User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Cerere scadere ban PikkaThunder

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Unban requests
Author Message591
Danut..

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-09-2018 08:06)
Joined: 09 Apr 2017
Posts: 102, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: -55.5
Votes: 4

Post Posted: 12-02-2018, 19:13:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: (Nume in joc) PikkaThunder.
Motivul banului: Exploit si minciuni admin.-
Regula incalcata: Exploit si minciuni admin.-
Durata banului: 40 day.
Adminul care a aplicat sanctiunea: NewBest.
Ora si data: 11.02.2018
Dovada: (Screen-shot) Nu cred ca este nevoie.
IP: Nu e ban ip, daca e nevoie il dau in privat.
Alte comentarii: Am luat ban din cauza ca il trageam pe Adderall si Raducu cu undita, motivul a fost simplu, builderul Wettberlyn i-a dat kick la FlameFury cand era in lupta pe protectia lui Adderall si ei au luat toate itemele, dupa 15 minute i-au dat inapoi tot inafara de arc, arcul fiind printre cele mai importante, am facut eu rost de el pana la urma dupa ce i-am omorat de 3 ori, dupa asta le-am dat set-uri dmd full sabie si arc, de fiecare data cand le dadeam ori le aruncau pe jos si le lasau sa se stearga ori in lava, au pastrat doar un arc, tinand cont ca am dat inapoi mult mai mult de asta, si nu trebuie sa fii in lupta sa ii dea kick, iti explic in privat daca vrei New, macar sa mi se scada 13 zile din ban... la KING_KONG i s-a dat o sansa sa isi schimbe caracterul, poate daca as avea si eu o sansa...Multumesc pentru timpul acordat, salut.

Update @ 12-02-2018, 19:13:17

Completare:Am luat si pentru pvp ilegal dar nu am facut daca e vorba de la faza de la spawner ala cu Aderall si Raducu o inceput Raducu sa dea in mine fara rost si eu i-am omorat pe amandoi.

0 3
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 22 April 2018 15:11



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Unban requests  


The time now is 29-03-2024, 16:41:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x