User
Pass
2FA
 
 

Prowl Druida - bug czy tak dzia³a normalnie(czyli równie¿ na oficjalnym serwerze?)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message745
dorumia

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-03-2021 16:00)
Joined: 05 May 2016
Posts: 3, Topics: 2
Location: Poland

Reputation: 5.1

Post Posted: 05-05-2016, 11:37:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Witam, chcia³bym siê zapytaæ, czy Prowl Druida(niewidzialno¶æ w formie kota)dzia³a tak, ¿e przeciwnicy nie wykrywaj± nas, dopóki nie podejdziemy do nich "pod nos"(czyli jest pewien dystans, na który mo¿emy podej¶æ do przeciwnika, aby nas nie zaatakowa³ i tym samym nie wy³±czy³ naszego kamufla¿u)czy powinien dzia³aæ nawet pod nosem przeciwnika, dopóki nie zaatakujemy lub nie wy³±czymy Prowla? W WoW'a nie gra³em 4 lata, wiêc zapomnia³em sporo rzeczy, a akurat ten skill nie daje mi spokoju. Je¶li kto¶ to przeczyta(miejmy nadziejê, ¿e od czasu do czasu kto¶ tu zagl±da)i orientuje siê w dzia³aniu skilla niech odpisze. Pozdrawiam.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Supmark

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-08-2019 13:41)
Joined: 14 Jul 2015
Posts: 175, Topics: 17
Location: Poland

Reputation: 112.4
Votes: 14

 
Post Posted: 05-05-2016, 12:27:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tak, moby z twoim lvl lub wyższym powinny cię odkrywać z 2-3 yardów


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dorumia

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-03-2021 16:00)
Joined: 05 May 2016
Posts: 3, Topics: 2
Location: Poland

Reputation: 5.1

Post Posted: 05-05-2016, 17:39:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Supmark wrote:
Tak, moby z twoim lvl lub wy¿szym powinny ciê odkrywaæ z 2-3 yardów

Czyli to nie bug, a normalna kolej rzeczy? Bo co do tych poziomów, to mnie wykrywa Prairie Wolf(6 lvl on, ja 9) i nie wiem, czy tak powinno byæ.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 24-04-2024, 17:05:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x