User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Cerere unban

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Unban requests
Author Message730
KING_KONG

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-12-2019 12:19)
Joined: 25 Apr 2016
Posts: 258, Topics: 35
Location: Mafia Rm. Valcea

Reputation: -82.5
Votes: 11

Post Posted: 06-02-2018, 01:06:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: KING_KONG
Motivul banului: ,, Cantitate ''
Regula incalcata: A3 (ban pana la 1 zi ) , A6 (3 000 cm³; ban 1-3 ore ) , A 31 (ban pana la 1 zi ) , B1 ( ban 2 zile )
Durata banului: 40 de zile
Adminul care a aplicat sanctiunea: CristianNFK
Ora si data: 12:50 AM 2/5/2018
Dovada: https://imgur.com/a/Jewlg
IP: -
Alte comentarii: Intr-adevar a fost pvp ilegal , si eu am picat prada pvp-ului ilegal . Am luat 40 de zile ce mi se par prea exagerate deoarece nu am facut cine stie ce dublu-cont , bug exploit , reclama sau altceva mai grav . Wipe-ul asta in materie de pvp ilegal e prima abatere ( exceptie cea precedenta deoarece chiar era protectia mea )

Nu am putut da quote asa ca o sa scriu aici : ,,Incalcarea regulamentului in mod repetat in circumstante similare poate atrage sanctiuni care sa depaseasca limita maxima pentru regula incalcata. Aceasta regula poate fi aplicata doar daca s-au comis minimum 3 abateri similare precedente intr-un interval de timp scurt care s-au sanctionat cu pedeapsa maxima admisa''

Am injurat pe server , am luat mute , chiar ban ; pvp semi-ilegal deoarece era protectia mea, nu a fost sentinta maxima ; si a treia nu este . Presupun ca NFK era mai nervos sau avusese o zi proasta de a actionat asa .


KING_KONG , unstoppable
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 06-02-2018, 18:47:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am raspuns mai detaliat la reclamatia ta si a lui hectic123: https://forum.wow-freakz.com/Reclamatie-KingKong-si-hectic-t509992.html
Sanctiunea a fost reevaluata si redusa acolo, si ti-am scris si ce poti face daca vrei unban si mai repede.

Closed.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 06 February 2018 16:47



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Unban requests  


The time now is 28-03-2024, 12:43:33
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x