User
Pass
2FA
 
 

[RESPINS] Cerere Helper xGeorge

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests
Author Message1938
xGeorge

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-08-2017 20:01)
Joined: 20 Jul 2017
Posts: 1, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 1

Post Posted: 20-07-2017, 21:39:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut, ma numesc George . am 13 ani, sunt din Jud. Dambovita, si imi place sa joc minecraft in timpul liber, deoarece mi se pare un joc foarte captivant si foarte creativ. Eu joc pe serverul Mc.Freakz.Ro sub numele de xGeorge ,http://imgur.com/a/dHj9p
Eu joc minecraft de aprocsimativ 4 - 5 ani, iar pe server de cand era versiunea 1.8 cu diferite pauze si diferite nike-uri la fiecare versiune, am ajuns intamplator pe acest server, joc aproximativ 5, 6 ore pe zii ba chiar 8 in cursul saptamanii iar Sambata si Duminica 7 ore si ma puteti gasi online de dimineata de la 13:00 sau 12:30
Eu nu am asa mari propuneri despre server deoarece e un server foarte bine pus la punct cu un staff foarte bine pregatit in care oricand sunt gata sa te ajute, ce cred eu ca ar mai trebuii la server: - ceva mai multe minigame-uri
- si poate un alt concurs in afara de cel de la FWBC
Eu in momentul de fata as vrea sa devin HELPER deoarece in ultimul timp am inceput sa ajut playerii cu diferite sfaturi. Eu am foarte multe calitati si bune si rele ca orice om binenteles si de aceea cred eu ca voi aduce un beneficiu serverului pe termen lung, ce e drept am mai facut parte dintr-un staff pe alt server cu grad de HELPER dar statii linistiti stiu cu ce se mananca, stiu toate comenziile pe care le poate avea un helper.
Daca va fii nevoie pe parcurs de o donatie pentru server contati pe mine . Am luat la cunostinta regulamentul si e foarte ok.
Sunt un tip foarte de treaba foarte calm, care-i place sa joace fotbal si mai nou acum sa se plimbe cu bicicleta, dupa cum stiti pe server nu am avut probleme cu nimeni nu am luat vreodata ban sau alte altercatii am stat in banca mea si mi-am vazut de joc.
Cred ca am fost destul de explicit in aceasta compunere si poate cu putin noroc si putina incredere o sa facem treaba buna.
Multumesc!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kent_HD

[Retired - Inactiv]



Status: Offline
(since 10-01-2020 22:58)
Joined: 22 Jan 2015
Posts: 1989, Topics: 123
Location: N/A

Reputation: 473.2
Votes: 94

 
Post Posted: 20-07-2017, 22:09:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce e asta :?

Nu ai posturi pe forum.
Nu ai ontimeul necesar petrecut pe server, se cere 3 days.
Poza ontime trebe fãcut la spawn cu un player în fundal.

Nu cred ca ai citit cu atenție cerintele.

Chiar dacã esti activ si joci din versiunea 1.8 cu alte nickuri, pe actualu nickname nu ai atins toate cerințele cerute.
Fiecare owner isi dezvolta gradele cum doreste: adaugã sau elimina comenzi pe lângã cele clasice de kick si mute, nu te poti baza pe idea ca ai mai fost Helper pe alte servere.
Anumite idei din compunere am regãsit în alte cereri.

Evident Contra! Motive principale nu ai posturi si ontime pe server.

MODERATOR Kent_HD

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KING_KONG

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-12-2019 12:19)
Joined: 25 Apr 2016
Posts: 258, Topics: 35
Location: Mafia Rm. Valcea

Reputation: -82.5
Votes: 11

Post Posted: 20-07-2017, 23:33:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Te-am indrumat pe mc.freakz.ro / forum dar ti-am spus sa ai minim 3/5 zile activitate , 50 posturi ,si o cerere buna .
Nu ai efectuat cerintele minime , de la mine ai un Contra .


KING_KONG , unstoppable
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wettberlyn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2021 22:06)
Joined: 02 Mar 2015
Posts: 78, Topics: 14
Location: instagram.com/wett.cb

Reputation: 311.2
Votes: 9

Post Posted: 21-07-2017, 02:03:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Desi acest topic se afla in subforumul Cereri Admin
Imi permit sa dau reply deoarece asta nu e decat un jaf, nu e nici o cerere.
Nu mai copiati atata! FACETI TARA DE RUSINE!



Mortel123 wrote:
Salut, ma numesc Boby I. am 19 ani, sunt din Jud. Valcea, si imi place sa joc minecraft in timpul liber, deoarece mi se pare un joc foarte captivant si foarte creativ. Eu joc pe serverul Mc.Freakz.Ro sub numele de Mortel123, deocamdata nu detin niciun cont premium deoarece nu am simtit nevoia de ami cumpara unul, eu am un numar de 51 de posturi, cu un timp petrecut online destul de mare din punctul meu de vedere pentru un simplu jucator care joaca de la inceputul anului 2017 pe versiunea de 1.12 :http://imgur.com/a/t1Qoq
Eu joc minecraft de aprocsimativ 4 - 5 ani, iar pe server de cand era versiunea 1.8 cu diferite pauze si diferite nike-uri la fiecare versiune, am ajuns intamplator pe acest server, joc aproximativ 2, 3 ore pe zii ba chiar 4 in cursul saptamanii iar Sambata si Duminica 5 ,6 ore si ma puteti gasi online seara intre orele 19:00 si 23:00.
Eu nu am asa mari propuneri despre server deoarece e un server foarte bine pus la punct cu un staff foarte bine pregatit in care oricand sunt gata sa te ajute, ce cred eu ca ar mai trebuii la server: - ceva mai multe minigame-uri
- si poate un alt concurs in afara de cel de la FWBC
Eu in momentul de fata as vrea sa devin HELPER deoarece in ultimul timp am inceput sa ajut playerii cu diferite sfaturi. Eu am foarte multe calitati si bune si rele ca orice om binenteles si de aceea cred eu ca voi aduce un beneficiu serverului pe termen lung, ce e drept am mai facut parte dintr-un staff pe alt server cu grad de HELPER dar statii linistiti stiu cu ce se mananca, stiu toate comenziile pe care le poate avea un helper.
Daca va fii nevoie pe parcurs de o donatie pentru server contati pe mine . Am luat la cunostinta regulamentul si e foarte ok.
Sunt un tip foarte de treaba foarte calm, care-i place sa joace fotbal si mai nou acum sa se plimbe cu masina, dupa cum stiti pe server nu am avut probleme cu nimeni nu am luat vreodata ban sau alte altercatii am stat in banca mea si mi-am vazut de joc.
Cred ca am fost destul de explicit in aceasta compunere si poate cu putin noroc si putina incredere o sa facem treaba buna.
Multumesc!


xGeorge wrote:
Salut, ma numesc George . am 13 ani, sunt din Jud. Dambovita, si imi place sa joc minecraft in timpul liber, deoarece mi se pare un joc foarte captivant si foarte creativ. Eu joc pe serverul Mc.Freakz.Ro sub numele de xGeorge ,http://imgur.com/a/dHj9p
Eu joc minecraft de aprocsimativ 4 - 5 ani, iar pe server de cand era versiunea 1.8 cu diferite pauze si diferite nike-uri la fiecare versiune, am ajuns intamplator pe acest server, joc aproximativ 5, 6 ore pe zii ba chiar 8 in cursul saptamanii iar Sambata si Duminica 7 ore si ma puteti gasi online de dimineata de la 13:00 sau 12:30
Eu nu am asa mari propuneri despre server deoarece e un server foarte bine pus la punct cu un staff foarte bine pregatit in care oricand sunt gata sa te ajute, ce cred eu ca ar mai trebuii la server: - ceva mai multe minigame-uri
- si poate un alt concurs in afara de cel de la FWBC
Eu in momentul de fata as vrea sa devin HELPER deoarece in ultimul timp am inceput sa ajut playerii cu diferite sfaturi. Eu am foarte multe calitati si bune si rele ca orice om binenteles si de aceea cred eu ca voi aduce un beneficiu serverului pe termen lung, ce e drept am mai facut parte dintr-un staff pe alt server cu grad de HELPER dar statii linistiti stiu cu ce se mananca, stiu toate comenziile pe care le poate avea un helper.
Daca va fii nevoie pe parcurs de o donatie pentru server contati pe mine . Am luat la cunostinta regulamentul si e foarte ok.
Sunt un tip foarte de treaba foarte calm, care-i place sa joace fotbal si mai nou acum sa se plimbe cu bicicleta, dupa cum stiti pe server nu am avut probleme cu nimeni nu am luat vreodata ban sau alte altercatii am stat in banca mea si mi-am vazut de joc.
Cred ca am fost destul de explicit in aceasta compunere si poate cu putin noroc si putina incredere o sa facem treaba buna.
Multumesc!


Am fost in echipa de basket a liceului
Aveam zece meciuri zece infrangeri
Și dupa fiecare meci tata ma incuraja și imi zicea
Nu-i important daca ai caștigat sau ai pierdut
Important e ca tu n-ai jucat

2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andrucel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-10-2023 19:23)
Joined: 23 Dec 2015
Posts: 370, Topics: 14
Location: Prima la dreapta.

Reputation: 234
Votes: 8

   
Post Posted: 21-07-2017, 08:48:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CONTRA motivele mai sus + regulament necitit ( Ne spuneai ieri ca speed auto-clicker nu e hack - )




Casuta vocala "deiu".
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crourooo2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2020 09:38)
Joined: 22 Nov 2014
Posts: 85, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 51
Votes: 2

 
Post Posted: 21-07-2017, 10:48:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Idem Kent_HD.......CONTRA


HelperAdeK

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mortel123

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-03-2018 11:28)
Joined: 16 Mar 2017
Posts: 57, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 25.1

Post Posted: 22-07-2017, 10:46:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu indeplinesti nici o conditie impusa de regulament, nu ai posturi, timp online, nici macar nu ai venit si tu cu o compunere scrisa de tine, ai copiat din fiecare cate ceva.
Deci din partea mea ai
CONTRA

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Boggdy_YT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-03-2023 18:54)
Joined: 23 Dec 2015
Posts: 118, Topics: 13
Location: Mafia Hunedoara

Reputation: 17.4
Votes: 11

Post Posted: 25-07-2017, 13:52:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra deoarece nu indeplinesti nici o conditie!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 27-07-2017, 09:05:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cererea a fost RESPINSA.
Motiv: Nu indeplinesti conditiile

Poti reveni cu o cerere peste 3 saptamani. Asigura-te ca de aceasta data indeplinesti toate conditiile!

Topic Closed.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 27 July 2017 07:05



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Admin requests  


The time now is 19-04-2024, 21:36:58
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x