User
Pass
2FA
 
 

[RESPINS] [Cerere Helper] M4sterDeath

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests
Author Message1409
M4sterDeath

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-08-2016 12:44)
Joined: 10 Aug 2016
Posts: 15, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 0.5

Post Posted: 24-08-2016, 21:43:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut, ma cheama Tatar Sergiu am 16 ani, pe server ma joc cu nickname-ul M4sterDeath nu am cumparat jocul ca is sarac. De cand s-a dat wipe ultima data pana acuma (in vreo 2 saptamani) am peste 4 zile ( joc vreo 4 ore pe sv minim in fiecare zi.
Inca nu stiu cate posturi am pe forum dar nu am prea multe dar sa iti zic un numar.. cred ca maxim 15.
Joc minecraft din 2012 si ma pricep destul de bine si pe server joc de la ultimu wipe, ecent am aflat de server.
Am inceput sa joc pe server cand tot cautam pe internet servere gen SMP in care nu preaai shop sau iteme moca multe si am gasit peste 10 servere dar acesta m-a atras
De obicei joc destul de mult minim 4 ore pe zi ma puteti gasi cel mai sigur intre orele 16:00 - 19:00 ( daca nu am alta treaba)
O propunere care cred ca ar prinde bine ar fi sa se mareasca protectiile pana la inaltimea 256 pentru ca unii playeri construiesc deasupra si e cam nasol atunci cand intri pe server sa ai blocuri deasupra casei tale ( am patit de 2 ori ), iar a doua ar fi sa se rezolve niste buguri nu is multe cred ca e doar 1 care e mai enervant.
Server-ul momentan este in regula zic eu dar mai sunt cati-va playeri care isi bat joc de el. ( adica tipi aia care mi-au construit deasupra casei habar nu am cine sunt).
Regulamentul server-ului nu e asa de complex dar e bun si il accept.
Daca server-ul ar avea nevoie de niste bani vreodata as fi dispus sa donez dar nu sume mari!

Dupa parerea mea cred ca as ajuta server-ul pentru ca pe server mai sunt anumite certuri si se lasa cu injuraturi sau alte probleme ale playerilor care nu se descurca si au nevoie de ajutor, cred ca as fi de mare ajutor la cat timp imi petrec pe server macar chat-ul sa fie "frumos".
Calitatile mele cu care sunt sigur ca as putea aduce un beneficiu cred ca ar fi astea : nu ma enervez asa repede cand vine vorba sa ajut pe un player nou si nu intelege din prima nu ma las influentat usor, stiu sa stau la locu meu cand trebuie, cand am dreptate nu ma las usor.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andrucel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-10-2023 19:23)
Joined: 23 Dec 2015
Posts: 370, Topics: 14
Location: Prima la dreapta.

Reputation: 234
Votes: 8

   
Post Posted: 25-08-2016, 06:49:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca accepti regulamentul , hmm , acolo scrie ca trebuie sa ai minim 50 de posturi. Iti era greu , alea la faci in max 2 ore . Vreau sa precizez ca vorbesti de regulament dupa ce ai incalcat o serie buna de reguli . Nu vreau sa te descurajez in ceea ce faci , dar trebuie sa vi mai pregatit ! Dupa ce ai citit asta probabil ti-ai das seama de raspunsul meu = Contra . Daca crezi ca am ceva cu tine si ti-am dat contra pt ca ai incalcat regulamentul nu a fost asta aia mare , ci posturile . Bafta !




Casuta vocala "deiu".
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
M4sterDeath

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-08-2016 12:44)
Joined: 10 Aug 2016
Posts: 15, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 0.5

Post Posted: 25-08-2016, 09:13:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frate ma bucur ca acuma ma pot lasa de server si tu asta ma motivezi sa o fac..

http://imgur.com/a/9gde3

http://imgur.com/a/tM9oe

http://imgur.com/a/eFNtD

Hai ca poate ne mai auzim.. cand se maresc protectiile pana la 256 !

si Andy ma miri ca tot tu vb dupa ce ca si tu incalci o gramada de reguli!

Pot s ajur ca vivi36 a facut asta pentru ca se dadea mare in chat!

Si ca nu am post-uri nu as fi bun de helper? sau cum?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xRobyFTW

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-08-2017 12:22)
Joined: 07 Apr 2015
Posts: 159, Topics: 37
Location: Alba Iulia

Reputation: 174.5
Votes: 8

     
Post Posted: 25-08-2016, 09:34:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- CONTRA - Comentezi prea mult, te crezi superior, nu citesti regulamentul (nici nu-l respecti) , nu ai post-uri. Sper ca te-am convins.

- HELPER - xRobyFTW -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
M4sterDeath

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-08-2016 12:44)
Joined: 10 Aug 2016
Posts: 15, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 0.5

Post Posted: 25-08-2016, 11:46:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu mai joc oricum m-am lasat de un rahat de sv cu player de 10 ani maxim
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
xRobyFTW

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-08-2017 12:22)
Joined: 07 Apr 2015
Posts: 159, Topics: 37
Location: Alba Iulia

Reputation: 174.5
Votes: 8

     
Post Posted: 25-08-2016, 14:40:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sincer nu serverul si playerii sunt problema - Tu esti problema -

- HELPER - xRobyFTW -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 25-08-2016, 15:45:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si te crezi bun de helper? Really? Orice admin trebuie sa ramana alaturi de server si la bine, si la rau. Crezi ca un helper fuge cu coada intre picioare daca ii pune cineva lava pe casa? Halal mentalitate mai ai si tu.

"Regulamentul server-ului nu e asa de complex" - waaaat?


Cererea a fost RESPINSA.
Motiv: Posturi

Poti reveni cu o cerere peste 3 saptamani. Asigura-te ca de aceasta data indeplinesti toate conditiile!

Topic Closed.

PS: Vezi ca posturile iti apar la fiecare post sub avatar.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 25 August 2016 13:45



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests  


The time now is 11-05-2024, 15:45:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x