User
Pass
2FA
 
 

[REJECTED] BuG - Valiona & Theralion

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1564
Bitzaclaudiu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-01-2013 10:22)
Joined: 24 May 2012
Posts: 19, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.2
Votes: 2

Post Posted: 29-06-2012, 11:32:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wowhead/WoW Freakz Link:
http://www.wowhead.com/achievement=5117 / https://www.wow-freakz.com/npc_finder.php?npc=45992&&name=valiona
Descrierea bugului / Bug description:
Am dat aseara cateva try-uri la valiona cu guilda ,am incercat prima data a inceput normal ,dar dupa faza de Twilight am inceput toti sa luam dmg aiurea din ce in ce mai mare ceea ce a dus la wipe,al 2-lea try la fel ,dar cand sa incercam a 3-a oara nici nu am mai ajuns la faza cu twilight ca la 5 secunde dp ce a luat tancu bosu ,wipe instant la tot raidu.
As vrea sa verificati putin pe valiona deoarece de ceva timp este imposibil sa ii mai faci fata la heal in cazu fericit in care nu iti mai da wipe instant in 5 secunde.Dmg-ul este foarte mare +celelalte bug-uri suplimentare dispare bosu in timpul raidului sau apare in aer si iti da wipe instant.Va rog mult sa rezolvati problema.Inainte de a baga urmatori bosi cum am auzit ca ati planuit,rezolvati problemele prezente inainte de a da peste cele viitoare
Dovada / Proof:
Puteti intreba pe toti membri guildei Unstoppable si daca nu ma insel cred ca unul dintre ei a prins cateva faze de aseara in filmare.Rezolvarea problemei este spre binele tuturor,si rezolvarea acesteia cat mai rapid ar prinde bine atat noua cat si voua.Daca nu veti lua in considerare deoarece nu exista o filmare concreta voi face tot posibilul ca pana diseara sa isi faca aparitia.Sau in cel mai rau caz ma voi duce acum si voi face filmarea pentru ca este in continuare la fel.
Multa bafta in rezolvarea problemei.


http://www.youtube.com/watch?v=o8Y9-JlSRXw
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
storik

[^^Elder Bithcy^^]



Status: Offline
(since 20-07-2013 11:38)
Joined: 23 Feb 2012
Posts: 18, Topics: 3
Location: Mangalia

Reputation: 47.6
Votes: 2

 
Post Posted: 29-06-2012, 14:51:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Este adevarat, am facut si eu parte din raidul respectiv cu unstoppable si vreau sa vbesc din perspectiva de healer, pentru ca la dmgul care se lua, healerii nostrii ( 8 la numar in raid, de obicei faceam cu 6) cu un gear destul de bun nu aveau cum sa faca fata , desi toti scoteau peste 10-11k hps. Probabil nici cu un gear de 372 pe healeri nu puteam face fata acolo. Tin sa mentionez k facem bosu acesta saptamanal si nu sa mai intamplat asa cv pana acum. Sper sa se lucreze la problema aceasta si sa se remedieze. Cum a fost mentionat si mai sus, e mai important sa fie rezolvate problemele actuale decat sa va confruntati cu unele noi si mai mari la scriptarea unor noi bosi. Multumim!


nickname: Bithcy, Unstoppable

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
webberas

[Big Booty Lover]



Status: Offline
(since 19-10-2020 12:03)
Joined: 14 Mar 2011
Posts: 576, Topics: 69
Location: Bucuresti

Reputation: 100.6
Votes: 9

Post Posted: 29-06-2012, 15:02:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

intrebarea este : aveti oameni in twilight care sa omoare mobii aia repede, incat sa nu mai luati dmg mare in camera ?


nu dati click >>> Scrubilicios <<<

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bitzaclaudiu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-01-2013 10:22)
Joined: 24 May 2012
Posts: 19, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.2
Votes: 2

Post Posted: 29-06-2012, 16:51:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Normal ca am bagat oameni in camera asta face parte din script nu am mentionat pe nicaieri ca nu am sti scriptu.Doar ca este ceva in neregula cu el.

http://www.youtube.com/watch?v=o8Y9-JlSRXw
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
osborn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-08-2012 12:16)
Joined: 10 Sep 2011
Posts: 18, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 57.6
Votes: 2

 
Post Posted: 30-06-2012, 17:06:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa nu uitam de faza cand incepe fight-ul ne da oneshot la toti.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bitzaclaudiu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-01-2013 10:22)
Joined: 24 May 2012
Posts: 19, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.2
Votes: 2

Post Posted: 01-07-2012, 23:31:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Astept un raspuns in leagtura cu aceasta problema.Vad ca staff-ul este indiferent,atunci de ce ati mai facut aceste sectiuni daca nici macar nu treceti pe aici cu un raspuns.Asa decat sa fie.Am inteles cum merge treaba si pe aici

http://www.youtube.com/watch?v=o8Y9-JlSRXw
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LightPaladin

[.: -Light Inside- :.]



Status: Offline
(since 25-01-2022 20:01)
Joined: 11 Jun 2011
Posts: 1162, Topics: 116
Location: Bucureºti - Ferentari

Reputation: 322.1
Votes: 17

           
Post Posted: 05-07-2012, 23:46:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

La treaba cu wipe instant, probabil a pierdut tankul aggro/v-a cazut bossul prin scari si a dat breath "freakz-like".

La treaba cu dmg enorm, probabil ati patit ce-am raportat si eu la topicul pentru acest boss. Mai exact, v-au ramas afara multe sfere, chiar daca in camera erau moarte. Daca se aduna mai mult de 5-6 afara, deja incep sa arda mana healerii. De la 12 in sus, deja incep sa moara pe capete oameni.


"Oh, you think darkness is your ally. But you merely adopted the dark;
I was born in it, molded by it." - Bane (The Dark Knight Rises)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Juhziz, 20 August 2012 16:20



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 10-05-2024, 15:01:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x