User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Cerere unban RabbY
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2797
RabbY26

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-04-2016 18:45)
Joined: 15 Apr 2016
Posts: 3, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 1.1

Post Posted: 23-04-2016, 15:57:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii despre ban ....primit fara nici un stres din partea adminului care-si bate joc , de comenzi , de fiecare data !
Nume: RabbY
IP: 86.106.77.1
Motiv: nici nu-l stiu...dar vreau si eu sa fie postat in banlist - ... - Adminul vietii.
Durata banului: Permanent urmat de un destroy sau ce mi-o fi dat desteptul vietii..doar ce intrasem pe server... ! Asa se procedeaza ...intra omul sa se joace si voi il primiti cu destroy...frumos , bv ...tineti-o incontinuare asa ca ..sigur se va alege praful de server din cauza unor admini care-si bat de playeri !
Admin: sinner * zeffer

Ora si data: 16:00---16:32...intervalul .. data - 23/04/2016
Harta: Doar ce intrasem...am primit direct..nu stiu cum se numeste pentru ca nu am mai jucat pe ea pana acum..

cstrike.rar - Era bine daca apucam sa mai intru..s-au sters fisierele din steam si imi dadea eroare cand dadeam pe folder..error missing etc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tygh@nu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-05-2016 11:09)
Joined: 01 Jul 2015
Posts: 25, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 36.8
Votes: 1

Post Posted: 23-04-2016, 16:13:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stai linistit rabby o sa se rezolve a fost totul o eroare a vrut sa ii dea lu altu si sistemu tia dat tie nu a fost cu intentia adminului stai sa intree si colegii si o sa se rezolve totul ---

Don't Worry, Be Happy !!!!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ADDYcted

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-09-2016 16:21)
Joined: 17 Aug 2015
Posts: 35, Topics: 8
Location: Constanta

Reputation: 29.3
Votes: 1

     
Post Posted: 23-04-2016, 16:13:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RabbY ....intr-adevar....este regretabil ca ai luat ban pe nedrept. Intr-adevar.....Zeffer a comis o mica eroare. Banul era destinat altui player. Asa cum ai constat si tu, in momentul logarii tale ai luat ban, datorita faptului ca Zeffer scrisese deja comanda de ban pentru alt player, dar serverul te-a selectat pe tine. Zeffer nu avea de unde sa stie ca atunci cand a scris comanda de ban in consola : *** Rab (spre exemplu......ban destinat altui player) tu te logai pe server.
Din punctul meu de vedere...ADMINUL VIETII... poate fi invinuit ca nu a scris numele complet al celui care urma sa fie banat. Dar nu asa procedam in mare parte din admini??
Eu imi cer scuze in numele lui.....si te asigur ca nu a fost voit, si nimeni nu are nimic personal cu tine.
Apropo....pentru faptul ca nu ai respectat modelul de unban, si jignirile aduse ADMINULUI VIETII, precum si serverului.....eu unul, personal nu ti-as scoate banul.
Dar tinand cont ca ti s-a facut o nedreptate......am sa trec cu vederea.
Te rog sa iti controlezi limbajul.

Multumesc pentru intelegere!!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
tygh@nu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-05-2016 11:09)
Joined: 01 Jul 2015
Posts: 25, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 36.8
Votes: 1

Post Posted: 23-04-2016, 16:15:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ADDYcted wrote:
RabbY ....intr-adevar....este regretabil ca ai luat ban pe nedrept. Intr-adevar.....Zeffer a comis o mica eroare. Banul era destinat altui player. Asa cum ai constat si tu, in momentul logarii tale ai luat ban, datorita faptului ca Zeffer scrisese deja comanda de ban pentru alt player, dar serverul te-a selectat pe tine. Zeffer nu avea de unde sa stie ca atunci cand a scris comanda de ban in consola : *** Rab (spre exemplu......ban destinat altui player) tu te logai pe server.
Din punctul meu de vedere...ADMINUL VIETII... poate fi invinuit ca nu a scris numele complet al celui care urma sa fie banat. Dar nu asa procedam in mare parte din admini??
Eu imi cer scuze in numele lui.....si te asigur ca nu a fost voit, si nimeni nu are nimic personal cu tine.
Apropo....pentru faptul ca nu ai respectat modelul de unban, si jignirile aduse ADMINULUI VIETII, precum si serverului.....eu unul, personal nu ti-as scoate banul.
Dar tinand cont ca ti s-a facut o nedreptate......am sa trec cu vederea.
Te rog sa iti controlezi limbajul.

Multumesc pentru intelegere!!!



Pro

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Anywak

[SiNNER - Zeffer]



Status: Offline
(since 28-08-2020 02:32)
Joined: 01 May 2011
Posts: 901, Topics: 25
Location: Oradea

Reputation: 229.5
Votes: 17

   
Post Posted: 23-04-2016, 16:32:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun... mi-am aprins o tigara.

Loading...

- Nu cred c-am avut oportunitatea, numele meu este Zeffer Vlad Andrei - incantat de cunostinta (regret imprejurimile totusi) -

Loading...

Acum pe bune... "no hard feelings" my man... yes of course it's my mess, I will admit that.

Cum s-a intamplat...

Era vorba de un "PASSARIS" (JUCATOR - suspect Amd), o comanda (*** - isi bate joc de steam-ul tau) si un jucator codat (BB). Zeffer al meu a incercat sa il execute pe BB dupa ce a facut si demo (frumos ordonat, cum mi-a recomandat Ai grija intr-un post cand am gresit) -> incearca Zeffer sa execute din chat : /*** bb (apare o lista cu trei jucatori de pe server care in compozitia numelui lor aveau BB ; 1. bb, 2. BB 3. inca unul - dar nu erai tu) - violeaza tasta DOI (2 @) - nu se intampla nimic -> buuuuuun. Merge in consola (o deschide) si scrie *** BB -> There is more than one client matching your argument (zeffer stia asta ca doar el a facut topicul asta : https://forum.wow-freakz.com/In-atentia-adminilor-t305183.html - doar ca s-a panicat... bause' inainte cu o seara si o luase' grav...) in continuare... face ce tocmai a mentionat in topicul stipulat mai sus ; scrie vote, apare o lista cu numele si codurile jucatorilor prezenti pe server in acel moment -> da copy paste la codul din stanga numelui BB si scrie *** #cod - > NIMIC nici de data asta...

Mai incearca Zeffer... mai incearca pana cand apare : ADMIN S@by^R a dat *** lui BB -> Zeffer nu sesizeaza asta si mai apasa inca odata ENTER in consola la comanda *** #cod si BUUUUUUUUUUUUUUUM -> sub textul ADMIN S@by^R a dat *** lui BB, apare ADMIN Sinner * Zeffer a dat *** lui Rabby !!! -> duuuuude -) that was fking' stupid.....

De mentionat...

RabbY26 wrote:
Informatii despre ban ....primit fara nici un stres din partea adminului care-si bate joc , de comenzi , de fiecare data !


Nohh' faza asta a fost urata. Vezi tu, este prima reclamatie cretina (situatia in sine este cretina, nu tu - doamne fereste) pe care am primit-o de la un jucator in aceasta comunitate Freakz.ro, NU pe acest server, In aceasta comunitate - in toata cariera mea de Admin bla bla bla... Deci, nu isi au locul afirmatiile malitioase si kkturi d'astea deoarece... nu ma cunosti, nu stii ce fel de admin sunt, cum sunt, cine sunt, cat sunt, cand sunt... doar faci presupuneri nefondate care ma enerveaza si reusesc cu greu sa-mi pastrez calmul (am un calm volatil).... Daca ti-am gresit inainte sau am fost nerespectuos cu tine - mea culpa, imi cer iertare intr-un mod public, fata de tine. Daca am executat comenzi in prostie sau am abuzat de autoritatea mea de Warlord pana acum.... am sa te rog frumos sa postezi si o dovada in acest sens ca sa fie legal.

In consecinta.

- Cu team viwer iti rezolv steam-ul daca doresti, cs-ul (imi rascumpar greseala), iti scot banul, te salut cand intri pe server - ramanem prieteni. Daca esti orgolios si doresti in continuare sa imi "lezezi" si ponegresti imaginea... am sa te rog sa o faci pe privat (in pm) - nu de alta doar sa te pot injura cum se cuvine si eu... (aici nu pot!).

Repet... greseala mea - mi-o asum (accept retrogradare pana la VIP -)) -> oricum... scuzele mele.

Peace.


Has anything you've done... made your life better?


Last edited by Anywak on 23-04-2016, 17:13:12; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
amd10

[AM FOST BANAT]



Status: Offline
(since 11-12-2019 11:53)
Joined: 24 Sep 2014
Posts: 1006, Topics: 18
Location: Italy

Reputation: 2.3
Votes: 17

 
Post Posted: 23-04-2016, 17:01:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gj zeff ce banezi baete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
goguletz BIRGAOANU

[Wicked Sick]



Status: Offline
(since 04-01-2019 20:59)
Joined: 02 Feb 2014
Posts: 12169, Topics: 504
Location: Italia (Botosani)

Reputation: -70
Votes: 459

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 23-04-2016, 17:08:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

amd- nu credeam ca o sa devii o jigodie .... pacat chiar te sipatizam

Goguletz spune ca nai curaj!!![/url]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
amd10

[AM FOST BANAT]



Status: Offline
(since 11-12-2019 11:53)
Joined: 24 Sep 2014
Posts: 1006, Topics: 18
Location: Italy

Reputation: 2.3
Votes: 17

 
Post Posted: 23-04-2016, 17:16:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

xxxxx esti tu cati bagi nasu unde nu trebuie owner xxxxx tremino

Update @ 23-04-2016, 18:16:22

casa nu vb de reputatiea care o ai ca mine casa fii iti trebuie multi ani asa ca laso balta casa fii omu e lucru mare ca ca fii owner e doar o intamplare asa ca laso balta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 
Staff message (Burebysta):
 
+1 Warn - Limbaj
(P.S. Nu mai asasina limba romana)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Anywak

[SiNNER - Zeffer]



Status: Offline
(since 28-08-2020 02:32)
Joined: 01 May 2011
Posts: 901, Topics: 25
Location: Oradea

Reputation: 229.5
Votes: 17

   
Post Posted: 23-04-2016, 17:26:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Domnu Gogu'.... amd este de vina -> avea nick-ul PASSARIS, era pe server si m-a indus in eroare si din cauza lui am gresit si am banat gresit si si...si -


-)))) Terminati bwai'

- Amd... eu in locul tau as fugi departe...


Has anything you've done... made your life better?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Kid.

[Purely Awesome]



Status: Offline
(since 20-12-2019 21:31)
Joined: 14 Mar 2014
Posts: 1831, Topics: 70
Location: Romania

Reputation: 74.8
Votes: 27

 
Post Posted: 23-04-2016, 17:31:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aveti pm "baetii",certati-va acolo...
On-topic,ti s-a dat din greseala,cred ca asta e prima reclamatie la adresa lu' Zeffer - ,s-ar parea ca tu confunzi lumea.
Intr-un fel e normal sa fii suparat si cred ca ar trebui sa primesti unban si sa ti se treaca cu vederea insultele (doar de data asta).
P.S:E pur parerea mea,apropo fiti mai indulgenti,daca voi ati fi patit la fel ca persoana de fata cred ca reactia voastra ar fi identica.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
amd10

[AM FOST BANAT]



Status: Offline
(since 11-12-2019 11:53)
Joined: 24 Sep 2014
Posts: 1006, Topics: 18
Location: Italy

Reputation: 2.3
Votes: 17

 
Post Posted: 23-04-2016, 17:36:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zeffer na-i cum sami banezi mie steamu e banat doara nick amd10 pe server si eu team ajutat la codatu bb
lol ban dat aiure cereti scuze si down grade il meriti

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Anywak

[SiNNER - Zeffer]



Status: Offline
(since 28-08-2020 02:32)
Joined: 01 May 2011
Posts: 901, Topics: 25
Location: Oradea

Reputation: 229.5
Votes: 17

   
Post Posted: 23-04-2016, 17:47:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok amd -)))


On : Banul este scos, joaca deja pe server.


Has anything you've done... made your life better?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
amd10

[AM FOST BANAT]



Status: Offline
(since 11-12-2019 11:53)
Joined: 24 Sep 2014
Posts: 1006, Topics: 18
Location: Italy

Reputation: 2.3
Votes: 17

 
Post Posted: 23-04-2016, 17:51:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok bafta
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
aurelian2016

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-06-2018 14:38)
Joined: 11 Apr 2016
Posts: 63, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 39.7
Votes: 2

Post Posted: 23-04-2016, 17:56:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hai las.o ,moarta ...s a intamplat ..asta e.nu e o crima ..Zeffer e admin ok...eu cred ca nu merita down ...si eu am gresit..si altii ...suntem oamnei ,deci gresim ... P.S rabi incearca sa ti controlezi limbajul
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
amd10

[AM FOST BANAT]



Status: Offline
(since 11-12-2019 11:53)
Joined: 24 Sep 2014
Posts: 1006, Topics: 18
Location: Italy

Reputation: 2.3
Votes: 17

 
Post Posted: 23-04-2016, 18:02:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

admine nu te cunosc nu ma bag dar nu incerca sal scoti pe zeffer il cunosc pre bn poate ai treaba si te retin vezi cum sta treaba pe server eu cu zeffer na-m treaba a vrut sami baneze stemu care multi dintre voi nu aveti steam si nu mai vorbti aiure ok bafta cu server sin.freak.ro
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by 001, 23 April 2016 19:41



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 29-04-2024, 08:51:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x