User
Pass
2FA
 
 

[RESPINS] Cerere admin orlanDo++

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)
Author Message1381
orlanDo++

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-02-2018 17:37)
Joined: 07 Feb 2017
Posts: 26, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 15.9

Post Posted: 20-10-2017, 20:18:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nick: orlanDo++
2. Varsta: 23
3. Vechimea: Vechime 2 ani..., iar ca activitate cred ca 13-14 luni
4.https://www.gametracker.com/player/orlanDo++/war5.freakz.ro:27015/
5. Motivul cererii: Intru foarte des seara intre orele 12:30 13:00 si intalnesc foarte multi codati, iar mie imi piere tot cheful de joc si ma oftic pentru ca, cunosc acest server de foarte mult timp si nu pot face nimic in privinta codatilor. Vreau ca sa stiti ca nu cer admin pentru mine sau sa sufar de el cum fac altii, cer pentru linistea serverul-ui si sa ne putem juca frumos pentru ca la ora la care intru eu nu este nici un admin on !! Multumesc pt ambele voturi care or fi ele
6. Poti ajuta serverul cu o donatie?(nu e obligatoriu): Da/Nu Da
7. Lista codati : Inca nu am o lista de codati, pt ca nu apuc. Intodeauna ziua se afla cate un admin, dar pe parcurs cand intru seara si prind vreun codat o sa fac lista de codati. PROMIT !!!
8. Accepti clauzele prevazute in Regulamentul serverului war5.freakz.ro ? DA



Last edited by orlanDo++ on 20-10-2017, 21:45:53; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
001

[krazy]



Status: Offline
(online 3 weeks ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 20-10-2017, 20:21:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai un pro de la mine.
Vad ca esti insistent.
Dacă se accepta cererea si nu vad lista de costi, pleci intr-o saptamana.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Kid.

[Purely Awesome]



Status: Offline
(since 20-12-2019 21:31)
Joined: 14 Mar 2014
Posts: 1831, Topics: 70
Location: Romania

Reputation: 74.8
Votes: 27

 
Post Posted: 20-10-2017, 21:10:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pro


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andrei !

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-05-2020 14:33)
Joined: 30 Aug 2016
Posts: 352, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 63.8

Post Posted: 21-10-2017, 00:12:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Daca tot sunt atatia codati cand joci tu, de ce nu ai macar 5-6 demo-uri facute si postate la cereri ban?
2.Daca ti se respinge cererea astepti macar 2-3 saptamani pana sa faci alta, nu 2 zile.
3.Din punctul meu de vedere, atiutdinea mai lasa de dorit si in cererea sunt chestiiuni de logica elementara care se bat cap in cap.
Din punctul meu de vedere nu sunt mari schimbari in 2 zile deci :

CONTRA

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Saby^R

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-12-2019 19:07)
Joined: 22 May 2014
Posts: 130, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 616.4
Votes: 11

Post Posted: 21-10-2017, 00:21:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vorbesc singura...contra.
0 2
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stefania31

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-03-2018 23:42)
Joined: 26 Jul 2017
Posts: 37, Topics: 3
Location: birmingam

Reputation: 20.3

Post Posted: 21-10-2017, 02:57:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

contra,de acord cu saby si andrei

never put off till tomorrow what you can do today
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
orlanDo++

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-02-2018 17:37)
Joined: 07 Feb 2017
Posts: 26, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 15.9

Post Posted: 21-10-2017, 09:07:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi cer scuze pt pm lasat, stiu ca n-am voie sa postez - Dar in legatura cu ce a spus Andrei : Deci, ca sa stii ... aveam pana acum o saptamana in cs strike cateva demo-uri, dar de cand mi-a dat ALEX ban, mi-a stricat cs-ul si ar trebui sa dezinstalez steam-ul si am pierdut tot. Dar cum am mai spus, PROMIT CA VOI AVEA SI O LISTA DE CODATI ! Ma rog, stiu ca majoritatea din voi nu ma suportati si se vede clar asta, dapai sa mai fiu si admin, dar nu incerc decat sa fiu aproape de voi si sa va fiu alaturi. Daca voi nu imi permiteti, in special ANDREI ! Nu mai am ce sa spun. Incerc sa ajut serverul nu sa imi bat joc. Multumesc! Si da sunt insistent pt faptul ca am o pasiune pt acest server si am foarte multi prieteni dar voi asta n-o credeti pt ca spune-ti ca am o atitudine urata si sunt arogant. Poate ca asa este, sunt putin arogant dar "ANDREI !" exagereaza ceva mai mult. Este ultima cerere pe care o mai fac. Ce-o fi, o fi! Las totul la atitudinea voastra. Si multumesc celor care mi-au dat pro!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andrei !

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-05-2020 14:33)
Joined: 30 Aug 2016
Posts: 352, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 63.8

Post Posted: 21-10-2017, 11:00:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

orlanDo++ wrote:
Imi cer scuze pt pm lasat, stiu ca n-am voie sa postez - Dar in legatura cu ce a spus Andrei : Deci, ca sa stii ... aveam pana acum o saptamana in cs strike cateva demo-uri, dar de cand mi-a dat ALEX ban, mi-a stricat cs-ul si ar trebui sa dezinstalez steam-ul si am pierdut tot. Dar cum am mai spus, PROMIT CA VOI AVEA SI O LISTA DE CODATI ! Ma rog, stiu ca majoritatea din voi nu ma suportati si se vede clar asta, dapai sa mai fiu si admin, dar nu incerc decat sa fiu aproape de voi si sa va fiu alaturi. Daca voi nu imi permiteti, in special ANDREI ! Nu mai am ce sa spun. Incerc sa ajut serverul nu sa imi bat joc. Multumesc! Si da sunt insistent pt faptul ca am o pasiune pt acest server si am foarte multi prieteni dar voi asta n-o credeti pt ca spune-ti ca am o atitudine urata si sunt arogant. Poate ca asa este, sunt putin arogant dar "ANDREI !" exagereaza ceva mai mult. Este ultima cerere pe care o mai fac. Ce-o fi, o fi! Las totul la atitudinea voastra. Si multumesc celor care mi-au dat pro!


Frate lasa te rog drama ca nu ma impresioneaza, daca respect regulamentul am ceva cu tine?! Tie ti s-a implementat in cap ca eu nu te suport, frate stai calma in fata mea esti la fel de egal ca toti ceailalti playeri de pe server. La faza cu demo-urile, nu vorbesc de cele de saptamana trecuta, de ce nu ai facut demo ieri, joi, marti?! daca tot zici ca sunt atatia codati cand joci tu?! Daca sunt codati si sunt admini daca ii semnalezi sa stii ca vom tine cont, dar nici macar atat. Te rog un singur lucru, incearca sa nu te victimizezi atata pentru ca teatrul aceasta nu-ti merge cu mine, ti-am dat contra pe baza regulamentului si pe ceea ce cred, uiti cand imi dadeai PM-uri "scoate-mi banul" "hai mai repede" si sa ma tragi la raspundere ca de ce am dat contra? Asa ca te rog nu ma mai baga pe mine ca vezi domne am eu ceva cu tine, stai calm daca iti dam contra asta nu inseamna ca cineva are ceva cu tine, doar ne facem treaba, daca faci cerere peste vreo 2 saptamani,cu macar 10-15 codati in lista sunt primul care iti voi da PRO, dar pana atunci decizia mea ramane acceeasi si lasa victimizatul si sa ma mai aduci in discutii. O zi faina si sper ca ai inteles ceva din ce am vrut sa zic.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
orlanDo++

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-02-2018 17:37)
Joined: 07 Feb 2017
Posts: 26, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 15.9

Post Posted: 21-10-2017, 11:13:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da am inteles ! Nu mai zic nimic. Joc si teatru, fac si pe victima, dramatizez.....La chestiile astea imi este greu sa tac pt ca esti prea de tot si exagerezi foarte mult nu ca nu ai avea dreptate in ce ai spus, sper ca si tu ai inteles ceva din ce spun acum, dar incerc s-o las moarta, daca am gresit ca mi-am spus punctul de vedere, imi pare rau. Vad ca te-a afectat cam mult ce am spus. Renunt la cererea pt care vreau sa va ajut si sa va fiu alaturi. Daca sunt sincer, nu ma acuza ca joc teatru! O zi buna si pentru tine ! Sa ramana contra si asta e. Nu imi pare rau pt ca nu voi putea fi admin, imi pare rau pt ca nu pot sa ajut sincer. Am 2 ani vechime si nu cred ca mi-as permite aiurea sa cer admin
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Calin88

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-06-2019 13:26)
Joined: 17 Feb 2017
Posts: 133, Topics: 5
Location: Craiova

Reputation: 61.4

Post Posted: 21-10-2017, 11:34:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Contra..nu ai tinut cont de ce ti-am spus in legatura cu lista de codati si vi imediat cu alta cerere...exista un regulament, respectal asa cum o facem toti si atunci poti reveni cu o cerere.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
001

[krazy]



Status: Offline
(online 3 weeks ago)
Joined: 11 Nov 2012
Posts: 3433, Topics: 135
Location: Paris

Reputation: 1005
Votes: 58

     
Post Posted: 21-10-2017, 11:36:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu posta in cererea ta. Se așteaptă decizia finală.
Dacă citeai topicurile din această secțiune erai boier.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by 001, 21 October 2017 09:36



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> CS 2006-2019 (Archived)  


The time now is 14-05-2024, 16:02:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x