User
Pass
2FA
 
 

[RESPINS] LAPD-ai probleme de personalitate

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message669
Freakz*Luca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-01-2018 14:46)
Joined: 08 May 2015
Posts: 11, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 42.4
Votes: 1

Post Posted: 08-09-2016, 21:38:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: -=gestapo=-
data+ora: 08.09.2016, 22:20
admini online:LAPD, Nadya, Mogadishu
Adminul: LAPD
MOtiv: LAPD are probleme de personalitate
ip: 198.168.1.168:27015
Totul a inceput de la CULCAT! scris in gluma lui Mogadishu.A urmat gag de 3 min. Cand am intrebat care e problema:nu am injurat, nu am jignit si am zis nimic rau a urmat gaga 1000 min.De la proteste a urmat BAN.
Ba fratilor, eu stiu ca adminele acum se dau pe bani si pupici in fund dar acesta este un server public si nu o banda de admini frustrati.
Rog atentionare admini mentionati mai sus si -1 pentru LAPD pana mai invata putin ce inseamna a fi admin.
Deasemenea rog parerea adminilor Lucian si Twister care acum un an cand jucam pe acest server si aveam admin erau cei care aveau un simt mai dezvoltat al responsabilitatii(nu doar sa schimbe mape si sa dea banuri cum este acest LAPD).
O zi buna.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Gareth Bale<3

[mSx-]



Status: Offline
(since 10-12-2019 15:02)
Joined: 05 Jan 2015
Posts: 1392, Topics: 81
Location: Iasi

Reputation: 68.6
Votes: 182

Post Posted: 08-09-2016, 21:44:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lapd e admin de cand sa infiintat serverul, a fost si owner. Poate ca unii nu accepta aceste comentarii(sincer si eu as da gag pentru astea, creeaza un precedent, daca ii pui unui necunoscut poate instiga la cearta si sa degenereze totul), ai continuat sa comentezi si sa scrii pe page(ca fost admin sti ca pe page se anunta doar codati) si de acolo a aparut si banul, asteptai sa treaca gagul de 3 minute si nu erau probleme.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Freakz*Luca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-01-2018 14:46)
Joined: 08 May 2015
Posts: 11, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 42.4
Votes: 1

Post Posted: 08-09-2016, 21:57:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum adica nu accepta aceste comentarii...nu am zis nimic rau...eu nu accept sa-mi fie ingradita libertartea de exprimare ca el se crede la el acasa sa faca ce vrea.Este war4 un server public sau nu? Asta vreau sa stiu.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LAPD

[Miliþian]



Status: Offline
(since 21-02-2024 11:43)
Joined: 09 Nov 2009
Posts: 13869, Topics: 364
Location: Vaslui

Reputation: 1077.6
Votes: 117

           
Post Posted: 08-09-2016, 22:20:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din pacate nu mai am consola .. dar rog un owner sa caute in log-uri si sa scoata de acolo tot ce s-a intamplat .

1. nu am pupat pe nimeni in fund ca sa iau admin si nici nu voi face asta .
2. intri in counter sa te joci , nu sa comentezi la fiecare actiune a unui admin ca esti tu gestapo si trebuie sa comentezi
3. ai jignit pe cineva si de asta ai primit gag 3 minute , iar apoi ai zis ca am admin luat pe gogosi si ti-am dat gag 1000 adica toata harta pentru ca nu erai la singurul comenariu de genu
4. ai luat ban dupa ce trimiteai mesaje in repetate randuri pe server.


Va cam luati lumea in cap voi. Intrati pe server si vorbiti cum vreti voi si cu cine vreti voi ca nah am jucat acum un an pe server. Daca alti admini nu va dau gag pentru ca probabil nu sunt atenti la ceea ce ai zis tu in secunda aia sau pur si simplu nu iti da gag este fix problema lor . Serverul are un regulament si eu l-am respectat . Chiar nu stau on sa fiu jignit de tine sau de altu pentru ca vrei tu .

PS: Sunt si alti admini care erau on cu mine la acea ora si care pot confirma cele spuse de mine + log-urile serverului
PS2: Se vede din start cat de frumos vorbesti tu din reclamatia facuta , dar noh , eu sunt cel care sufera.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Freakz*Luca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-01-2018 14:46)
Joined: 08 May 2015
Posts: 11, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 42.4
Votes: 1

Post Posted: 08-09-2016, 23:03:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mda...nu mai ai log-urile...sa vedem daca MOgadishu sau Nadya are.Chatul e facut pentru vorbit...ai dat un ban pentru ti-am ranit ego-ul ala al tau.Ma rog....cu siguranta o sa-mi ramana banul...dar poate vad si alti playeri cum sunt tratati jucatorii de catre "admini"si o sa isi reconsidere preferintele.
PS: daca tot vorbim de acum un an...cand eram eu si altii admini stateai la coada sa intrii pe server...acum daca aduni 15 multumesti la Allah ca poti sa dai un amarat de d2...asta e diferenta intre mine si tine LAPD.S-a ales praful pentru niste copii mici cu ifose mari.
PS2:nu-mi zi mie de regulament...unde se stipuleaza ca dai gag si ban pentru niste prostioare gen CULCAT!...am mai zis de 10 ori...ai dat ban ca ti-am ranit orgoliul ala de 2 lei.Daca mai intru pe forumul asta o sa postez si un DEX sa cauti definitiile la cuvintele pe care le scriu...ce inseamna insulta sau injuratura...ca la scoala nu te-au invatat.
Hai bafta!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 08-09-2016, 23:28:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu de unde ai mai iesit prietene?
Admine pe bani si pe pupat in dos?
Vrei sa verific logul, dupa afirmatii ca astea, de copil de 13 ani? Sincer, imi jignesti inteligenta si asta e o greseala de incepator.
Hai PA!



3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 08 September 2016 21:32



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 30-04-2024, 19:46:42
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x