User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Cont Furat :))

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Technical problems
Author Message531
Anio

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-08-2016 18:34)
Joined: 02 Aug 2016
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 1.1

Post Posted: 02-08-2016, 12:24:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick : AnioLS

Am vrut azi sa intru azi pe SV ! ( Cand am dat sa intru imi apare nick rezervat ! Eu stiam ca mi-am rezervat nick-ul dar se pare ca nu a fost asa )

Daca ma puteti ajuta sa il recuperez !! ( Sa aflu parola si sa o schimbe cu parola mea. Contactati-ma pe YM: rafaelo_fifa08 -> L-am bagat pe Love dar inca nu mi-a dat accept ! )

Acu puteti pune problema ca nu sunt eu : Dar va zic ca eu am fost aseara !!! ( Lavy poate confirma ca m-am luat de unul aseara de lvl 2 ca a zis sa dea ban la ZM care nu ataca si s-a luat ea de mine ! mai pot da si alte detalii daca e cazul )

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Anio

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-08-2016 18:34)
Joined: 02 Aug 2016
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 1.1

Post Posted: 02-08-2016, 18:09:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am rezolvat problema - MS !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by xXxLavyxXx27, 02 August 2016 17:21



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zmx.freakz.ro -> Technical problems  


The time now is 30-04-2024, 06:19:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x