User
Pass
2FA
 
 

[RESPINS] Cerere HELPER - kyle505

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests
Author Message2426
EmyCopelea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-08-2017 14:17)
Joined: 06 Aug 2017
Posts: 53, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: -37.7
Votes: 2

Post Posted: 16-08-2017, 14:40:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut, numele meu este Emanuel zis si Emi, sunt un baiat calm si linistit dintr-o mica comuna de langa orasul Slobozia din judetul Ialomita, imi place sa imi petrec timpul cu prietenii sau jucand jocuri video sau in cel mai rau caz sa pierd timpul pe retelele de socializare (Facebook, Instagram). Dar in mare parte aproximativ 5-6 ore le petrec pe calculator unde joc in mare parte Minecraft insa mai joc si Euro Truck Simulator 2 si din cand in cand CSGO. In joc mi se spune kyle505 dar multi imi spun doar kyle fiind un nume simplu si deoarece acest nume il folosesc de ani de zile nu numai pe acest server ci si pe altele sau in alte jocuri. Nu detin cont premium de minecraft poate in viitor o sa imi cumpar insa ma bucur cu ceea ce am la momentul actual. Acum aproximativ 3-4 ani am aflat de acest server de la doi prieteni buni, am intrat si am jucat acolo cu ei unde am intalnit multi alti jucatori cu care m-am imprietenit repede se poate spune ca am crescut cu acest server insa sub alt nume. Minecraft joc insa de la varsta de 9 ani pe cand inca eram incepator si pe atunci jucam doar singleplayer. Imi doresc sa primesc functia de helper pe acest server deoarece cum am spus am crescut cu acest server si imi place sa ajut jucatorii incepatori si sa reduc problemele intre jucatori. Consider ca ar trebui putin schimbata limita de afk deoarece banii nu se mai primesc la 10 minute ca pana acum asa ca ar trebui marita limita de afk macar la 30 de minute. Sunt complet de acord cu regulamentul serverului si consider ca orice jucator trebuie sa il verifice inainte de a intra pe server. Alte cereri de acest gen nu am mai facut.

Poza cu ontime:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andrucel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-10-2023 19:23)
Joined: 23 Dec 2015
Posts: 370, Topics: 14
Location: Prima la dreapta.

Reputation: 234
Votes: 8

   
Post Posted: 16-08-2017, 14:53:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra.->>> 1 WARN (*avertizare*)


mod-xspire





Casuta vocala "deiu".
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kent_HD

[Retired - Inactiv]



Status: Offline
(since 10-01-2020 22:58)
Joined: 22 Jan 2015
Posts: 1989, Topics: 123
Location: N/A

Reputation: 473.2
Votes: 94

 
Post Posted: 16-08-2017, 17:29:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Compunere făcut din interes.

Ai posturi si ontime-ul necesar.
Compunerea e slabă. Nu ai atins mai multe cerințe din compunere.
La unele idei te-ai lungit fără rost si despre alte cerințe nu ai scris deloc.
Se cere acceptarea si respectarea regulamentul serverului cat si a forumului.
Warn-ul recent dovedește ca nici nu ai citit regulamentu forumului.
Te-ai grăbit repede sa ai posturi si ai postat în locuri nepermise.

Nu cred ca esti pregătit pentru HELPER !
Contra ! Motive : Warn la activ. Compunere incompletă.

Bafta !

MODERATOR Kent_HD

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FeraAnimal

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-07-2018 00:09)
Joined: 09 Nov 2014
Posts: 259, Topics: 26
Location: Pitesti

Reputation: 100.9
Votes: 8

     
Post Posted: 16-08-2017, 18:54:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PRO - deși nu cred că mai contează...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NFK

[MC BUILDER]



Status: Offline
(since 29-03-2020 01:45)
Joined: 23 Sep 2014
Posts: 216, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 242.3
Votes: 15

Post Posted: 16-08-2017, 19:00:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tu ai postat random pe forum..vad ca ai cateva la "jocuri" si cateva la playlisturi, si cand ai ajuns la ninjaboy , ala ti a dat report si ai luat warn.
deci incercai sa faci posturile necesare pentru grad. dar trebuia sa fii atent. acolo la playlisturi nu aveai voie sa postezi...posteaza doar cel ce a creat topicul.
ma rog. nu e ceva grav.

banii se primesc la 10 minute, doar ca nu iti mai afiseaza. afk kick-ul de la 10 min e foarte bine pus.
______________

fera, fiecare vot conteaza.

_________________

pro



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ninjaboy

[Retired ]



Status: Offline
(since 16-01-2023 18:34)
Joined: 04 Jul 2016
Posts: 5606, Topics: 752
Location: Retired 4 a long time !

Reputation: 20.1
Votes: 413

 
Post Posted: 16-08-2017, 19:07:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NFK wrote:
tu ai postat random pe forum..vad ca ai cateva la "" si cateva la playlisturi, si cand ai ajuns la ninjaboy , ala ti a dat report si ai luat warn.
deci incercai sa faci posturile necesare pentru grad. dar trebuia sa fii atent. acolo la playlisturi nu aveai voie sa postezi...posteaza doar cel ce a creat topicul.
ma rog. nu e ceva grav.

banii se primesc la 10 minute, doar ca nu iti mai afiseaza. afk kick-ul de la 10 min e foarte bine pus.
______________

fera, fiecare vot conteaza.

_________________

pro


Scuzati-ma ca ma bag, dar el a mai fost banat automat fiindca a incercat sa faca posturi asa anapoda.
dovada al 4-lea post : https://forum.wow-freakz.com/Playlist-via-ninjaboy-t429327-180.html

EmyCopelea wrote:
1. De ce te bagi?
2. De ce vorbesti daca nu stii?
3. Poate ai dreptate nu am postat unde trebuia insa nu am luat ban pentru aia. Am avut o mica problema cu netul si s-a postat de doua ori si am luat ban pentru spam.


Eu sa ma bag?, dar nu m-am bagat. Am spus adevarul, ca postezi pe unde nu trebuie si esti pedepsit drastic ^^

P.S. daca mai vrei sa-mi mai zici ceva,da-mi pm. Sa nu se faca off topic aici la baietii de la MC.


 
Staff message (Wipe):
 
Nu mai face off-topic daca stii ca nu ai dreptul sa postezi. Next time warn.




Last edited by ninjaboy on 16-08-2017, 22:03:53; edited 1 time in total
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
EmyCopelea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-08-2017 14:17)
Joined: 06 Aug 2017
Posts: 53, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: -37.7
Votes: 2

Post Posted: 16-08-2017, 21:50:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ninjaboy wrote:
NFK wrote:
tu ai postat random pe forum..vad ca ai cateva la "" si cateva la playlisturi, si cand ai ajuns la ninjaboy , ala ti a dat report si ai luat warn.
deci incercai sa faci posturile necesare pentru grad. dar trebuia sa fii atent. acolo la playlisturi nu aveai voie sa postezi...posteaza doar cel ce a creat topicul.
ma rog. nu e ceva grav.

banii se primesc la 10 minute, doar ca nu iti mai afiseaza. afk kick-ul de la 10 min e foarte bine pus.
______________

fera, fiecare vot conteaza.

_________________

pro


Scuzati-ma ca ma bag, dar el a mai fost banat automat fiindca a incercat sa faca posturi asa anapoda.
dovada al 4-lea post : https://forum.wow-freakz.com/Playlist-via-ninjaboy-t429327-180.html


1. De ce te bagi?
2. De ce vorbesti daca nu stii?
3. Poate ai dreptate nu am postat unde trebuia insa nu am luat ban pentru aia. Am avut o mica problema cu netul si s-a postat de doua ori si am luat ban pentru spam.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crourooo2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2020 09:38)
Joined: 22 Nov 2014
Posts: 85, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 51
Votes: 2

 
Post Posted: 18-08-2017, 07:54:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Te-am mai vazut pe server ca incercai sa ajut unii playeri si chiar unii noi....Cu toate ca incercai tu cat de mult puteai(Nu stiu daca ai facut-o din interes sau ai facut-o sa vada adminii ca ai merita HELPER) ai acele posturi puse aiurea,....Si din cate am inteles ai fost prins si cu X-Ray recent de catre Kent_HD......
Deci imi pare rau kyle dar raspunsul meu va fii CONTRA
Sper sa nu te descurajezi....Dar eu am luat Helper din a 4a cerere si asta a durat cam vro 2-3 ani!



HelperAdeK

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 18-08-2017, 15:58:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cererea a fost RESPINSA.
Motiv: 3 contra, 1 warn

Poti reveni cu o cerere peste 3 saptamani. Asigura-te ca de aceasta data indeplinesti toate conditiile!

Topic Closed.



2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 18 August 2017 13:58



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests  


The time now is 27-04-2024, 23:17:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x