User
Pass
2FA
 
 

[RESPINS] ========Cerere Helper========

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Author Message394
geNNeu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-12-2019 16:47)
Joined: 13 Jun 2019
Posts: 9, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 3.3

Post Posted: 15-12-2019, 22:49:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[★] Numele tãu: Rusneac Florin Paul
[★] Numele în joc: KeNtT
[★] Vârsta ta(minim 16): 16
[★] Primele 7 cifre din CNP: 5030611
[★] Steam ID(verificati pe steamrep.com): STEAM_1:0:488127168
[★] Steam Profile Link: https://steamcommunity.com/id/geNNeu/
[★] Ai citit regulamentul?:Am incercat xy28
[★] Ai intrat în grupul nostru de steam?: DA
[★] De ce dorești grad pe server? : Pentru ca am luat o pauza din cs si cand am revenit urlau copii roblox de zice-ai ca a dat dracu in ei, iar alti face-au troll si bonus ca ador serverul acesta si cu serverul vostru am inceput
[★] Ce informatii utile ne poți spune despre tine?(MINIM 25 DE CUVINTE): Ma numesc Florin, Am 16 ani, Sunt la liceu clasa a IX B-a, Ador sa joc CS:GO, imi place informatica, sunt un tip sociabil si de incredere, iar cand este de gluma glumim,iar cand este serios e serios
[★] De ce te-am alege pe tine?: Pentru ca sunt un tip sociabil, de incredere si as ajuta serverul cu sfaturi.
[★] Cu ce o sa ajuti la dezvoltarea serverului?: Am sa ajut prin activitate, prin sustinere si prin sfaturi scap ser de playeri cu un limbaj vulgar si aduc playeri pe aceasta comunitate.
[★] De cât timp joci pe server?: In iarna se inplinesc 3 ani doar ca acum 2 ani am luat VAC si pe contul asta am un an jucat doar ca am luat o pauza LUNGAAAAA
[★] Orele jucate pe server: 42
[★] Cât timp poți dedica serverului zilnic?: undeva la vre-o 4-5 ore cat sunt in vacanta toata noaptea
[★] Link GameTracker sau poza folosind comanda !ore pe server(dovada pentru ore): https://www.gametracker.com/player/geNNeu%20∞%20g2a.com/goarena.freakz.ro:27015/
[★] Ai intrat pe serverul nostru de discord?(Daca da, avem nevoie de ID-ul tau de discord): Da sunt geNNeu #8428

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TrapKill

[Owner GOARENA-FREAKZ]



Status: Offline
(since 05-02-2020 22:52)
Joined: 29 Sep 2018
Posts: 380, Topics: 2
Location: Berlin

Reputation: 49.3
Votes: 3

 
Post Posted: 16-12-2019, 00:09:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

S-a schimbat forum-ul.

T/C



When you feel like quitting think about why you started!

Orice demon, e un înger decãzut!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TrapKill, 15 December 2019 22:09



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  


The time now is 28-03-2024, 22:51:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x