User
Pass
2FA
 
 

[RESPINS] Cerere Helper Fumijena

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message622
Fumijena

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-10-2018 12:42)
Joined: 09 Aug 2018
Posts: 8, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 5.3

Post Posted: 08-09-2018, 10:23:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nick: Fumijena
Vârsta: (cel puțin 16 ani): 15
Steam ID-ul: STEAM_1:1:444281546
Orele de pe server (minimum 30): (Când sunteți conectat pe server, tastați! Ore luați captura de ecran și încãrcați imaginea AICI) :https://imgur.com/a/iZB8zIq
Aveți funcția de slot? : Da
Ai citit regulamentul? : Desigur

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Thewantedone

[urSziLLa]



Status: Offline
(since 29-12-2018 12:51)
Joined: 03 Jun 2018
Posts: 86, Topics: 1
Location: United Kingdom

Reputation: 3.9

   
Post Posted: 08-09-2018, 14:52:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"Fumijena, tu ieri m-ai intrebat ce se intampla cand dau slay la un player, acum faci cerere de helper dupa nici cateva ore dupa ce ti-a fost acceptat slotul.
Imi scoti ochii de ce lui coconut i-am dat pro si are 15 ani si tie nu ti-am dat.
Uite de asta, nu meriti helper pe serverul asta, nu sti cu ce se mananca treaba asta.
Laur, zic ca ii ajunge slot lui Fumijena"
Asta am scris pe forum la discutii generale inca de cand ai facut cererea de slot. Nu ai o treaba cu forumu - de adminat nici nu mai vorbesc, fara nicio suparare.
CONTRA.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ItzSonYa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-04-2019 04:50)
Joined: 15 Jul 2018
Posts: 32, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 18.1

Post Posted: 08-09-2018, 23:04:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Thewantedone wrote:
"Fumijena, tu ieri m-ai intrebat ce se intampla cand dau slay la un player, acum faci cerere de helper dupa nici cateva ore dupa ce ti-a fost acceptat slotul.
Imi scoti ochii de ce lui coconut i-am dat pro si are 15 ani si tie nu ti-am dat.
Uite de asta, nu meriti helper pe serverul asta, nu sti cu ce se mananca treaba asta.
Laur, zic ca ii ajunge slot lui Fumijena"
Asta am scris pe forum la discutii generale inca de cand ai facut cererea de slot. Nu ai o treaba cu forumu - de adminat nici nu mai vorbesc, fara nicio suparare.
CONTRA.



Contra

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Claudiu25

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-07-2019 20:46)
Joined: 03 Jun 2018
Posts: 158, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 23.3

Post Posted: 09-09-2018, 14:09:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Thewantedone wrote:
"Fumijena, tu ieri m-ai intrebat ce se intampla cand dau slay la un player, acum faci cerere de helper dupa nici cateva ore dupa ce ti-a fost acceptat slotul.
Imi scoti ochii de ce lui coconut i-am dat pro si are 15 ani si tie nu ti-am dat.
Uite de asta, nu meriti helper pe serverul asta, nu sti cu ce se mananca treaba asta.
Laur, zic ca ii ajunge slot lui Fumijena"
Asta am scris pe forum la discutii generale inca de cand ai facut cererea de slot. Nu ai o treaba cu forumu - de adminat nici nu mai vorbesc, fara nicio suparare.
CONTRA.
Contra,cred ca nu mai e nimic de zis.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fumijena

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-10-2018 12:42)
Joined: 09 Aug 2018
Posts: 8, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 5.3

Post Posted: 09-09-2018, 14:58:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doamne cat sunteti de prosti ! Fara suparare ...dar daca Ursu nu stie ce este aia ironie asta nu inseamna ca trebuie sa va luati dupa el !
Staff-ul este activ ..dar nu cand trebuie .
Ce este asa greu in a fi helper ? Drq am citit regulamentul ala de 3 ori ...ce e asa imposibil? Daca voi ''STAFF-ul'' serverului AWPGO.FREAKZ.RO ..ganditi in felul asta eu nu mai am ce discuta ! Chiar nu imi mai pasa .. am incercat prea mult sa ajut serverul dar voi nu recunoasteti ajutorul ! Sunt mai activ decat voi.. pana acum am numarat 18 hackeri nebanati de admini '' ACTIVI'' ! Nu mai este nimic de zis in legatura cu asta ... fiti voi mai activi decat mine ...de multe ori am auzit playeri planganduse de nelinistea de pe server ! Influentati cererea de helper ca si cum ar fi ceva de rau...eu voiam doar sa ajut si nimic mai mult ! Ioana s-a lasat de adminat sau ia fost dat remove pentru ce? Ca nu stia sa admineze sau dadea ban incert altor playeri ? Nu va inteleg ..Bafta !Eu atat am avut de spus ..sper sa luati in considerare spusele mele !



Signature : Fumi

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xLaur96

[Founder AWPGO-FREAKZ]



Status: Offline
(since 21-10-2019 16:20)
Joined: 08 Feb 2017
Posts: 422, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 125.2
Votes: 3

 
Post Posted: 09-09-2018, 16:08:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In loc sa accepti parerile adminilor si sa incerci sa-i convingi ca meriti, tu incepi sa-i jignesti si sa te lauzi ca esti mai activi decat ei. Cum sa-ti explic...am avut destui admini prosti fiind si copi. De atunci am facut o sedinta si le-am zis adminilor sa nu mai dea asa usor "pro" . Mi s-a mai intamplat sa vina playeri activi sa-si ia admin, si dupa deabi mai aveau 3-4 ore pe luna. Ca sa fi helper si sa ai acces la niste comenzi nu trebuie doar sa fi activ si sa fi citit regulamentul ...Crezi ca daca ai citit regulamentul de 3 ori te face mai responsabil sau mai matur pentru functia de helper? Si ce legatura are ioana cu toata cererea ta? Cum a zis si Ursu' nu esti pregatit pentru helper. Prin comentariul tau mi-ai aratat ca nu ai mentalitatea necesara pentru a avea acces la niste comenzi.
Cerere respinsa!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by xLaur96, 09 September 2018 14:08



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-04-2024, 17:25:27
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x