User
Pass
2FA
 
 

[RESPINS] Cerere Helper TheBigShot657

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests
Author Message829
TheBigShot

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-11-2019 21:10)
Joined: 20 Sep 2015
Posts: 171, Topics: 6
Location: Pitesti

Reputation: 142.2
Votes: 7

Post Posted: 31-12-2016, 16:35:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salutare! Ma numesc Vlad Alexandru (Alexandru reprezinta numele de familie), am 14 ani si locuiesc in vecinatatea municipiului Pitesti, la aproximativ 20km de acesta.In momentul redactarii cererii, detin un numar total aproximativ de 168 post-uri.Timpul meu petrecut pe server variaza in functie de perioada anului, de obicei stau minim 2 ore pe zi, fiind clasa a 8-a, lucru ce imi mananca mai tot timpul.Pe server ma puteti gasi inca de la orele diminetii, in anumite cazuri, urmand sa stau si seara, cand numarul playerilor este ridicat.Totusi, in cazul weekend-urilor si a vacantelor, incerc sa fiu cat mai activ posibil.Joc pe acest server de cand se afla pe alta comunitate, iar pe Minecraft activez inca din anul 2012, daca nu ma insel, versiunea 1.4.2.Pe server am ajuns in urma unei cautari aprofundate pe Google, intr-un final eu reusind sa gasesc server-ul acesta, ce in trecut se afla in sfera altei comunitati.In acel moment, server-ul era putin cunoscut, dar, in acest moment, parerea mea despre server este ca a ajuns intr-o stare foarte buna, acest lucru vazandu-se, in primul rand, din numarul mediu al playerilor ce activeaza pe server zilnic.Momentan nu detin un cont premium, dar urmeaza ca in viitorul apropiat sa-mi procurez unul.Propunerile mele pentru server se bazeaza pe acelasi principiu, acela ca server-ul sa fie intr-o continua dezvoltare din punctul de vedere al plugin-urilor, sistemelor si asa mai departe.Tin sa va spun ca am citit regulamentul, l-am inteles si il voi respecta intrutotul.
Pe server joc cu numele TheBigShot657, pe care, pana in momentul acesta, am reusit sa adun un numar de 24 de zile online.In cazul in care server-ul va avea nevoie de o donatie, o sa incerc din rasputeri sa ajut cum pot.
Motivele pentru care doresc sa fiu Helper sunt foarte vaste.In primul rand, am mai detinut aceasta functie si stiu foarte bine ce inseamna sa ai un asemenea grad pe un asemenea server.Asadar, doresc sa reiau vechea activitate pe plan administrativ, deoarece perioada in care am fost Helper mi s-a parut cea mai frumoasa, de cand joc pe server.In al doilea rand, a fi Helper inseamna a evolua, iar, cum orice om opteaza catre upgrade-uri, asa si eu optez in a-mi upgrada gradul, de la membru la Helper.In al treilea rand, calitatea de Helper este una foarte respectata, ce se bazeaza foarte mult pe sociabilitate, lucru pe care-l admir la orice server de Minecraft.
Calitatile mele necesita fi observate, in primul rand, de catre ceilalti membri.Dar, totusi, va pot preciza faptul ca de acum in colo voi avea o activitate pe masura, din punct de vedere al timpului petrecut pe server, dar si din punct de vedere al actiunile mele benefice server-ului.In ultimul rand, doresc sa precizez ca am ajutat la dezvoltarea server-ului pe plan al numarului de playeri, pana acum reusind sa aduc pe server nu mai putin de 7 playeri, ce si pana in acest moment activeaza in aceasta comunitate.








[url=https://postimage.org/][/url]

Cererea de Helper anterioara: https://forum.wow-freakz.com/Cerere-Helper-TheBigShot-t386603.html

2 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
sorinsorin57

[I did not hit her !]



Status: Offline
(since 15-08-2022 19:39)
Joined: 29 Jun 2013
Posts: 5153, Topics: 395
Location: Prima la stanga.

Reputation: 1088.6
Votes: 354

       
Post Posted: 31-12-2016, 17:36:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De la mine ai un pro!
Indeplinesti conditiile,ai si experienta.



"Esti folosit de societate, nu uita, lumea uita
Te-arunca la gunoi si-apoi te scuipa"



1 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Andrucel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-10-2023 19:23)
Joined: 23 Dec 2015
Posts: 370, Topics: 14
Location: Prima la dreapta.

Reputation: 234
Votes: 8

   
Post Posted: 31-12-2016, 22:14:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Un mare Contra pentru TINE : De ce ai luat demote , inactivitate.
Nu ajuti playerii , nu esti suficient de activ .
Joci doar pentru grad momentan , din cate vad. Cum ai revenit putin in forta, vrei grad... Feeling Beat Up
In fine, An nou fericit !





Casuta vocala "deiu".
2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NFK

[MC BUILDER]



Status: Offline
(since 29-03-2020 01:45)
Joined: 23 Sep 2014
Posts: 216, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 242.3
Votes: 15

Post Posted: 01-01-2017, 08:01:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sper ca de data aceasta te ti de treaba.
Oricine merita o alta sansa.
Nu mi place ca nu ai putut sa citesti faptul ca poza cu zilele se face la spawn.
Dar avand in vedere compunerea care sincer sa fiu m a impresionat destul de mult,

Pro



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 03-01-2017, 01:06:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cererea a fost RESPINSA.
Motiv: In decembrie ai stat in prima saptamana cateva minute, a doua 8 ore, a treia mai deloc si a patra iar 8 ore. In total nu ai atins minimul cerut adminilor prin regulament, si se presupune ca perioada dinaintea cererii e una in care faci cat mai multa activitate...
Fa-ti un program mai consecvent de intrat pe server inainte sa faci cerere...


Poti reveni cu o cerere peste 3 saptamani. Asigura-te ca de aceasta data indeplinesti toate conditiile!

Topic Closed.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 02 January 2017 23:06



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests  


The time now is 03-05-2024, 01:59:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x