User
Pass
2FA
 
 

[REJECTED] [Quest] Language Bug

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Fixed / Closed bugs
Author Message615
thezack

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-03-2018 10:10)
Joined: 28 Jan 2015
Posts: 163, Topics: 6
Location: Stormwind

Reputation: 69
Votes: 5

 
Post Posted: 24-02-2015, 09:37:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bug description: Aseara dupa ce am facut questul http://www.wowhead.com/quest=31450/a-new-fate am ajuns in SW, m-am plimbat pe acolo putin si s-a restartat severul. Cand m-am logat iar ma dat inapoi in Pandaria in fata lui Master Shang Xi cel care dadea questul pentru alegerea factiunii. Questul nu mai era facut dar eu deja eram la alianta si aveam lvl 85, deci s-a inregistrat alegerea dar questul complete nu. Hearthstone-ul a fost facut automat pe podul din SW deci am putut sa ma intorc.
Problema e ca acum charul meu nu mai stie nici o limba si nu pot scrie nici in say nici in global sau vreun alt chat. Imi apare atentionarea You cannot speak that language sau pe global, You dont know that language. Am incercat sa aleg o limba dar nu e disponibila nici una.
Proof: http://i.imgur.com/LSWwhj5.jpg

PS: Am mai vazut mai multe buguri visuale pana acum dar n-am raportat nici unul fiindca mi s-a parut mai important de rezolvat cele mai grave care intrerup continuitatea jocului. Daca trebuie si bugurile visuale pot sa fac o lista pe viitor.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pirinush

[Little Pandawan]



Status: Offline
(since 31-12-2018 12:27)
Joined: 23 Sep 2011
Posts: 6481, Topics: 263
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 2731.3
Votes: 190

       
Post Posted: 18-04-2015, 16:25:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Avand in vedere ca urmeaza sa intre MOP live saptamana viitoare o sa inchid topicul. Daca se repeta pe viitor faci un ticket in-game si iti da un GM learn la languages



Fixes will be live only after a server restart !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Pirinush, 18 April 2015 14:25



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Fixed / Closed bugs  


The time now is 28-06-2024, 17:56:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x