User
Pass
2FA
 
 

[RECLAMATIE AVERAGE]

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1064
terowf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2015 00:19)
Joined: 16 Oct 2011
Posts: 208, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 49.9
Votes: 15

Post Posted: 15-01-2012, 19:27:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau > QWED
- Numele adminului reclamat > AVERAGE
- Harta, ora si data faptei reclamate > de_train32 ora 18:50. 15/01/'12
- Motivul / Regula incalcata > sunt si eu curios ??
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola.
- IP-ul tau / SteamID-ul tau > nu este necesar.
Am atasat si un screenshot din care iese ca adminul Average ori nu doreste sa primeasca pozele de la mine, ori mi-a dat un id gresit.
DOVEZI: Atasez cele 4 ss-uri facute + ss in consola si demo facut in timpul jocului, din care reiese clar ca nu foloseam nici un fel de cheat.
PS: In ss-uri se poate observa clar ca aveam probleme cu, conexiunea si anume eroare : "CL_FlushEntityPacket", posibil motiv pentru care in timp ce incercam sa trimit pozele ar fi putut da disconnect.
PS2: in demo se poate vedea comportamentul meu impecabil pe server, fara a avea discutii cu nimeni:)
link demo: http://www.fileshare.ro/41338418140.8
cele 4 ss-uri si printscreen din consola:





[/img]



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
X-M3N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-07-2012 09:06)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 552, Topics: 38
Location: Ilfov,Pantelimon

Reputation: 68.8
Votes: 6

 
Post Posted: 15-01-2012, 20:03:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Apreciez ca mi-a vorbit frumos cand mi-a dat mie pozele...Singurul lucru pe care l-a facut gresit a fost ca s-a exprimat "ia'ti in plm pozele odata"....Vocabularul e cauza respectului pierdut!!!


PLUS:



Tero: xM3n ?
Gaby Gaby: da?
Tero: zii lu ***** ala de average sa intre pe mess
Tero: sa isi ia pozele
Tero: si pe urma
Tero: sa dea ban
Tero: mi s-a deconectat de pe server nu am iesit de voie buna
Tero: sa treaca pe mess
Tero: si sa scoata banu acum



Cam urat gestul zic eu!!!Nimeni pe lumea asta nu are dreptul sa i-a demnitatea unora si nimeni nu poate vorbi de sus cuiva orice functie ar avea!!!Aceasta lege e de cand lumea si pamantul!!!Toti suntem egali,toti avem dreptul la replica!!!Bafta si respect!!!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
terowf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2015 00:19)
Joined: 16 Oct 2011
Posts: 208, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 49.9
Votes: 15

Post Posted: 15-01-2012, 21:01:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aha, si ce ar fi trebuit sa fac ? Sa aplaud ca mi-am luat ban si ala nu lua pozele ? Nu pot avea respect cand nu imi este oferit, cat despre tine x-m3n uita-te la cererea de admin si de upgrade, unde ti-am dat PRO, dar respectul meu l-ai pierdut cand ai inceput sa ma urmaresti miseleste, si despre average ??? Care respect cand el da ban fara sa ia pozele !!!!!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
X-M3N
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-07-2012 09:06)
Joined: 18 Nov 2011
Posts: 552, Topics: 38
Location: Ilfov,Pantelimon

Reputation: 68.8
Votes: 6

 
Post Posted: 15-01-2012, 21:26:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci...Sa lamurim odata...Stiu ca mi-ai dat PRO...Nu te urmearea pe la spate...facem demo cand mi se zicea ca ai coduri si ca sa nu cad eu al mijloc ii ziceam lui Ze1ss sa lamureasca el odata asta si sa puna pe forum el demo si raspunsul ca nu ai nimic!!!Ultima data cand am facut demo am crezut pur si simplu ca ai wall,mi-am zis parerea (am reveni la joc dupa o perioada de timp mai lunga si am si probleme cu cs-ul)!!!Si lui Average paote nu i-a aparut cand i-ai trimis pozele...mi se intampla si mie!!!Cat despre respect...Eu il am dar nu si cand vorbesti urat si ameninti sau cand faci misto ori esti ironic!!!Nu uita ca de multe ori ai facut asta si cu mine si cu altii (cel putin asa au sustinut)!!!Bafta si sper ca te-ai lamurit care a fost intentia mea!!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
terowf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2015 00:19)
Joined: 16 Oct 2011
Posts: 208, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 49.9
Votes: 15

Post Posted: 15-01-2012, 22:56:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pozele + 3 buzz + scris = 5 conexiuni cu id-ul lui average, as fi inteles daca la una nu i-ar fi aparut dar la 5... mi-e cam greu de crezut. bft


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ze1ss

[Creep]



Status: Offline
(since 01-08-2012 11:07)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 574, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 141.5
Votes: 6

Post Posted: 15-01-2012, 23:35:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va rog numai postati pana nu o sa vedem si parerea lui average !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
S U P R A N A T U R A L

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-08-2012 20:04)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 18, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 49.8
Votes: 2

Post Posted: 16-01-2012, 13:22:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

// Edit Ze1ss

Asta este ultima oara cand mai scri intr-o sectiune unde nu ai voie .. o sa primesti un warn !


Respect pt X-M3n omu cu legea ! i Love u --

si pt Prophet nimika - pe tn nu te iubesk
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
terowf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2015 00:19)
Joined: 16 Oct 2011
Posts: 208, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 49.9
Votes: 15

Post Posted: 16-01-2012, 19:47:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cate zile este necesar sa il asteptam pe average ???? poti sa-mi dai warn dar este absurd -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Average

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-09-2021 19:39)
Joined: 16 May 2011
Posts: 276, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 152.7
Votes: 6

 
Post Posted: 17-01-2012, 14:42:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hop si eu scuze de intarziere am fost plecat cu treburi mai tero mai ce ai tu cu mine baiatule? si ai grija la limbaj ca eu nu te-am luat la **** pe tine din tot ce ai facut tu aici rezulta ca esti foarte, dar foarte neatent ti-am dat id-ul meu este scheletul_cs in niciun caz "scheletu_cs" si am tot stat am asteptat te-am intrebat dai pozele si nimic si apoi de unde era sa visez eu ca ti s-a deconectat tie eu am cerut pozele nu le-am primit am vazut ca ai iesit te-am banat...data viitoare casca mai bine ochii la id-uri - si inceteaza cu mismasurile astea ca nu ajungi nicaieri si inca ceva in atentia ownerilor:) tu nu sti ca nu ai voie sa joci cu alt nick in afara de cel pe care ai adminul? nu,...nu cred ca sti probabil nu ai citit nici 1 data regulamentul ala.. atat am avut de spus. Salut
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
terowf

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2015 00:19)
Joined: 16 Oct 2011
Posts: 208, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 49.9
Votes: 15

Post Posted: 17-01-2012, 21:35:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Average wrote:
Hop si eu scuze de intarziere am fost plecat cu treburi mai tero mai ce ai tu cu mine baiatule? si ai grija la limbaj ca eu nu te-am luat la **** pe tine din tot ce ai facut tu aici rezulta ca esti foarte, dar foarte neatent ti-am dat id-ul meu este scheletul_cs in niciun caz "scheletu_cs" si am tot stat am asteptat te-am intrebat dai pozele si nimic si apoi de unde era sa visez eu ca ti s-a deconectat tie eu am cerut pozele nu le-am primit am vazut ca ai iesit te-am banat...data viitoare casca mai bine ochii la id-uri - si inceteaza cu mismasurile astea ca nu ajungi nicaieri si inca ceva in atentia ownerilor:) tu nu sti ca nu ai voie sa joci cu alt nick in afara de cel pe care ai adminul? nu,...nu cred ca sti probabil nu ai citit nici 1 data regulamentul ala.. atat am avut de spus. Salut


1. eu nu am admin
2. acela este id-ul pe care l-ai scris, l-am copiat din consola
3. nu incerc nici un mismas, nu-mi ardea de ban
4. inainte de a-mi spune mie sa fiu atent, mai bine ai fi tu la ceea ce scrii -
5. bft



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ze1ss

[Creep]



Status: Offline
(since 01-08-2012 11:07)
Joined: 04 Apr 2011
Posts: 574, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 141.5
Votes: 6

Post Posted: 17-01-2012, 22:22:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Caz inchis ! Tero nu a copiat bine id-ul si average nu a avut cum sa ia pozele.

CLOSED !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Ze1ss, 17 January 2012 20:22



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 13-05-2024, 16:05:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x