User
Pass
2FA
 
 

[REJECTED] Hai salut.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help
Author Message857
Theslash

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2020 06:25)
Joined: 14 Jan 2015
Posts: 26, Topics: 23
Location: Constanta

Reputation: 92.5
Votes: 2

     
Post Posted: 01-02-2017, 16:33:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bag picioru , joc pe freakz de 5 ani , (wow) din ziua din care m-am apucat si pana acum , acelasi lucru mereu , hoarda e mereu full gear si alianta isi ia bataie , acum virgula cu crossfactionul , e alta bataie de cap , cand intri ca hoarda are alianta premade cu full gear , nu se poate , printr-un anume miracol , sa vorbiti cu devii , sa faca un script care sa sune cam asa , cei cu low ilvl sa fie intr-un queue cu altii de low ilvl in asa fel in cat sa numai pice unu care are numai greens cu unu full gear , nu ma intelegeti gresit , dar e super enervanta treaba asta , sa stau sa fac in fiecare zi dailies pt 500 honor ? eu vreau sa fac PvP nu PvE pana la urma , stiu ca voi la aspectul de PvP sunteti total neinteresati in mare parte , mai verificati in cand in cand daca face vreunul wintrade sau mai stiu eu ce dar in termen de balance ... si nu sunt numai de parere ca pvp-ul e total nedrept si nebalansat , multi playeri de pe server sunt de acord cu mine , pot sa fac si o petitie daca vreti , oricum stiu ca probabil threadul asta va fi sters la fel cum stergeti si ticketele in game , dar daca vreun GM mai vechi , care mai are totusi onoare si pic de respect pentru comunitate , poate pui o vorba buna la shockerul cu propunerea mea . eventual adaugati war games ca aia "smecheri" sa stea mai mult pe acolo in timp ce noobi sa farmeze honor in bg.



Pwp.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 01-02-2017, 18:17:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut, sectiunea asta este pentru propuneri legate de tot forumul, pentru propuneri WoW te rog sa postezi aici: https://forum.wow-freakz.com/WoW-Freakz-www.wow-freakz.com-c23.html
Bafta!




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Theslash

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2020 06:25)
Joined: 14 Jan 2015
Posts: 26, Topics: 23
Location: Constanta

Reputation: 92.5
Votes: 2

     
Post Posted: 01-02-2017, 18:30:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scuze , nu stiam , multam fain. !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ^AvioanE^, 01 February 2017 17:02



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help  


The time now is 20-04-2024, 18:21:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x