User
Pass
2FA
 
 

RECLAMATIE X
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2630
rncarad

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-08-2014 15:20)
Joined: 04 Sep 2010
Posts: 103, Topics: 43
Location: Arad

Reputation: -11.4
Votes: 7

 
Post Posted: 14-09-2010, 15:03:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*DEAD* ParagonX9 - FTw : /reset
*DEAD* KobaLtH : -
*DEAD* Dr3aM ;X : hai nku d2
Get : out la cat merem

ADMIN aLx: vote custom
ParagonX9 - FTw voted for option #2
Get voted for option #1
AlCaPoNe voted for option #1
[all_star] voted for option #1
RNC voted for option #1
ProX voted for option #2
Out_CrewCNA voted for option #1
alynutzu voted for option #2
KobaLtH voted for option #1
xfusioNx.m1 voted for option #1
MOUSE2 is unbound.
*** xfusioNx.m1 killed RNC with a headshot from m4a1 ***
*** xfusioNx.m1 killed alynutzu with a headshot from m4a1 ***
LIP voted for option #1
Alex voted for option #1
Dr3aM ;X voted for option #1
Dr3aM ;X killed [all_star] with m4a1
[all_star] (CarbonCS v1.1 RADIO): Fire in the hole!
jEE (CarbonCS v1.1 RADIO): Fire in the hole!
crazyy04 voted for option #2
[all_star] (CarbonCS v1.1 RADIO): Fire in the hole!
Alex killed xfusioNx.m1 with ak47
[all_star] dropped
[all_star] has left the game
AlCaPoNe (CarbonCS v1.1 RADIO): Fire in the hole!
Voting successful (got "10") (needed "1"). The result: d2? - da
* Password accepted
* Privileges set

BUILD 4883 SERVER (0 CRC)
Server # 141
Error: could not load file sprites/w_aug.spr
Error: could not load file sprites/w_elites.spr
Error: could not load file sprites/w_famas.spr
Error: could not load file sprites/w_sg552.spr
Error: could not load file sprites/w_aug.spr
Error: could not load file sprites/w_elites.spr
Error: could not load file sprites/w_famas.spr
Error: could not load file sprites/w_sg552.spr
RNC connected
*DEAD* alynutzu : codat mare asta

* Password accepted
* Privileges set
* Password accepted
* Privileges set
* Password accepted
* Privileges set
"sv_restartround" changed to "1"
"sv_restartround" changed to "0"
*** jEE killed KobaLtH with a headshot from usp ***
* Password accepted
* Privileges set
RNC is joining the Counter-Terrorist force
LIP is joining the Terrorist force
ProX is joining the Counter-Terrorist force
MOUSE2 is unbound.
RNC killed Alex with usp
MOUSE2 is unbound.
AlCaPoNe (CarbonCS v1.1 RADIO): Fire in the hole!
MOUSE2 is unbound.
jEE killed RNC with usp
ProX killed Out_CrewCNA with usp
Dr3aM ;X killed ParagonX9 - FTw with usp
Get killed LIP with deagle
jEE killed AlCaPoNe with usp
*** jEE killed Get with a headshot from usp ***
streloc killed ProX with usp
alynutzu killed streloc with deagle
*** jEE killed aLx with a headshot from usp ***
crazyy04 killed alynutzu with glock18
Get is joining the Counter-Terrorist force
*DEAD* Alex : /reset

*** KobaLtH killed jEE with a headshot from usp ***
*DEAD* Out_CrewCNA : /reset

^^BluE^^ connected
* Password accepted
* Privileges set
*DEAD* LIP : cash

^^BluE^^ is joining the Terrorist force
*DEAD* alynutzu : pff

*SPEC* aLx : stai cash ca ma duc pana la magazi si til dau
*DEAD* ProX : cf xp

^^BluE^^ (89.34.135.176) (STEAM_ID_LAN) Joined (Romania).
*SPEC* xp : sal all
*DEAD* LIP : ok

Dr3aM ;X : ms kobo

LIP : sal

alynutzu : saLL

KobaLtH : cp

RNC : sa dat rr?
alynutzu : da

ADMIN xp: vote map(s)
xp voted for
ProX : nu

AlCaPoNe voted for
KobaLtH voted for
ParagonX9 - FTw voted against
jEE voted against
Dr3aM ;X voted against
^^BluE^^ voted for
streloc voted for
Get voted against
ProX voted for
KobaLtH killed jEE with m4a1
Alex voted for
Get killed Alex with mp5navy
alynutzu voted against
LIP killed AlCaPoNe with mp5navy
LIP voted for
crazyy04 voted for
* Password accepted
* Privileges set

BUILD 4883 SERVER (0 CRC)
Server # 142
Error: could not load file sprites/w_aug.spr
Error: could not load file sprites/w_elites.spr
Error: could not load file sprites/w_famas.spr
Error: could not load file sprites/w_sg552.spr
Error: could not load file sprites/w_aug.spr
Error: could not load file sprites/w_elites.spr
Error: could not load file sprites/w_famas.spr
Error: could not load file sprites/w_sg552.spr
RNC connected
Get (CarbonCS v1.1 RADIO): Fire in the hole!
* Password accepted
* Privileges set
* Password accepted
* Privileges set
* Password accepted
* Privileges set
* Password accepted
* Privileges set
AlCaPoNe k



deja ma enerveaza cu schimbatul hartii a fost d2X2 , a bagat de_dust apoi d_d2 -

asta e acum

alaltaieri parca iar a schimbat harta in 10 min cred ca de 6 ori:|


apoi alta reclamatie ... sta mult afk, cand e on se joaca:|





http://www.webbax.se/pics/hotgirl.jpg
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Maximvs

[Strenght and Honor!]



Status: Offline
(since 23-10-2010 14:18)
Joined: 20 May 2010
Posts: 79, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 126.5
Votes: 8

Post Posted: 14-09-2010, 15:16:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cei drept are dreptate RNC daca nu prea ii convine lui harta o schimba, asa aiurea...te trezesti cu vol la jumatea hartii...- de un milion de ori i-am zis sa nu mai faca asa..dar vad ca nu inceteaza...ar trebuii sa il invatam minte intr`un fel...poate scoaterea adminului pana se invata minte..sa nu mai schimbe hartile aiurea...cand doreste el..

What we do in life, echoes in eternity
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NUBBY

[Dark Demon]



Status: Offline
(since 30-12-2014 20:17)
Joined: 11 May 2010
Posts: 954, Topics: 36
Location: Arad

Reputation: 183.2
Votes: 17

Post Posted: 14-09-2010, 15:31:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xp nam nimic personal cu tine dar sunt de partea lui HiGh si RNC pentru ca nui convine nimanui ce faci tu.iar faza cu statul afk mie de examplu numi convine pentru ca si eu am multe ore dar eu le am jucate nu state afk!asa ca inceteaza cu prostiile ca s-ar putea sa pierzi adminu definitiv


„Dacã lumina a o mie de sori ar exploda odatã pe cer, ar fi ca frumusețea celui puternic. Sunt prefãcut în Moarte, distrugãtorul lumilor.”
Robert Oppenheimer

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
UbYtA

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-09-2013 21:52)
Joined: 30 Jun 2010
Posts: 321, Topics: 2
Location: Bucuresti

Reputation: 190.7
Votes: 8

Post Posted: 14-09-2010, 15:45:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ups...ce-ai facut xp...te-au prins astia ca schimbi hartile aiurea ??...la naiba -))

ti-am zis ca nu te inveti minte - -


Cand un barbat intra la apa, e neaparat nevoie ca o femeie sa-l scoata la aer -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ciupa200

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-12-2016 13:27)
Joined: 16 May 2010
Posts: 125, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 189.7
Votes: 9

Post Posted: 14-09-2010, 16:12:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xp iti tin pumnii.. dar cea ce o sa urmeze de curand va fi dureros! Nu am sa sp nimic vezi tu cum te descurci!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rncarad

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-08-2014 15:20)
Joined: 04 Sep 2010
Posts: 103, Topics: 43
Location: Arad

Reputation: -11.4
Votes: 7

 
Post Posted: 14-09-2010, 17:41:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nici eu nu am nimic cu el...dar deja exagereaza:|




http://www.webbax.se/pics/hotgirl.jpg
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
VM

[HITLER]



Status: Offline
(since 15-04-2017 08:30)
Joined: 12 Mar 2010
Posts: 2252, Topics: 95
Location: Germany

Reputation: 173.8
Votes: 34

Post Posted: 14-09-2010, 18:48:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Maximvs wrote:
cei drept are dreptate RNC daca nu prea ii convine lui harta o schimba, asa aiurea...te trezesti cu vol la jumatea hartii...- de un milion de ori i-am zis sa nu mai faca asa..dar vad ca nu inceteaza...ar trebuii sa il invatam minte intr`un fel...poate scoaterea adminului pana se invata minte..sa nu mai schimbe hartile aiurea...cand doreste el..


+1 high .. plus de asta ii tot scoate ban-ul lui b1ngo ala .. mi-a spus sa il las sa joace sa nu ii mai dau ban ca ii pare rau ca a jucat cu wall -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dark_XP

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-10-2010 14:31)
Joined: 04 Sep 2010
Posts: 39, Topics: 4
Location: Tarnaveni

Reputation: 46.9
Votes: 6

 
Post Posted: 14-09-2010, 20:02:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recunosc si eu ca mai schimb hartiile aiurea incerc sa reftific aceasta problema

Posturi unite automat, 14-09-2010, 21:02:47

Dar azi a fost greseala ca am intrat pe server si erau 17 pe de_dust2x2 mam pus spec si am intrat putin pe Forum .

In acel timp au schimbat harta in De_dust2 Si nu mam mai uitat dak e d2x2 am dat direct vot de_dust2

Si am schimbat din de_dust2 in de_dust2 crezand ca schimb din de_dust2x2 in de_dust2


Scuze..-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
rncarad

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-08-2014 15:20)
Joined: 04 Sep 2010
Posts: 103, Topics: 43
Location: Arad

Reputation: -11.4
Votes: 7

 
Post Posted: 16-09-2010, 22:11:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ADMIN xp: ban UbYtA permanently
aadytzaa killed NxN with awp
*SPEC* xp : : -


soatetii adminul:|





http://www.webbax.se/pics/hotgirl.jpg
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Dark_XP

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-10-2010 14:31)
Joined: 04 Sep 2010
Posts: 39, Topics: 4
Location: Tarnaveni

Reputation: 46.9
Votes: 6

 
Post Posted: 16-09-2010, 22:14:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca chiar vrie sa stii!

Eu glumeam cu Ubyta

Si LSR Ia dat o data ban lu fratemeu cu nick S!r.DavyD Ca la fraierit Shakal punandui Da ban pe ip: asta si a dat
Era defapt farsa ca era fratemeu!!

A fost o gluma !

Posturi unite automat, 16-09-2010, 23:14:55

RNC Da dc nai dat copy si la faza unde am dat Unban??

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
UbYtA

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-09-2013 21:52)
Joined: 30 Jun 2010
Posts: 321, Topics: 2
Location: Bucuresti

Reputation: 190.7
Votes: 8

Post Posted: 16-09-2010, 22:43:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mah yo nici nu stiu dk a mers banu'...ca i-am zis lui high sa-mi dea kick -...si am intrat pe alt server....dar ma rog...nu ma supar...sunt glume si glume --

Cand un barbat intra la apa, e neaparat nevoie ca o femeie sa-l scoata la aer -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rncarad

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-08-2014 15:20)
Joined: 04 Sep 2010
Posts: 103, Topics: 43
Location: Arad

Reputation: -11.4
Votes: 7

 
Post Posted: 17-09-2010, 13:37:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da xp ce ar fi daca as da eu ban la toti si apoi unban si iar ban asa in gluma?


eu nu vreau sa glumesc;)

cand is admin is admin pe mess e alta treaba:) nu vreau sa pierd adminu -





http://www.webbax.se/pics/hotgirl.jpg
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
LSR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2011 17:36)
Joined: 26 Feb 2010
Posts: 92, Topics: 9
Location: Dark.Freakz.Ro

Reputation: 108.6
Votes: 6

 
Post Posted: 17-09-2010, 14:55:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut,
Vad ca nu prea se mai tine cont de regulile acestui server - de multe ori sunt pe server si vad ca adminii isi fac de cap(unii), mape aiurea, voturi aiurea, limbaj vulgar, si cel mai important multi nu va faceti treaba de admin - rar vad admini care fac ss-uri, demo-uri........ demonstrati ca aveti adminul doar pentru a va lauda prietenilor, sa fiti voi aia ''jmecheri'', lucruri pe cat de importante unele, atat de urate altele..... daca vreti sa nu aveti surprize ar fi bine sa recititi regulamentul, credeti-ma, e spre binele vostru.Ati invatat toti sa dati ban, ban, ban si iara ban...dupa ce va plictisiti incepeti cu ***, *** si iar ***.....dupa care o luati de la capat...trebuie sa intelegeti ca sunt playeri care sunt cu adevarat buni, care joaca la sunet, playeri cu experienta, care au primit ban aiurea(zeci de reclamatii am primit pe mess), playeri care au renuntat la serverul nostru atunci cand au primit ban/*** de la un coleg care a uitat sa faca un demo valabil sau un ss (adic adovezi clare care sa demonstreze ca au cod), si au dat ban/*** ca asa au crezut ei atunci, fie neavand experienta, fie suferinta ca erau mai buni decat ei si tot asa....

Unii dintre voi ati vazut ca v-am dat prea multa incredere(mishu si cu mine), si v-ati c-am luat-o in cap, nu vreau sa dau nume, dar asta e adevarul....inca o data incerc sa va aduc aminte, ca nu suntem nici primii nici ultimii playeri care vor/au admin, sunt zeci care la randul lor vor....asa ca, incercati sa nu va mai credeti indispensabili, pentru ca nici unul din noi nu este si se poate renunta foarte usor la oricare dintre noi

Atunci cand ati fost alesi sa faceti parte din comunitatea noastra am avut niste asteptari de la voi, asteptari pe care unii le-au demonstrat....alti nu -

Asa ca, de acum incolo cine greseste nu va avea warn ci va pierde accesul DEFINITIV, o sa discut si cu colegul Mishu' , pentru ca observ ca unii chiar nu au bun simt fata de colegi, fata de playeri si chiar si fata de noi, owneri - ceea ce imi displace.

Sper ca m-ati inteles si nu o sa mai avem probleme....am dat copy la regulament, poate reusiti sa il mai cititi odata.

O zi buna si un weekend cat mai placut,
LSR





Regulamentul intra in vigoare din data de 11 iulie anul curent.Cititi cu atentie!!!!!!!!! CONFIRMA-TI CITIREA REGULAMENTULUI ADMINILOR !!!

1.)Acest topic este deschis cu scopul ca voi adminii sa confirmati citirea regulamentului pentru admini al serverului fun.hell-zone.ro
2.)Confirmarea regulilor trebuie facuta in maxim 72 de ore de la primirea adminului.
3.)Neconfirmarea regulilor in timpul acordat va aduce la pierderea adminului!
4.)Citirea si nerespectarea regulilor va aduce retragerea adminului.



Suplimentar
Incercarea de incalcare a regulilor va fi foarte usor descoperita prin intermediul logurilor , deci cel mai bine este sa nu o faceti
Ownerul a fost , este si va fii persoana care va decide intotdeauna ,din simplul motiv ca el este persoana care il tine, in acest caz ar fi bine sa intelegeti diferenta intre admin si owner.


Reguli pentru admini:

1. Nu abuzati de comenzile aferente rangului dumneavoastra!

2. Folositi aceste comenzi pentru a asigura buna dispozitie a jucatorilor. Respectati jucatorii si veti fi la randul vostru respectati.

3. Resetarea jocului se face in primele 2 runde.

4. Harta se schimba doar daca a fost supusa votului si doar atunci cand mai sunt cel mult 10 minute din timpul de joc.

* Chiar daca playerii doresc schimbarea hartii care a iesit la vot desi timpul hartii nu s-a scurs, cererile lor vor fi ignorate si va se va lasa harta pana la sfarsit.
** Se accepta vot de schimbare cu "da / nu" in momentul in care aproape toti playerii doresc schimbarea acesteia.
*** Daca uitati sa dati vot si mai sunt 3 minute din harta, lasati sa intre votul automat sa nu se creeze confuzii.

6. Folositi nick-urile de admin altfel veti fi tratati ca oricare alt jucator.

7. Adminii vor respecta cu strictete regulile jocului, si la fel ca orice alt jucator nu vor face rush in primul minut. Daca acest lucru se intampla, ceilalti admini sunt obligati sa-i dea slay, fara ca acesta sa riposteze in vreun fel(daca riposteaza v-a primi 1 warn)

7. NU se va abuza de amx_say, si in nici un caz nu se va injura prin aceasta comanda, pentru a vorbi cu ceilalti admini se va folosi amx_chat fara a se abuza de acesta, iar pentru a vorbi cu jucatorii se va folosi say normal, singurele situatii care sunt tolerate sunt pentru a avertiza jucatorii sa nu faca rush/camp si sa planteze bomba.
Aceeasi regula se aplica pentru ssay, vsay, csay, tsay etc.

7. Parola nu se imprumuta, trebuie stiuta doar de dumneavoastra(riscati pierderea adminului).

8. Doar adminii cu grad de God si Ownerii pot da llama/kick/ban altor admini,dar
numai in situatii grave. Orice alt kick/ban dat aiurea, 1-3 warnuri.

9. Respectare ierarhiei gradelor este obligatorie.Adminii de grad inferior raspund in fata celor de grad superior, asta nu inseamna ca cei cu grad superior trebuie sa fac uz de acesta fara a avea motiv intemeiat.

10. Nerespectarea regulilor mentionate duce automat la pierderea accesului pe server.

11. De asemenea, acumularea a 3 warnuri duce la scaderea in grad / pierderea accesului pe server.

12. Adminii cu acces de Helper nu au voie sa dea voteban in prezenta unui Moderator, Administrator sau God, va primi 1 warn, anunta ceilalti admini pt a da ban.
Comanda este pentru situatiile in care nu exista Moderator, Administrator sau God pe server .
*Warnul este scos la prinderea a 10 demo-uri clare.

13.In cazul in care jucatorii fac rush, vor fi avertizati prima data, iar daca se repeta se va folosi slay, iar daca jucatorul continua insistent sa faca rush, se va da kick.
Se va incerca folosirea comenzii amx_slayteam cat mai putin, dar in cazul in care peste jumatate din echipa face rush, este permisa folosirea ei, insa fara a se abuza de aceasta.

14. NU se vor face locuri pe server prin deconectarea altor jucatori, indiferent cine este persoana care solicita acest lucru.

11. Restrictionarea armelor se poate face numai prin vot. Intai supuneti la vot arma care vreti sa o restrictionati. Daca iese, restrict, daca nu, NU!

12. In cazul in care unul dintre jucatori vorbeste urat cu un alt jucator sau un admin, in functie de modul in care o face acesta va primi gag 10 minute, daca da retry dupa gag va primi durata gagului(10minute) in minute de ban.
Adica: a vorbit urat(cuvinte vulgare, injuraturi nu ii dai gag ca a zis “ba, ma”) primeste automat gag 10 minute, daca da retry dupa gag, primeste automat ban 10 minute.

13. In cazul in care observati un admin incalcand regulamentul in orice fel, sunteti rugati sa ne informati de acest fapt la sectiunea de Reclamatii sau trimiteti ownerului un mesaj privat cu dovada(copy din consola, print screen).De asemenea orice incercare de a provoca un scandal intre doi sau mai multi admini va fi sanctionata prin retragerea definitiva a adminului amandurora.

14. Adminii au obligatia de a deschide un thread la sectiunea "Liste Codati" in care sa posteze jucatori prinsi codati, alaturi de ip si dovada!

15. Marirea de admin se ofera, nu se cere (adica nu deschideti voi threaduri in care sa cereti mariri sau sa imi trimiteti mie mesaj. Cand meritati marire, o si primiti!

16. Ne rezervam dreptul de a nu oferi admine unor persoane sau sa stergem admin-ul, fara a specifica un motiv.

17. Este recomandat sa consultati aceasta sectiune in mod regulat pentru ca vor aparea modificari/ adaugari.

18. Incalcarea a oricare din regulile descrise aici duce la pierderea adminului odata cu constatarea faptei.

19. Timp de joc pe server : minim 30 de ore pe luna

20. Postarea codatilor pentru a evita o eventuala reclamatie

Nerespectarea regulilor 19 si 20 atrage urmatoarele penalizari:

1. Absenta totala de pe server : Pierderea accesului definitiv fara drept de cerere
2. Sub 10 ore petrecute pe server : Retrogradarea cu un grad
3. Intre 10 si 20 de ore pe server : 2 warn-uri
4. Intre 20 si 30 de ore pe server : 1 warn
5. La un demo neconcludent : un avertisment verbal
6. La al doilea demo neconcludent : 1 warn (daca problema persista se poate pierde un rang/accesul)
7. Daca un admin este reclamat si nu prezinta dovada : 2 warn-uri ( unul pentru ca nu a postat dovada,unul pentru ban dat aiurea)
8. In cazul retrogradarii se poate face cerere de recuperare a gradului la o luna de la pierderea acestuia.
9. Pentru scoaterea unui warn e nevoie de 10 demo-uri clare.
10.La 3 warn-uri adminul este retrogradat cu un grad.


In ziua de 11 a lunii se trage linie, se calculeaza orele de joc si se aplica regulamentul.

19. Repet: Respectati jucatorii si veti fi respectati.


Dupa ce va intra in vigoare noul regulament , fiecarea admin este obligat sa isi faca cont pe forum pentru buna desfasurare a activitatii pe server si pentru a confirma luarea la cunostinta a regulamentului.
Va anuntam din timp ca sa nu fie dubii apoi de ce respectivul se va trezi cu eventuale warn-uri, remove acces... !
Va rugam sa va anuntati si ceilalti colegi care inca nu au user pe forum!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
samsung

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-11-2010 17:38)
Joined: 16 Sep 2010
Posts: 6, Topics: 1
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 65.2
Votes: 2

Post Posted: 18-09-2010, 00:01:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

iam spus lui kenzo sa imi de-a id lui si iam zis sa intre pe un servar gol si ursus "ban permanent raclama " iam sp nu am facut el ca bat ma bat man nik meu dany id mess ghon_cena2007
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NUBBY

[Dark Demon]



Status: Offline
(since 30-12-2014 20:17)
Joined: 11 May 2010
Posts: 954, Topics: 36
Location: Arad

Reputation: 183.2
Votes: 17

Post Posted: 18-09-2010, 00:09:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

samsung tu sti sa vorbesi romaneste ca sincer din tot ce ai scris tu aici nu inteleg decat cateva parti.a si apropo cum saracie sa zici un nume de server pe un alt server?logic ca faci reclama omule.foloseste messu data viitoare pentru chesti de genu asta.hai bft si oricum ramai cu ban


„Dacã lumina a o mie de sori ar exploda odatã pe cer, ar fi ca frumusețea celui puternic. Sunt prefãcut în Moarte, distrugãtorul lumilor.”
Robert Oppenheimer

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 07-05-2024, 13:12:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x