User
Pass
2FA
 
 

RECLAMATIE - LEVIER (nu exista topic de reclamatii S-MOD)
Go to page 1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message8066
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 03-11-2011, 11:41:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N-am deschis acest topic pentru QQ, incetati cu flame si pareri personale inutile.


Aceasta este o plangere la adresa lui LEVIER, in care caut sa primesc un raspuns de la Shocker. Apreciem toata munca pe care unii oameni o realizeaza aici, insa acest S-MOD pur si simplu isi bate joc de faptul ca suntem playeri, oameni, DONORI, etc.

Problema mea: Levier nu aplica regulamentul impartial asa cum ar trebui, el avand o problema personala cu guilda si membrii guildei HKP. Regulamentul este pentru toata lumea, nu pentru cine are LEVIER chef sa-l aplice.

V-am adus mai jos o lista cu toate posturile monosilabice NESANCTIONATE de Levier pe sectiunea Guilds Genesis. Las la aprecierea voastra, sau mai degraba a lui Shocker acest lucru.



Warning pentru Keysha, pagina: http://forum.wow-freakz.com/view-post-1482493.html?#1482493

Quote:
Staff message (Levier):

Evitati posturile monosilabice de genul "OK", "Ms", "Bv" sau altele care nu denota altceva decat incultura si lipsa de respect. (1 Warning)




Astea sunt toate posturile de pe Guilds Genesis carora Levier nu le-a dat warn de la inceputul Cataclysmului. Dupa ce aruncati o privire pe ele sa-mi spuneti mie ca Levier nu are o problema personala cu HKP.




Soulshard wrote:
(\__/)
(='.'=)
(")_(")

ekyu2011 wrote:
-)))))))))))))

Hinkz wrote:
A

paul1ca wrote:
hahahahahaha
- asta nu e echivalent cu "-" ? sau transmite ceva si nu inteleg eu ?
Thunderstormm wrote:
Tamaie wrote:
ala din jumate mai degraba as zice ca e Moon-"raid leader" -

-))

Ferffy wrote:
--)

Insidia wrote:
epic -))

Insidia wrote:
-

Thunderstormm wrote:
-

mircea1986 wrote:
-

dumitrubit wrote:
hups

dumitrubit wrote:
miauuuuuuuuuuuu

AlinamE wrote:
Sigh

AlinamE wrote:
-

Claraa wrote:
-

AlinamE wrote:
-
- Mai sus putin de postul asta ai dat 2 warnuri pentru alta chestie. mi-e greu sa cred ca nu le-ai vazut si pe astea mai apoi - http://forum.wow-freakz.com/Discutii-t104550-75.html
Claraa wrote:
-


Deci pe Claraa nu o mai postez are prea multe posturi monosilabice pe discutii la Showdown.
dumitrubit wrote:
gg -

Bosozoku wrote:
-))

Claraa wrote:
omfg:)))))

Hasken wrote:
done

Asterixx wrote:
Bump.

Scarcrow wrote:
-)))))

scriciu29 wrote:
-

HarDer123 wrote:
-)

ks18492 wrote:
Huaa ! -

scriciu29 wrote:
nicoletasicutza wrote:
Ia fami si mie o semnatura si scrie Kyk0$$ b0$$ d3 R0m@nY@ si cu dolarei p langa:X

-)

muthambals wrote:
Ticalosu wrote:
stiu are chilotii albi -


Mhmm.

Silviu.X wrote:
- -

Paul !? wrote:
nup

Etomsoc wrote:
-))

Tactix wrote:
ms

Given wrote:
rofl

boty_boy06 wrote:
GG

atika20000 wrote:
imba -





Last edited by Catalepsia on 03-11-2011, 12:34:28; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandacel

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 03-04-2019 16:08)
Joined: 19 Jun 2011
Posts: 3196, Topics: 91
Location: Brasov/Zimnicea

Reputation: 89.7
Votes: 93

   
Post Posted: 03-11-2011, 11:52:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

te-ai gandit la asta : poate nu ia vazut? poate voi aveti cel mai incarcat subforum si are un motiv sa stea cu ochii pe voi ?

//si lincul ala la discutiile de la voi din guild imi spune ca sunteti ca tiganii aia care daca se intampla un accident si moare un tigan din vina unui roman sunt discriminati si persecutati


sunt nab.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
jetolik
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-11-2011 19:48)
Joined: 29 Jun 2011
Posts: 137, Topics: 5
Location: Brasov

Reputation: -30.3
Votes: 9

   
Post Posted: 03-11-2011, 11:56:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pentru Levier S-MOD ( Super moderatoru )

Deci eu nu inteleg de unde pana unde da el -40 daca noi puteam sa dam - sau + 25 sau cat e maxim ... El chiar crede ca poate face ce vrea el ? Are ceva special cu noi ?
Eu sunt mai batut in cap si nu inteleg de ce doar de noi se ia . Nu am nimic cu el sau cu alt S-Mod isi bate joc de anumite persoane .
Ai sanctionat o persoana la 100 ? Si aia exact din HKP ... Sanctioneazale pe toate si atunci eu nu o sa mai am nimic cu tine . Pentru asta meriti un report .

Pentru baiatu :
gandacel wrote:
te-ai gandit la asta : poate nu ia vazut? poate voi aveti cel mai incarcat subforum si are un motiv sa stea cu ochii pe voi ?

//si lincul ala la discutiile de la voi din guild imi spune ca sunteti ca tiganii aia care daca se intampla un accident si moare un tigan din vina unui roman sunt discriminati si persecutati


Dar ce avem noi am mancat de pe jos si nu am impartit cu el ? Ce accident ? Daca se aplica regula se aplica pentru toti nu pentru noi ca suntem din HKP - .

Off: Gen baiatu care mia dat -25 rep ca am lvl 25 la guilda -



I'm like three times 300 !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 03-11-2011, 11:59:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gandacel wrote:
te-ai gandit la asta : poate nu ia vazut? poate voi aveti cel mai incarcat subforum si are un motiv sa stea cu ochii pe voi ?

//si lincul ala la discutiile de la voi din guild imi spune ca sunteti ca tiganii aia care daca se intampla un accident si moare un tigan din vina unui roman sunt discriminati si persecutati


Nu iti e adresat tie acest topic. Ai report. I-a vazut nu-i mai lua tu apararea ca sunt zeci de posturi din astea.

Posturi unite automat, 03-11-2011, 11:59:20

jetolik wrote:
Pentru Levier S-MOD ( Super moderatoru )

Deci eu nu inteleg de unde pana unde da el -40 daca noi puteam sa dam - sau + 25 sau cat e maxim ... El chiar crede ca poate face ce vrea el ? Are ceva special cu noi ?
Eu sunt mai batut in cap si nu inteleg de ce doar de noi se ia . Nu am nimic cu el sau cu alt S-Mod isi bate joc de anumite persoane .
Ai sanctionat o persoana la 100 ? Si aia exact din HKP ... Sanctioneazale pe toate si atunci eu nu o sa mai am nimic cu tine . Pentru asta meriti un report .

Pentru baiatu :
gandacel wrote:
te-ai gandit la asta : poate nu ia vazut? poate voi aveti cel mai incarcat subforum si are un motiv sa stea cu ochii pe voi ?

//si lincul ala la discutiile de la voi din guild imi spune ca sunteti ca tiganii aia care daca se intampla un accident si moare un tigan din vina unui roman sunt discriminati si persecutati


Dar ce avem noi am mancat de pe jos si nu am impartit cu el ? Ce accident ? Daca se aplica regula se aplica pentru toti nu pentru noi ca suntem din HKP - .

Off: Gen baiatu care mia dat -25 rep ca am lvl 25 la guilda -


Daca mai postezi aici ai kick din guild. Vezi de treaba ta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cordo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-12-2011 17:44)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 722, Topics: 102
Location: Small Cally' 205200

Reputation: -13.1
Votes: 15

 
Post Posted: 03-11-2011, 12:00:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

...pot sa-mi aleg... ce nu vreau sa rezolv...

@ spus omu o d@t@ @st@, nu @re rost...
D@c@ e nedrept po@te c@ st@ cu ochii pe noi c@ pe butelie,... nu @r trebuii s@ fie o problem@, usor usor inteleg o@meni ce s@ scrie si ce nu.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandacel

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 03-04-2019 16:08)
Joined: 19 Jun 2011
Posts: 3196, Topics: 91
Location: Brasov/Zimnicea

Reputation: 89.7
Votes: 93

   
Post Posted: 03-11-2011, 12:10:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalepsia wrote:


Daca mai postezi aici ai kick din guild. Vezi de treaba ta.

pentru unu care cere drepturi esti cam comunist sau poate comunist e un cuvant prea dur...o sa caut in dictionar unul mai bland.
dai reporturi in stanga si in dreapta periculos mai esti...ce o sa reportezi la mine ? ca am postat intr-un topic la "Discutii " bafta cu asta...
Si asa ca chestie...nu cred ca shocker o sa citeasca un topic din discutii rar l-am vazut pe aici


sunt nab.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cordo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-12-2011 17:44)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 722, Topics: 102
Location: Small Cally' 205200

Reputation: -13.1
Votes: 15

 
Post Posted: 03-11-2011, 12:18:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@propo...se m@i d@ m@ "cornu si l@ptele" @colo g@nd@cele?
Nu vezi c@ multe lucruri te dep@sesc? St@i cuminte si citeste.

@ici e vorb@ de @ltcev@.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 03-11-2011, 12:21:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Problema nu e daca sunt eu comunist sau nu, nu ma intereseaza cum ma consideri. Nu mai face flame aici, nu te priveste discutia asta.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandacel

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 03-04-2019 16:08)
Joined: 19 Jun 2011
Posts: 3196, Topics: 91
Location: Brasov/Zimnicea

Reputation: 89.7
Votes: 93

   
Post Posted: 03-11-2011, 12:24:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mda m-am convins de voi...am crezut ca ce au spus unii de voi sunt doar speculatii . "Nu vezi c@ multe lucruri te dep@sesc? " da imi pare rau ca nu m-am adaptat la "fitele " internetului si sa am o personalitate diferita si sa scriu cu "@" in loc de a. Legat de "corn cu lapte" am impresia ca am mai multi ani de scoala decat ani de viata ai tu.

sunt nab.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
eM
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-05-2016 21:00)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 8918, Topics: 345
Location: 127.0.0.1

Reputation: 264.1
Votes: 385

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 03-11-2011, 12:27:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

jetolik wrote:

Deci eu nu inteleg de unde pana unde da el -40 daca noi puteam sa dam - sau + 25 sau cat e maxim ... El chiar crede ca poate face ce vrea el ?


http://forum.wow-freakz.com/view-post-1471460.html?#1471460




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 03-11-2011, 12:30:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gandacel wrote:
mda m-am convins de voi...am crezut ca ce au spus unii de voi sunt doar speculatii . "Nu vezi c@ multe lucruri te dep@sesc? " da imi pare rau ca nu m-am adaptat la "fitele " internetului si sa am o personalitate diferita si sa scriu cu "@" in loc de a. Legat de "corn cu lapte" am impresia ca am mai multi ani de scoala decat ani de viata ai tu.


Omu nu are tasta "A" la laptop. Crezi ca scrie asa de placere ? Acum lasa-ne si nu mai face flame aici, chiar nu ti-a cerut nimeni sa-ti exprimi parerea.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
preasuferim

[Leave Britney ALONE!]



Status: Offline
(since 27-05-2013 16:41)
Joined: 10 Oct 2010
Posts: 369, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 10.9
Votes: 14

 
Post Posted: 03-11-2011, 14:48:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalepsia wrote:
Problema nu e daca sunt eu comunist sau nu, nu ma intereseaza cum ma consideri. Nu mai face flame aici, nu te priveste discutia asta.



Get a life dude <3 . Chiar nu ma intereseaza daca imi faci si mie report sau daca imi da vreun gm warn . Chiar trebuie sa iti gasesti o femeie si poate sa mai iesi din casa . Bafta cu asta Puppy Dog Eyes


 
Staff message (Levier):
 
+1 warn. Offtopic.







Cum se schimba unii'n pi2de nici nu'ti vine sa crezi .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Burebysta

[Retired Veteran]



Status: Offline
(since 27-08-2022 20:01)
Joined: 27 Jun 2011
Posts: 17044, Topics: 509
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 3626.7
Votes: 245

Post Posted: 03-11-2011, 14:52:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Qiu fara nicio suparare eu iti spun ca daca nu esti de acord cu regulamentul forum-ului poti sa iti ei singur bagajele si sa pleci ca nu te obliga nimeni.Din cate stiu Lev(casuta) nu da Warn aiurea...Ca doar am primit si eu si la inceput am zis da e dat aiurea da am stat si m-am gandit ca il meritam asa ca suport consecintele...Incearca si tu sa iti dai seama unde ai gresit,nu sa incepi direct cu "Eu am dreptate el nu" pentru ca e cea mai mare greseala.Stiu ca ati primit Warn din cauza ca ati inceput sa va plangeti de Event cu Sundy unde tu spuneai clar in primul tau post de pe topic "Daca vreti cearta PM " .Aici ti-ai incalcat singur regula...Nu sunt pupincurist nici la Freakz nici la Lev sau altcineva dar v-o cam luati in cap voi cu HKP...Adica ati facut 25 si va laudati de mare zor,ati luat si mute pentru asta...Eu unul nu am nicio problema cu voi.Da bine ati donat,mersi mult pot juca pe un server mai bun,da sa te lauzi cu asta e chiar nesimtit...Si inainte sa iti dai drumu la caini din lesa gandeste-te ce ai facut si ca nu o sa imi pese ce spui tu ca reply sau altcineva...

P.S. Atitudinea chiar ma dezgust caci incerci sa dovedesti ca tu ai dreptate! Ca tu nu ai gresit da nu faci decat sa te bagi in rahat cu restul lumii...Uneori,crede-ma,e mai bine sa iti vezi de ale tale. Vorba aia cu sa iti tii parerea pentru tine asta ai facut tu pe dos la Event.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sadiq
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-11-2011 15:07)
Joined: 03 Sep 2010
Posts: 517, Topics: 20
Location: Portugal

Reputation: -0.7
Votes: 22

 
Post Posted: 03-11-2011, 14:57:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

puteai cenzura numele din quoteuri macar cu o litera doua...
nu de alta dar mergi pe principiul "sa moara si capra vecinului"...gen SIFONAR... parca vad ca le aplica 1 warn la fiecare dupa 10 ani...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Thunderstormm

[ddd]



Status: Offline
(since 21-04-2018 00:56)
Joined: 29 Nov 2010
Posts: 1107, Topics: 30
Location: Romania

Reputation: 68.1
Votes: 48

Post Posted: 03-11-2011, 14:58:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deschizand topicul, nu inteleg cum ai crezut ca va fi "No Flame" cand postul in sine e o invitatie la Flame, reporteaza fiecare post, nu era nevoie de topic, mi-a procuit Casuta Vocala aiurea.
Cum a zis cel mai sus, get a life, nu esti tu membrul exemplar , nimeni nu e -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by cobrel, 04 November 2011 18:00



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page 1, 2, 3  Next    


The time now is 15-05-2024, 14:28:24
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x