User
Pass
2FA
 
 

PvP-ul @ Freakz
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Other
Author Message11404
pateu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-07-2016 05:47)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 402, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 55.7
Votes: 20

 
Post Posted: 12-07-2013, 20:38:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dragonslayer Ascheros wrote:
Pateu te rog ... nu ma astept sa intelegi pvp-ul la 1500 rating. Iti sugerez politicos sa ramai in continuare la pve. Pentru pvp e prea multe si prea grele spelle,butonuri , chestii dastea aiurea si total nefolositoare pentru ceea ce faci tu in jocul asta. In cazul vostru 3 butonase ieste mai mult decat suficient. Te rog sa imi ierti greselile de gramatica si sarcasmul cu care tratez anomaliile omenesti ca tine.


Mai Ascheros mai, tu evident esti nou pe Freakz, altfel ai sti ca eu am fost primul rogue pe wotlk care a avut wrathful - si da, pe vremea aia gearul PVP de nivel inalt inseamna ceva, nu ca pe Cata unde tot ghiolbea face 10 arene pe saptamana si intr-o luna e 5/5 Cataclysmic.

Nu e cazul sa faci pe desteptul, ca poate esti tu actor, dar nu esti CHIAR atat de bun. -

Tu ramai la PVP-ul tau pe private si crede-te talentat. Vorbim cand faci rating pe Blizz, pana atunci esti doar un zugrav care rade de pictori.

Ce sa mai zic ca joci DK... e clara treaba.


Exorder1337 wrote:
Cat despre frost mage, crede-ma, e printre cele mai grele clase din joc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dragonslayer Ascheros
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-08-2013 21:17)
Joined: 13 May 2013
Posts: 47, Topics: 1
Location: Bucuresti

Reputation: -41.1
Votes: 6

 
Post Posted: 12-07-2013, 21:04:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu am precizat nicaieri ca as fi bun sau talentat ... pur si simplu freakz nu mai are pvp ! Toti sunt prafi ! In afara de Laserfeet,Bossutai,Azwraithz,Innofensive,Turbokill nu mai e nimeni capabil de pvp de calitate aici. Si regret asta pentru ca aici am crescut, aici am bagat bani constant , aici am invatat sa joc, aici e ca si casa mea, casa pe care ma simt nevoit sa o parasesc pentru ca nu mai am ce face ! Si asa slab cum sunt tot domin exodus rank 1 cand vreau. Si da, joc DK pentru ca nu pot sa joc in 3 butoane ca tine. Ai stun-uri garla, 70% slow, recuperate, reset cds si vii sa ma iei pe mine cu e clara treaba mai Pateule? Felicitari ca ai fost primul rogue cu wrathful ! Realizarea vietii tale. Eu la 3k rating ma cred slab in comparatie cu cei enumerati mai sus , dar tu la 1.5k nici nu stiu ce sa zic. In locul tau as intra inapoi in scorbura si as ramane acolo pe veci !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pateu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-07-2016 05:47)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 402, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 55.7
Votes: 20

 
Post Posted: 12-07-2013, 21:18:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dragonslayer Ascheros wrote:
Nu am precizat nicaieri ca as fi bun sau talentat ... pur si simplu freakz nu mai are pvp ! Toti sunt prafi ! In afara de Laserfeet,Bossutai,Azwraithz,Innofensive,Turbokill nu mai e nimeni capabil de pvp de calitate aici. Si regret asta pentru ca aici am crescut, aici am bagat bani constant , aici am invatat sa joc, aici e ca si casa mea, casa pe care ma simt nevoit sa o parasesc pentru ca nu mai am ce face ! Si asa slab cum sunt tot domin exodus rank 1 cand vreau. Si da, joc DK pentru ca nu pot sa joc in 3 butoane ca tine. Ai stun-uri garla, 70% slow, recuperate, reset cds si vii sa ma iei pe mine cu e clara treaba mai Pateule? Felicitari ca ai fost primul rogue cu wrathful ! Realizarea vietii tale. Eu la 3k rating ma cred slab in comparatie cu cei enumerati mai sus , dar tu la 1.5k nici nu stiu ce sa zic. In locul tau as intra inapoi in scorbura si as ramane acolo pe veci !


In primul rand te incurajez sa folosesti tasta ENTER.

Pe langa optiunea de a-ti trimite aberatiile in chat, folosit pe un forum iti face si postul... inteligibil, ca sa zic asa. Ma doare sclerotica de la ce-ai scris tu acolo.

DK nu e clasa de 3 butoane? Prietene, joc DK din WotLK, am jucat si pe Retail wotlk+cata. DKul ca skill level necesar e una din cele mai slabe, probabil acolo sus cu magul.

Rogue, stunuri garla? Poate uiti ca Cheap Shot si Kidney Shot - care de fapt sunt singurele stunuri pe care le am, da ele-s garla ce stiu eu... - au Diminishing Returns intre ele. Nu mai exista stunlock - iar daca exista, e in situatii speciale.

Ti se pare rogue-ul clasa usoara? Ei, in Wrath nu era. Recunosc ca fac BGurile praf cand joc, dar asta e pentru ca oamenii nu sunt in stare sa-si apere healerul. Ce sa le faci, mormoloci.

Oricum, n-are sens sa ma cert cu tine. Ma indoiesc ca ai pasit vreodata pe Blizz sau pe Arena Tournament ca sa vezi si tu ce-i ala PvE, respectiv PvP. Tu ramai la nivelul tau ca stai bine.


Exorder1337 wrote:
Cat despre frost mage, crede-ma, e printre cele mai grele clase din joc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dragonslayer Ascheros
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-08-2013 21:17)
Joined: 13 May 2013
Posts: 47, Topics: 1
Location: Bucuresti

Reputation: -41.1
Votes: 6

 
Post Posted: 12-07-2013, 22:20:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pe Blizz nu am pasit si nici nu o sa o fac, insa pe AT am jucat acum 2 ani inainte sa vin pe Freakz si am facut un rating decent de 2.4k ca warlock.

Nu mi se pare rogue-ul clasa usoara, CHIAR E clasa usoara. Tot jocul asta e usor dupa o perioada ... depinde doar de cat timp depui in el ca sa avansezi.

Nu ne certam, doar ne spunem punctul de vedere intr-un mod mai aparte. Fara suparare, dar nivelul meu e ceva mai sus ca al tau in materie de PvP .

P.S: Am folosit tasta ENTER !




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pateu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-07-2016 05:47)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 402, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 55.7
Votes: 20

 
Post Posted: 12-07-2013, 22:47:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Fara suparare, dar nivelul meu e ceva mai sus ca al tau in materie de PvP .


Bazat pe ce?

Ratingul pe Freakz?

Joc pe Freakz de 2 saptamani si am facut mai putin de 20 de meciuri de 2v2.

Nu dovedeste nimic.

Iar rogue nu e si nici nu a fost vreodata clasa usoara. Numai combat PVP poate... daca tu numesti ala specc.


Exorder1337 wrote:
Cat despre frost mage, crede-ma, e printre cele mai grele clase din joc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dragonslayer Ascheros
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-08-2013 21:17)
Joined: 13 May 2013
Posts: 47, Topics: 1
Location: Bucuresti

Reputation: -41.1
Votes: 6

 
Post Posted: 12-07-2013, 23:30:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quotes:

1) "Mai Ascheros mai, tu evident esti nou pe Freakz, altfel ai sti ca eu am fost primul rogue pe wotlk care a avut wrathful "

2) "Joc pe Freakz de 2 saptamani si am facut mai putin de 20 de meciuri de 2v2. "

Esti fumat sau ce *(o.O)* ???




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lolexwtf

[(= i'm so high =)]



Status: Offline
(since 31-03-2016 19:10)
Joined: 15 Apr 2013
Posts: 348, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 5
Votes: 12

 
Post Posted: 13-07-2013, 01:25:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Arkinezul wrote:
pvp a murit odata cu wotlk, world pvp a murit odata cu vanilla.

adevarat foarte adevarat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magicqtz

[Do Nothing and Win]



Status: Offline
(since 10-04-2020 14:57)
Joined: 26 May 2012
Posts: 1361, Topics: 94
Location: Romania

Reputation: 111.9
Votes: 50

 
Post Posted: 13-07-2013, 07:52:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lolexwtf wrote:
Arkinezul wrote:
pvp a murit odata cu wotlk, world pvp a murit odata cu vanilla.

adevarat foarte adevarat


Nu chiar atat de rau, e adevarat 2's in cata e fail, mega broken pana si pe AT e un fail, de la 1,8k+ dai de 6-7 specs altceva nu mai e, peste tot s.a dat reroll in clasele clar cele mai op/folositoare etc( ma rog acolo e S9 si e cam fail gearu pt unele specs).
Singura scapare e 3's, de aceea si pe blizz multe specs au fost sa zic eliminate de la 2's si capabile mai mult de 3's, unde reuseau sa faca cv decent( vb de high pvp skillcap).


https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/sylvanas/mostfckedup
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pateu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-07-2016 05:47)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 402, Topics: 53
Location: Romania

Reputation: 55.7
Votes: 20

 
Post Posted: 13-07-2013, 08:45:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dragonslayer Ascheros wrote:
Quotes:

1) "Mai Ascheros mai, tu evident esti nou pe Freakz, altfel ai sti ca eu am fost primul rogue pe wotlk care a avut wrathful "

2) "Joc pe Freakz de 2 saptamani si am facut mai putin de 20 de meciuri de 2v2. "

Esti fumat sau ce *(o.O)* ???


Da mai. Dupa WOTLK am luat pauza 2 ani. Caracterul asta al meu e facut acum 2 saptamani ca Shokeru a dat wipe la contul vechi si a trebuit sa o iau de la 0.


Exorder1337 wrote:
Cat despre frost mage, crede-ma, e printre cele mai grele clase din joc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lolexwtf

[(= i'm so high =)]



Status: Offline
(since 31-03-2016 19:10)
Joined: 15 Apr 2013
Posts: 348, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 5
Votes: 12

 
Post Posted: 13-07-2013, 19:08:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Magicqtz wrote:
lolexwtf wrote:
Arkinezul wrote:
pvp a murit odata cu wotlk, world pvp a murit odata cu vanilla.

adevarat foarte adevarat


Nu chiar atat de rau, e adevarat 2's in cata e fail, mega broken pana si pe AT e un fail, de la 1,8k+ dai de 6-7 specs altceva nu mai e, peste tot s.a dat reroll in clasele clar cele mai op/folositoare etc( ma rog acolo e S9 si e cam fail gearu pt unele specs).
Singura scapare e 3's, de aceea si pe blizz multe specs au fost sa zic eliminate de la 2's si capabile mai mult de 3's, unde reuseau sa faca cv decent( vb de high pvp skillcap).


adica tu vrei sa zici ca world pvp e in floare ca pe vanilla ? nu ai sa mai vezi world pvp ca pe vanilla never

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magicqtz

[Do Nothing and Win]



Status: Offline
(since 10-04-2020 14:57)
Joined: 26 May 2012
Posts: 1361, Topics: 94
Location: Romania

Reputation: 111.9
Votes: 50

 
Post Posted: 14-07-2013, 14:21:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am vb ce inseamna strict pvp in cata, adika am rasp la asta " pvp a murit odata cu wotlk ". Partea a doua a prop nu ma intereseaza

https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/sylvanas/mostfckedup
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
oprajitura

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-08-2014 13:23)
Joined: 28 Mar 2013
Posts: 33, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 75.2
Votes: 4

 
Post Posted: 17-07-2013, 18:34:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xD


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Overdozze
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-03-2015 02:45)
Joined: 06 Sep 2012
Posts: 528, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: 32.8
Votes: 28

     
Post Posted: 17-07-2013, 21:06:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pateu wrote:
Asa e ma...

Cand dau 8K ambush crit totu' e OK.

Nu intelegeti ca daca plangeti fara dovezi nu se schimba nimic?

Vii cu formula, vii cu armura, vii cu resilu, vii cu printu si dovedesti ca ceva nu merge. Daca strigi ca vai ce tare doare he's going in dry nu dovedesti nimic.

Ce true esti!Eu nici 8k nu am prins.A crituit mai mult ticku de la garrote.Te vrem presedinte peste rogues sa ne conduci catre oriunde.

http://i194.photobucket.com/albums/z46/Arthass_2007/WoWScrnShot_070613_222331_zpsb68a3905.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
bossutai

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 24-12-2020 23:35)
Joined: 14 Feb 2012
Posts: 2044, Topics: 90
Location: Romania

Reputation: -61.1
Votes: 55

 
Post Posted: 18-07-2013, 18:58:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Are administratia de gand sa faca ceva cu PVP-ul de pe freakz? In momentul asta multi playeri care faceau pvp au plecat pe at si aici vad ca e cam pustiu...

Eu unu as vrea sa joc si aici si sper ca luati niste masuri pentru a anima pvp-ul. -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dragonslayer Ascheros
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 06-08-2013 21:17)
Joined: 13 May 2013
Posts: 47, Topics: 1
Location: Bucuresti

Reputation: -41.1
Votes: 6

 
Post Posted: 18-07-2013, 20:09:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Multi spre TOTI au plecat pe AT ... Sa speram totusi ca situatia pvp-ului se va remedia curand xD



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Other  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next    


The time now is 16-05-2024, 22:53:39
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x