User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Imi pare rau !

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Admin request
Author Message340
dragos_syko

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-03-2018 12:17)
Joined: 14 Aug 2016
Posts: 39, Topics: 25
Location: Detroit USA

Reputation: 8.6
Votes: 2

Post Posted: 27-08-2016, 18:32:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi pare rau pentru iesirea mea de ieri , nu stiu care founder a fost online atunci ,dar faza a fost ca eram foarte nervos din cauza unuia care 2 mape la rand imi sarea in cap ca nu am dat vote si am schimbat mapa direct (amx_map). O saptamana am fost foarte bolnav,la pat,dupa cum cred ca ati observat ca nu am fost activ pe server .Si cand am prins umpic de reveneala am dat umpic pe server,m-am mai uitat de un codat ,eram gata sa ies dupa ce schimb mapa (precizez ca nu urma sa raman pe server deoarece nu ma simteam ok ) si am dat direct vote ,mai intai folosind /last sa vad ce mapa nu a fost ,astea fiind facute ,un player imi sare in cap ca de ce ,de ce si iar DE CE nu am dat votemap ,imi facea avertizari ,iar eu ,aspru de fire cum sunt ,am sarit umpic cu gura pe el ,nu l-am injurat ,nu l-am jignit,discutia a continuat ,m-am enervat si i-am dat gag (50 min) un founder era pe server undercover si mi-a dat ban sa ma calmez cred ,meritam oricum.Astea fiind spuse ,imi pare rau inca odata !
P.S : Iertati categoria de topic !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-P!C@-

[Simply Normal]



Status: Offline
(since 21-04-2022 19:07)
Joined: 28 May 2012
Posts: 21086, Topics: 1601
Location: Constanta

Reputation: 1870.3
Votes: 781

Post Posted: 27-08-2016, 19:34:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Se intampla, nu e problema.
Mai multa atentie si fii mai calm, nu iti face nervi pentru un joc.
Seara buna!




1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by -P!C@-, 27 August 2016 17:34



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war7.freakz.ro -> Admin request  


The time now is 07-05-2024, 06:03:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x