User
Pass
2FA
 
 

[RESPINS] Cerere HELPER Joshyboy114

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests
Author Message770
Joshyboy114

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-05-2016 16:05)
Joined: 15 May 2016
Posts: 8, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 2

Post Posted: 15-05-2016, 19:48:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DESPRE MINE:
Buna ziua!Ma numesc (P)Darius.Nicknameul meu este Joshyboy114.Am 12 ani(ma joc minecraft de la varsta de 9 ani).Nu detin cont premium(cumparat)
MOTIVUL CERERII:
Fac aceasta cerere de helper pentru ca,dupa cum bine stie toata lumea pe orice server se incepe cu gradul de HELPER(sau cu grad mai mare prin donatie).Eu vreau acest grad de helper pentru a avea grija de chat,pentru a ajuta playerii de pe server in limita comenzilor permise pentru gradul de helper si eventual pentru prinderea codatilor(pvp).Din pacate un helper cam atat poate face,deoarece nu prea are multe comezi disponibile.
CALITATILE MELE:
Cunosc foarte bine bukkitul (din pacate nu am mai jucat minecraft de aproximativ jumatate de an - un an deci unele chestii le-am uitat dar nu e greu sa mi le amintesc).Am lucrat cu servere de minecraft de cand minecraftul era in versiunea 1.6.4.Atunci am luat primul meu grad de helper.De atunci si pana acum am ajutat o multime de servere,pe unele atingand si gradul de fondator+ftp-ul serverului pe merit nu prin donatie.As putea juca in fiecare zi cam minim 1 ora si maxim 7-8 ore(dar intre 16-19 s-ar putea sa nu intru deoarece am teze si teste).
CUM AI AJUNS SA JOCI PE ACEST SERVER?
Pai.A aparut versiunea 1.9 si nerabdator sa ma apuc de un server survival am gasit un server dar...avea mult lag si era picat cam toata ziua.Asa ca am zis hai sa caut eu un alt server de minecraft 1.9 pe care sa nu intalnesc aceste probleme si iata ca am gasit.
CATE ORE AI PE SERVER?
Acum s-a dat wipe deci nu am multe - Serverul s-a deschis la ora 20:00 si eu fac cererea pe la 20:30.
PROPUNERILE TALE:
Sincer serverul e bun asa cum e.Poate in viitor o sa am propuneri,dar momentan nu.
CERERILE DE HELPER PRECEDENTE:
Am fost helper pe multe servere dar cum nu am mai jucat minecraft circa jumatate de an-un an nu mai stiu toate comunitatile la care am fost helper dar stiu ca am fost helper pe fostul server hell.minecraft-romania.ro, dar la cate cereri de helper s-au facut de atunci nu mai imi gasesc cererea de helper.
SPER CA AM VORBIT DESPRE FIECARE CERINTA IN PARTE DIN REGULAMENT.
Si sper ca am scris corect gramatical si nu am pus 2 de i sau un i unde nu trebuiau(am tastatura luata de vreo 1 an si ceva si incepe unele litere uneori sa nu le scrie de 2 ori sau sa le scrie de 2 ori cand trebuiau scrise o data.
Cu stima,Darius!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Artrote

[Legendary]



Status: Offline
(since 13-04-2023 20:41)
Joined: 29 Nov 2015
Posts: 115, Topics: 12
Location: Yobama

Reputation: 174.3
Votes: 7

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-05-2016, 22:00:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Trebuie sa ai 3 days pe server si nu vad nici un link spre ontime...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kent_HD

[Retired - Inactiv]



Status: Offline
(since 10-01-2020 22:58)
Joined: 22 Jan 2015
Posts: 1989, Topics: 123
Location: N/A

Reputation: 473.2
Votes: 94

 
Post Posted: 15-05-2016, 23:31:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
Observatii:
> In functie de respectarea cerintelor vom decide daca vei primi sau nu gradul!
> Pentru a primi gradul trebuie sa ai minim 3 zile perecute online pe server.
> Pentru a primi gradul trebuie sa ai minim 50 de posturi pe forum.


Avem un model de respectat si niste cerinte.
Momentan tu nu indeplinesti cerintele minime necesare.
Nu ai destul timp on pe server, nu ai posturi pe forum, nu ai poza cu ontime.
Ce ai facut tu mai sus nu e tocmai compunere.

De la mine ai CONTRA.

Kent-HD - HELPER

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NFK

[MC BUILDER]



Status: Offline
(since 29-03-2020 01:45)
Joined: 23 Sep 2014
Posts: 216, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 242.3
Votes: 15

Post Posted: 16-05-2016, 03:12:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

contra, evident.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andrucel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-08-2024 08:41)
Joined: 23 Dec 2015
Posts: 370, Topics: 14
Location: Prima la dreapta.

Reputation: 234
Votes: 8

   
Post Posted: 16-05-2016, 13:48:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De la mine ai un CONTRA ! Nu ai respectat : - Nu ai 50 posturi
- In compunere ai precizat ca ai jucat 30 de minute ! Pentru helper trebuie sa ai minim 3 zile ! Si trebuie dovada , pui o poza pe imgur sau altceva
- Ce ai facut nu e tocmai compunere





Casuta vocala "deiu".
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 20-06-2016, 00:18:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cererea a fost RESPINSA.
Motiv: 3 contra

Poti reveni cu o cerere peste 3 saptamani. Asigura-te ca de aceasta data indeplinesti toate conditiile!

Topic Closed.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 19 June 2016 22:18



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests  


The time now is 22-09-2024, 01:21:18
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x