User
Pass
2FA
 
 

[RESPINS] RECLAMATIE

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints
Author Message420
Bonjasky

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-10-2016 11:47)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 37, Topics: 6
Location: Austria

Reputation: 38.5
Votes: 1

Post Posted: 06-06-2016, 23:50:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau Bonjasky
- Numele adminului JAZMAT
- Harta, ora si data faptei reclamate 00:00 ceva de genul
- Motivul / Regula incalcata Nerespectarea Regulamentului IMPUS DE SERVER !!! ABUZ de comenzi si putere de decizie !!
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola stie foarte bine !! nu e nevoie !!





Bun atunci e mai grav... un admin nu aplica comenzi pe alt admin ! regula incalcata in orice regulament !!!...yazmat esti barbat nu venii cu drame!! ici asa a fost.. cand s a pus problema sa iti dea admin.. eu te am propus.. ca aveai steam !!! si ownerii te au urmarit 3 4 zile cu demo si nume strain !! e veche povestea.. mi ai placut ca erai singurul care juca i bine si aveai steam.. dar greu te au acceptât.. nu din prima.. avea demo la toti prin PC .. si azi vi si te bucuri ca imi iau remove sau ca renunt la admin.. rog doar 1 owner sa vina sa confirme ce spun aici !!.. eu stiu ce vb .. si ZEUS a fost de acord sa vi ca admin .. si te a propus... voi aveti memoria mica.. la mine inca functioneaza.. eu nu mint stiu ce spun ...ma rog.. partea tragica e ca am cajuns sa imi iau BAN DE LA UNU CARE MIL DOREAM PE SERVER !!!-) facerea de bine e.. de mama:)) e clara treaba !! TC sa iti fie rusine !!!



inchide ti mizeria.. sunt plecat din tara dupa cum se vede... nu stiu cand ma intorc... dar ar fi o disputa frumoasa...!!

POTATO hai sa nu facem tiganie.. te rog frumos rezerva mi numele !! si gata !! ce atata tam tam.. nu mi am postat codatii asta e da mi remove si gata dar amdreptul dupa 1 an jumate de adminat sa mi se rezerve numele chiar.. treb sa fim oameni ... europeni... nu BURUNDI.. mutati mi numele de la champion la slot vip sau ce e...!!

ATENTIE !!!!! ORICE ADMIN CARE INCALCA CEA MAI MICA REGULA SAU COMAND APE MINE !! ARE reclamatie !! eu fac tiganie.. ptr ca de exemplu.. yazmat a aplicat comanda pe mine si nu o sa pateasca nimic.. pe un server civilizat si bine structurat si coordonat .. yazmat era sanctionat -1 grad A APLICAT COMANDA PE ALT ADMIN NU AI VOIE ASA CEVA !!! SI DACA TE AS FI INJURAT FACEAI PRIN TE DUCEAI LA OWNER nu iti face dreptate singur!!!!! nu vreau sa ai faceti nimic lasati l champion !!!! eu VREUU SLOT !! si gata balamucul !!! o seara buna !! si inchideti porcaria asta !!



Last edited by Bonjasky on 07-06-2016, 00:20:27; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mario_robert94

[The real deal]



Status: Offline
(since 05-10-2018 04:34)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 240, Topics: 57
Location: Romania

Reputation: 276
Votes: 10

 
Post Posted: 06-06-2016, 23:58:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu ti-am dat ban, nu Potato. Eu nu am scripturi in cfg, pe mine personal nu ma ajuta la nimic. Pe mine, vara trecuta cand nu aveam admin, ma gasea Kenzor cu 3 codati in echipa adversa si ii bateam pe toti. Hai sa zicem ca ai si tu dreptate o data in viata ta si ca as juca cu scripturi, dar si la CS:GO am scripturi de am rank mare? Poate nu am experienta ta in ore jucate, dar tu nu ai experienta mea in joc.

Spui ca tu ai ore mai multe ca mine... uita-te pe gametracker, eu din Septembrie nu am mai jucat pana in Ianuarie si acum intru foarte rar si tot avem acelasi numar de ore. Nu stiu despre ce owneri vorbesti tu acolo, nu pot sa zic ca ma intereseaza, daca voiam sa joc cu scripturi nu jucam cu ele pe steam. Ziceai ca ma duci la o sala sa jucam acolo default, eu joc si acasa default dar n-o sa te refuz daca ma inviti sa mergem la Artanis sa jucam.


When entertainment turns into a surreal reflection of your life, you're a lucky man if you can laugh at the joke... luck and I weren't on speaking terms.


Last edited by mario_robert94 on 07-06-2016, 00:03:02; edited 1 time in total
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PotatoV1

[Creep]



Status: Offline
(since 08-08-2019 17:40)
Joined: 27 Jan 2016
Posts: 519, Topics: 28
Location: Romania

Reputation: 96.3
Votes: 11

Post Posted: 07-06-2016, 00:24:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ba baiatule nu imi spune mie de ore si de adminat sau regulament, tu habar nu ai cat am stat eu la teste si cand eram champion faceam contorizare la ore cu calculatorul in fata si stateam cate 4-5 ore pe noapte ca sa fac sa fie bine.

eu pana sa iau general aveam 270 de ore pe luna.
tu zici ca nu dai ban pe ip ,da atunci pe ce dai ban??? tu nu gandesti ma, si nici nu stii ce fac comenzile.
si nu ma face tu pe mine indisciplinat ca habar nu ai ce vorbesti si incep sa cred ca ai probleme ,fara suparare da' tu nu gandesti limpede... mai zici ca ai si o varsta.

si vezi ca am de 2 ori mai multe ore ca tine si sunt "nou" ,cu tot cu lauda ta.

Update @ 07-06-2016, 01:24:59

Quote:
Daca mai continui ai si ban permanent.

Eu te-am avertizat.
Nu o sa primesti nimic si ai si ban din momentul asta.

nu mai deschide topic aiurea. adios




3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mario_robert94

[The real deal]



Status: Offline
(since 05-10-2018 04:34)
Joined: 25 Jun 2011
Posts: 240, Topics: 57
Location: Romania

Reputation: 276
Votes: 10

 
Post Posted: 07-06-2016, 00:36:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bonjasky wrote:
ownerii te au urmarit 3 4 zile cu demo si nume strain !! e veche povestea..


Da nu trebuiau sa se oboseasca ei sa faca demo, am eu cu mine destule. Trebuie doar sa cereti. Aici a facut Cabuz event si n-a vrut sa ma lase sa particip, pentru ca era event pentru playeri, asa ca mi-am pus alt nume. There's plenty more where that came from.


When entertainment turns into a surreal reflection of your life, you're a lucky man if you can laugh at the joke... luck and I weren't on speaking terms.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by PotatoV1, 06 June 2016 22:37



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Unban request/Complaints  


The time now is 10-07-2024, 03:03:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password