User
Pass
2FA
 
 

[REJECTED] bug la druid feral
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2869
ajutftw

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-04-2012 20:08)
Joined: 03 Feb 2011
Posts: 33, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 98.9
Votes: 2

 
Post Posted: 19-01-2012, 19:44:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Wowhead/WoW Freakz Link:
Descrierea bugului / Bug description:
Dovada / Proof:
AM vazut medelele de cerere si nu pot sa-mi dau seama care bug sa ii pun linkul. decei eu sunt druid feral full vicios si dau cu mangle 8k cu crit si cu blidurile dau 3k (rake) si 4k crit cu (rip),deci atata dmg dadeam pe LK.am ajuns sa ne luam bataie de la petii de la warlock? am dat duel azi cu un priest shadow dadeam numai absorb in el.ne poti ajuta cu un raspuns?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
twlsted

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-02-2012 16:24)
Joined: 09 Sep 2010
Posts: 191, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: -18
Votes: 6

 
Post Posted: 19-01-2012, 19:50:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

raspunsul este : joaca balance !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlackSun

[Nerdstompers Inc.]



Status: Offline
(since 28-02-2019 17:25)
Joined: 05 Jul 2010
Posts: 869, Topics: 106
Location: Romania

Reputation: 452.2
Votes: 47

Post Posted: 19-01-2012, 19:50:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dovezi ca damage-ul nu e corect, macar de dragul discutiei?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 19-01-2012, 19:54:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mi-a procuit casuta la "Warlock".
S-au fixat unele lucruri la Druid Feral, nu te mai astepta la 30k Mangle Crits pe Clotheri. E playable Feral Druid acum. Sigh Anyway, chiar daca ai avea dreptate, nu asa faci un Report, nu se poate repara nimic atat timp cat nu ai nimic concret privind ceea ce e gresit.



I AM NO LONGER A GAMEMASTER, PLEASE SEE SERVER STAFF



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tonnyy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2013 18:45)
Joined: 07 Nov 2010
Posts: 63, Topics: 12
Location: Bucuresti

Reputation: 35.6
Votes: 4

 
Post Posted: 19-01-2012, 20:01:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ajutftw wrote:
Wowhead/WoW Freakz Link:
Descrierea bugului / Bug description:
Dovada / Proof:
AM vazut medelele de cerere si nu pot sa-mi dau seama care bug sa ii pun linkul. decei eu sunt druid feral full vicios si dau cu mangle 8k cu crit si cu blidurile dau 3k (rake) si 4k crit cu (rip),deci atata dmg dadeam pe LK.am ajuns sa ne luam bataie de la petii de la warlock? am dat duel azi cu un priest shadow dadeam numai absorb in el.ne poti ajuta cu un raspuns?
minciuna mai tare ca asta nam auzit in viata mea=))) epic post plss close




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nerdstomper
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-05-2012 23:33)
Joined: 15 Jan 2012
Posts: 294, Topics: 28
Location: Italy

Reputation: -102.8
Votes: 6

Post Posted: 19-01-2012, 20:21:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tonnyy wrote:
minciuna mai tare ca asta nam auzit in viata mea=))) epic post plss close


Ti-ai facut si tu un obicei sa te bagi ca musca in curu calului?

ON: Nu e nici un bug sa dai 8k crit, te bate jocu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tonnyy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2013 18:45)
Joined: 07 Nov 2010
Posts: 63, Topics: 12
Location: Bucuresti

Reputation: 35.6
Votes: 4

 
Post Posted: 19-01-2012, 20:34:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nerdstomper wrote:
Tonnyy wrote:
minciuna mai tare ca asta nam auzit in viata mea=))) epic post plss close


Ti-ai facut si tu un obicei sa te bagi ca musca in curu calului?

ON: Nu e nici un bug sa dai 8k crit, te bate jocu.
Invatativa spelurile si dupa comentati ca naveti o treaba cu jocu dati duele cu ferali care stiu si sa vedeti dupa dmg nu ca nu stiti voi si puneti rake si rip la 1 combo point fara mangle e normal ca nu faceti dmg plss close topic e ussless




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ajutftw

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-04-2012 20:08)
Joined: 03 Feb 2011
Posts: 33, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 98.9
Votes: 2

 
Post Posted: 19-01-2012, 21:16:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tonny nu te mai baga ca prostu unde nu trebuie.daca dadeam de tine l arene acum 1 saptamana i-ti saraeau si glyphele de pe tine.joc cu druidu feral de 4 ani .asa caTACI DREACU si nu mai manca ***** degeaba ca nu te plateste nimeni.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
addicter

[/spit...Palalila!]



Status: Offline
(since 05-04-2012 08:19)
Joined: 16 Aug 2010
Posts: 191, Topics: 37
Location: Belgium

Reputation: 107.6
Votes: 5

 
Post Posted: 19-01-2012, 21:16:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tonnyy wrote:
Nerdstomper wrote:
Tonnyy wrote:
minciuna mai tare ca asta nam auzit in viata mea=))) epic post plss close


Ti-ai facut si tu un obicei sa te bagi ca musca in curu calului?

ON: Nu e nici un bug sa dai 8k crit, te bate jocu.
Invatativa spelurile si dupa comentati ca naveti o treaba cu jocu dati duele cu ferali care stiu si sa vedeti dupa dmg nu ca nu stiti voi si puneti rake si rip la 1 combo point fara mangle e normal ca nu faceti dmg plss close topic e ussless


Prietene care vorbesti de parca nu iti mai vezi nasu de cat de sus e.. Cu druidul asta feral care nu isi stie spellurile am facut 2200 lejer, deci nu cred ca nu le stie, iar 8k crit da de 2 zilen nu o fost niciodata asa..deci nu te mai caca pe tine ca esti pro ca am impresia ca te bat figurile care le ai in cap.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tonnyy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2013 18:45)
Joined: 07 Nov 2010
Posts: 63, Topics: 12
Location: Bucuresti

Reputation: 35.6
Votes: 4

 
Post Posted: 19-01-2012, 22:07:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ajutftw wrote:
tonny nu te mai baga ca prostu unde nu trebuie.daca dadeam de tine l arene acum 1 saptamana i-ti saraeau si glyphele de pe tine.joc cu druidu feral de 4 ani .asa caTACI DREACU si nu mai manca ***** degeaba ca nu te plateste nimeni.
Stiu eu cnd jucam la 2500 cu disc priest u nu treceai de 1500 frumos suferiti toti si va bagati in seama l2p and get a life lol naveti o trb cnd o sa ma bati u la arene o sa bage mist of pandaria

Posturi unite automat, 19-01-2012, 22:07:10

addicter wrote:
Tonnyy wrote:
Nerdstomper wrote:
Tonnyy wrote:
minciuna mai tare ca asta nam auzit in viata mea=))) epic post plss close


Ti-ai facut si tu un obicei sa te bagi ca musca in curu calului?

ON: Nu e nici un bug sa dai 8k crit, te bate jocu.
Invatativa spelurile si dupa comentati ca naveti o treaba cu jocu dati duele cu ferali care stiu si sa vedeti dupa dmg nu ca nu stiti voi si puneti rake si rip la 1 combo point fara mangle e normal ca nu faceti dmg plss close topic e ussless


Prietene care vorbesti de parca nu iti mai vezi nasu de cat de sus e.. Cu druidul asta feral care nu isi stie spellurile am facut 2200 lejer, deci nu cred ca nu le stie, iar 8k crit da de 2 zilen nu o fost niciodata asa..deci nu te mai caca pe tine ca esti pro ca am impresia ca te bat figurile care le ai in cap.
-) plss numai va plangeti clasa chiar honourless va postat buguri care cresc dmg considerabil la feral si el si nefer au postat multe buguri de genu acu va plangeti toti ca numai dat 20k mangle -) that means skill go warr fury much more easy l2p wow si nu va mai plangeti atat ca nu dati milioane dmg sal




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
addicter

[/spit...Palalila!]



Status: Offline
(since 05-04-2012 08:19)
Joined: 16 Aug 2010
Posts: 191, Topics: 37
Location: Belgium

Reputation: 107.6
Votes: 5

 
Post Posted: 19-01-2012, 22:18:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

frate...cand te vad ca incepi cu l2p ini vine sa te scuip in gura.. nu te mai baga in seama numa ca sa arati cat esti de destept, cu riscul de a luat mute/warn iti spun in fata : te bag in p***a mati de viteaz, ca tot esti cult si instruit intr'un ***** de joc, de parca mare realizare ai facut in viata aia a ta de *****, si vii si imi vorbesti mie de parca ai fi pro gamer.. noi am spus ca de 2 zile druidu' lui nu mai da dmg, ma doare in cur de alti druizi, el dadea dmg, si acuma nu mai da, ce p***a mati tot o tragi cu l2p atata de parca ai fi un ***** de copil de 13 ani... ori vii aici sa ajuti / dovedesti ce se intampla ori dai drumu de unde ai venit. ca nu te'o intrebat nimeni daca eu/al stim sa jucam !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tonnyy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2013 18:45)
Joined: 07 Nov 2010
Posts: 63, Topics: 12
Location: Bucuresti

Reputation: 35.6
Votes: 4

 
Post Posted: 19-01-2012, 22:49:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

addicter wrote:
frate...cand te vad ca incepi cu l2p ini vine sa te scuip in gura.. nu te mai baga in seama numa ca sa arati cat esti de destept, cu riscul de a luat mute/warn iti spun in fata : te bag in p***a mati de viteaz, ca tot esti cult si instruit intr'un ***** de joc, de parca mare realizare ai facut in viata aia a ta de *****, si vii si imi vorbesti mie de parca ai fi pro gamer.. noi am spus ca de 2 zile druidu' lui nu mai da dmg, ma doare in cur de alti druizi, el dadea dmg, si acuma nu mai da, ce p***a mati tot o tragi cu l2p atata de parca ai fi un ***** de copil de 13 ani... ori vii aici sa ajuti / dovedesti ce se intampla ori dai drumu de unde ai venit. ca nu te'o intrebat nimeni daca eu/al stim sa jucam !
Imi arati cat de inteligent esti si ce raspunsuri poti da de om cult si civilizat:))) mai facut sa rad normal ca iti zic l2p ptr ca habar nai sa joci din cate vad cum poti spune ca de 2 zile druidu tau numai da dmg cnd toti dau la fel -) esti amuzant amice nu imi bat capu cu dastia ca tn care nu stiu decat sa injure ca la usa cortului na cei 7 ani de acasa:)) have a nice day:)) and l2p:)




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vbmv

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-02-2012 05:55)
Joined: 30 Aug 2011
Posts: 382, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: -41.1
Votes: 6

Post Posted: 19-01-2012, 23:50:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce "haiosi" sunteti. Chiar ma distrati.

On: Problema e inca la weapon damage la druid feral. Si da, mangle da 3.6k pe 3.500 Rezil noncrit (o fi, nu o fi corect nu stiu dar pare mic. Am testat cu 3 druizi si eu cu arma pvp 359 dadeam mai mult ca unu cu 372 malevolence PVE @ halfus). Rip da dmg bun, rake la fel. Asta atata timp cat stai cat form, cand treci human da 1k. In fine, stiu ca v-ati invatat mangle spam 20k - . Acum totusi e mic. Druidu' trebuie "facut" cap-coada la abilitati. Parerea mea !

OFF: Oricum pristu disci sa dea 36k -40k cu flash heal (am un lapsus la spelul de 1.3 sec -...parca asa se cheama ) mi se pare o aberatie. Si nici macar nu aveam cine stie ce gear...bloodthirsty si ceva pve. Fata de paladin care nici nu ajunge la aceste valori, da cu divine light cat da pristu cu flash. Aici ar fi problema ca banuiesc ca disci nu reusiti sa picati cu feral - (Stiu ca sunt clase total diferite dar e diferanta enorma, dubla chiar intr flash la prist si paladin !)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rythmic

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-05-2012 23:12)
Joined: 17 Jun 2011
Posts: 97, Topics: 24
Location: Spain

Reputation: 1.9
Votes: 6

 
Post Posted: 20-01-2012, 01:27:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ravenous pe blizzard cand era patchu asta puneam bleeds pe un target si mergeam pe celalalt intre timp cel pe care am pus bleed ori era mort ori la low HP asa ca nu mai vb daca nu stii ce ar trebui sa mearga la feral si ce nu , veziti u de clasa ta
kthxbye


http://eu.battle.net/wow/en/character/stormscale/Rythmic/simple
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
omfgalex

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-06-2012 03:15)
Joined: 31 Aug 2011
Posts: 31, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 56.1
Votes: 2

Post Posted: 20-01-2012, 02:35:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ciudat, eu nu vad absolut nici o diferenta, exact acelasi damage dau de cateva sapt de cand m-am apucat de feral druid
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 20 January 2012 15:37



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 05-07-2024, 19:00:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x