3 = 1000 credite
P.S: Nu Inteleg cum unii au : 54326 credite sau mai mult (e greu sa faci 1000 de credite pe o mapa)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
GeorgeFcp

[☆_☆]



Status: Offline
(since 18-06-2019 18:43)
Joined: 16 Dec 2014
Posts: 2150, Topics: 61
Location: Ploiesti

Reputation: 14.8
Votes: 118

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  - 
Post Posted: 04-01-2017, 12:08:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Drogatul ;X wrote:
E imposibil sa se piarda mingea la meniul de la simon,e mai probabil la acel plugin cu mingea aia veche sa se piarda decat asta.


Te contrazic puțin, am jucat într o zi și a bugat o unu și nu mai mergea sa i dea respawn. Oricum când te joci cu ea , dai cu e-u și ea se blocheazã pe drum , rãmâne nemișcata si Tre sa mergi dupã ea sa o iei. Înainte știi ca se spawna ea pe harta și era cam greu sa o pierzi uneori ca își dãdea ea singura respawn la locul ei.
Ai putea adaugã comanda de /Ball doar la grade mai mare dacã consider ca se abuzeazã, dar nu prea cred:)

Ca premii nu știu, ceva sa atragã, poate un VIP 1/2 luni , poate un UP sau chiar și credite cum zice Bogdan.

@Pro , nu prea știu cat de mult ar putea ajuta playerii , dar e ok și ideea ta


Și as mai avea o propunere : adãugarea în chat a comenzilor , consider ca e mult mai ușor mai alea când unu face fk de ex și știi ca iese rpd , decât scrii în chat /ban cutarica și aia e , nu apuca sa iasã. Pana scrii în consola toata fraza aia dureazã.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
LopaticA

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 01-06-2020 21:05)
Joined: 13 Apr 2013
Posts: 1766, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 442.8
Votes: 33

   
Post Posted: 04-01-2017, 13:51:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Premiile cu credite sunt destul de plictisitoare , ar trebui ceva mai atractiv cum ar fi : primu loc vip pentru o lunã , al doilea loc grad up , și al treilea credite 1000.

Nick: LopaticA
Grad: GooD'S
Server: Jb.freakz.ro
http://imgur.com/a/Z9lVw
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-03-2024, 15:11:24
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x