User
Pass
2FA
 
 

RECLAMATIE - LEVIER (nu exista topic de reclamatii S-MOD)
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message8069
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 04-11-2011, 06:04:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dupa cum ti-am zis si in reportul de l-ai facut invocand iar regula numarul 8, a fost toata ziua scandal si acum ai venit si tu repede?

Bun. Regula este acolo fiindca sistemul de reputatie contorizeaza si numarul de posturi si pe langa asta, raspunsuri ok, ms, bv, sau posturi cu un smiley sunt tipice limbajului de messenger. Dupa ce ca aveti topicuri de spam/discutii in fiecare ghilda (cu care eu nu sunt de acord de fel), insistati cateodata sa postati de parca ar fi chat.

Daca vrei sa ma intepi ca v-as da mai multa atentie, te rog, fa-o pe fata, ai macar atata bunavointa sa-mi activezi casuta.

Ceea ce ati reusit sa dovediti nu a fost ca si ceilalti s-ar simti la fel, ci ca exista cateva persoane care vor face reporturi in acelasi stil ca voi. Faptul ca va enervati cand luati warnuri nu e treaba mea. Daca nu ai fost atent, regulamentul are al doilea rand foarte lizibil si foarte clar cu privire la acceptul regulilor. Ca nu l-ati citit, iarasi nu-i treaba mea.

Nu va mai manifestati asa de bombastic la fiecare warn. Stii care au fost urmarile scandalului de azi?
+40 de warnuri si cel putin doua banuri din care unul e HKP-ist si in spiritul scandalului s-a trezit sa ma insulte cand fusese oricum pasuit de un warn foarte bine meritat.

Ai zis de alte lucruri care trebuie warnuite: Se warnuiesc si alea, si astea. Sunt pe forumul asta din 2007 si am fost mai mult timp admin/smod decat user simplu si-am vazut ce se intampla cand moderatorii sunt permisivi - regulile parca nu mai exista, injuraturi peste tot, agresivitate sporita si organe genitale cat cuprinde.

Nu, mersi, lasa. La voi (toti userii ever) nu merge cu puterea exemplului, merge pe principiul expresiei "cand te arzi in ceai, sufli si-n iaurt"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cordo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-12-2011 17:44)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 722, Topics: 102
Location: Small Cally' 205200

Reputation: -13.1
Votes: 15

 
Post Posted: 04-11-2011, 07:17:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asa cum am spus, /Guilde/Genesis/HKP e cam vizionat de moderatori, si chiar tu ai spus au fost mai apoi gasite 40+ warnuri la altii...
Fapt ce ma face sa cred ca pe acolo nu prea trece nimeni "cu atentie", altfel nu sareau toti de dos in sus "iauite hkp iar face galceva ca ia warn",
ci se vaietau de propriile warnuri, asa cum au si facut acum.

Deci Levier ma intelegi ce vreau sa zic? fa ce ai de facut, cum crezi tu, dar ~macar fa-o sa nu para atat de personal.
Daca gresesc ce spun, imi pare rau. Dar momentan asta vad din actiunile tale.

De ce sa avem noi cate ceva de discutat/reprosat mereu, ai sa vezi cum din reporturi se gasesc altii sa isi piarda timpul tastandu-ti la ora 4-7am.

Edit: pacat ca nu se poate diferentia mai bine un "spam" de ceva care nu e.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sundaysfantasy

[The Human Equation]



Status: Offline
(since 16-10-2018 18:20)
Joined: 16 Apr 2010
Posts: 6776, Topics: 210
Location: Romania

Reputation: 645.8
Votes: 55

 
Post Posted: 04-11-2011, 10:14:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

e un motiv pentru care nu exista reclamatii smod, pentru ca nu ai ce sa le faci. poti sa-i faci reclamatie lui dumnezeu pentru ca mai arunca cu cate un uragan sau cutremur? (exemplu exagerat, evident, but still).
also, voi aveti impresia ca toti au ceva cu voi, de ziceti ca v-a dat numai voua warnuri. ganditi-va ca fiind smod, ai de moderat intreg forumul, nu numai wow zone, si e imposibil sa stea sa citeasca toate topicurile care se fac zilnic la wow, daramite pe tot forumul. de-aia exista report zone, pentru a le usura smozilor treaba. acuma ca v-a prins pe voi si v-a dat warnuri s-a intamplat pentru ca sectiunea voastra a fost mai mereu plina de flame si nebunii, si probabil de-aia o si urmareste.
fara nici o suparare, sunteti niste incredibile drama queens si daca nu va vedeti de treaba voastra evident ca veti atrage si mai multa atentie asupra voastra. degeaba postezi qui intr-o maniera eleganta si pertinenta, mesajul pe care il transmiti e deranjant oricum l-ai impacheta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 04-11-2011, 10:51:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok, pentru ca vreau sa las in urma scandalul creat, vin cu o propunere, pe care sper sa o luati in considerare atat voi ca GM's, cat si Shocker. Noi avem cativa baieti in guild care se pricep la programare, care ar putea ajuta la rezolvarea acestei probleme cu warnurile. Si anume, s-ar putea lucra la crearea unui feature gen chat care sa poata fi inglobat in subforumul fiecarei guilde, pentru a se putea evita spamul si incalcarea regulilor pe topicurile gen "Discutii". Desigur, ar trebui sa fie ceva destul de elaborat, pentru ca intervin anumite probleme ce ar trebui rezolvate, de genul userilor care ar putea intra sa injure sau sa jigneasca liber pe acel chat, nemaiputand sa fie avertizati prin warn. Exista solutii si pentru asta, chiar am convingerea ca daca lucram impreuna la dezvoltarea unui feature de acest gen am putea face ceva.

Cum vi se pare aceasta idee? Repet, noi cei din HKP am vrea sa ne implicam direct in dezvoltarea si implementarea acestui feature, desigur daca avem parte de suportul vostru. Asteptam pareri pro si contra.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandacel

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 03-04-2019 16:08)
Joined: 19 Jun 2011
Posts: 3196, Topics: 91
Location: Brasov/Zimnicea

Reputation: 89.7
Votes: 93

   
Post Posted: 04-11-2011, 11:04:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu stiu daca e ilegal sa imi dau o parere aici...dar chat pe un forum de wow e putin cam aiurea. de ce? pai pentru ca exista /gchat ,mai ales ca e vorba de subforumul guildei... sau mesenger sau skipe sau multe alte mijloace. Dar nu stiu de ce cred ca e vorba de hai sa facem aici spam sa ne vada lumea ce $m3ch3ri suntem. e doar o parere in care nu am jignit pe nimeni.

sunt nab.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 04-11-2011, 11:14:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hmm..nu, nu e vorba de dorinta de a face spam, ci de dorinta de a elimina spamul. Ma gandesc pur si simplu la faptul ca multi oameni nu au de-a lungul zilei ocazia sa intre in joc, ci doar pe forum, cum e cazul meu acum(sunt la facultate). Ca sa nu se mai ajunga la 50 de pagini pe topic de discutii, ar fi din anumite puncte de vedere, mai util genul de feature despre care am vorbit. Iar in acest fel s-ar da o mai mare importanta topicurilor gen POLL, care ar putea fi folosite pentru a determina eficient un trend al majoritatii in privinta unei anumite probleme ridicate.

Nu ai jignit pe nimeni, cum am spus - opiniile sunt binevenite.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Padurarul

[Ponyfag]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 16 Jun 2011
Posts: 11086, Topics: 76
Location: Shitpost city

Reputation: 652.4
Votes: 169

Post Posted: 04-11-2011, 13:03:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

HKP vs The world -

Acum s-a pus toata ghilda voastra pe Levier ? Lasati-l in pace ca a fost destul de permisiv cu voi .

Nimeni nu are nimic cu voi , NICI MACAR EU . Ca fac misto de voi asta e altceva , dar stiti de ce fac ? Pt ca va suparati PREA REPEDE -.
E precum in salbaticie , cand lupii / leii vad un animal ranit sar pe el . Asa si voi , daca pareti tot timpu stresati / ofticati normal ca sare lumea sa va ia la misto , e un semn de slabiciune .

Uitati-va la mine , nu imi pasa deloc ce zic haterii si invidiosi !
B@FT@ (@ici mi s- @ stric@t t@st@tur@) -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ashbringer
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-12-2011 19:15)
Joined: 14 Feb 2011
Posts: 147, Topics: 47
Location: Romania

Reputation: 57.3
Votes: 8

Post Posted: 04-11-2011, 13:06:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CE bn ma simit cand vad ca ii roade invidia imi vn sa sar in sus de bucurie -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 04-11-2011, 13:09:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Incep sa regret ca am redeschis topicul.

@Sundays: las-o jos, baws, n-are rost.

@Catalepsia: Apreciez si presupun ca apreciem (restul staffului) initiativa voastra sau a ta pentru chat insa propunerea a aparut de multe ori in ultimii 4 ani si iti pot garanta ca raspunsul a fost intotdeauna raspicat NU. Creca nu-i place lu Shocker, si sincer, nici mie, prea dinamic si prea nelalocul lui un chat aici.

@Ashbringer: Ai nimerit ca nuca-n perete, fratele meleu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pewbear
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-12-2011 19:54)
Joined: 18 Jul 2011
Posts: 1086, Topics: 28
Location: Insulele virgine , Marea Britanie(JK)

Reputation: 9.2
Votes: 16

 
Post Posted: 04-11-2011, 14:43:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lasa , ff bine ca-si bate joc de voi , nu toti trb sa fiti placuti asta e , cand cineva isi bate joc de voi , imediat , topic rapid , MAMIIII LEVIER FACE MISTO DE NOI . Nu vedeti ca degeaba aveit cv. in cutia craniana ca tot nu pricepeti nimic .

Levier for president , si de mine face misto , si ? QQ ? no , fight like a man , or wait , pt voi , fight like a pus.y



"Lumea a ramas la fel de mare , dar ca acum gandesti mai putin in ea.”
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cizma

[Mortal Kombat FTW]



Status: Offline
(since 30-08-2014 15:49)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 1453, Topics: 73
Location: Netherealm

Reputation: 60.9
Votes: 38

 
Post Posted: 04-11-2011, 14:53:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pwebear ... esti pe langa... levier nu a facut misto de ei.. doar ia dat unuia un warn pe care il merita si acum este tras la raspundere... wtf? tragi smodu la raspundere? (cel putin asta am inteles eu)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 04-11-2011, 19:59:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nu am inteles de ce ai mai deschis topicul.

Pentru pareri si sugestii aveti http://forum.wow-freakz.com/Pareri-si-sugestii-f5.html
Nu stiu cine va credeti ( da, cei din HKP ) , nu stiu cine sunteti si sincer? Nici nu ma intereseaza. Respectati regulile de postare ale forumului.

Topicul nu isi mai are rostul, closed.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by cobrel, 04 November 2011 18:00



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 20-05-2024, 03:16:11
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password