User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Minunat .....

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message1004
Parintele

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2017 18:24)
Joined: 15 Jan 2017
Posts: 3, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 1.1

Post Posted: 15-01-2017, 13:42:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Domnilor daca acestea sunt raspunsurile voastre la cererile celor ce va viziteaza ...imi pare rau... Se pare ca aici daca ai putina "forta"restul nu mai conteaza si daca nu aveti nevoie de jucatori, e bine de stiut. Twister daca aveai bunavointa puteai sa verifici TU cine mi a dat ban - eu nu ma pricep sa scormonesc dupa fel de fel de informatii. Rolul tau e sa ajuti nu sa dai cu "flit" Din cate stiu pe server se poate vedea ce admin adat ban dar probabil ca ti e lene. Menirea ta e sa ajuti si sa raspunzi frumos sau...poate ma insel
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
frankye.wilde

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-11-2023 10:22)
Joined: 17 Jul 2012
Posts: 387, Topics: 14
Location: London

Reputation: 421.9
Votes: 13

 
Post Posted: 15-01-2017, 14:12:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O reclamatie trebuie sa contina:
- Un titlu adecvat
- Numele tau
- Numele adminului reclamat
- Harta, ora si data faptei reclamate
- Motivul / Regula incalcata
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola

In caz contrar, ea nu se va lua in considerare si va fi inchisa.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Te LOVE Sc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-05-2019 21:28)
Joined: 29 Sep 2016
Posts: 69, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 98.4
Votes: 2

Post Posted: 15-01-2017, 15:10:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Parintele banul(voteban) a fost de la mine si stii foarte bine pentru ce ai luat ban(voteban)...norocul tau si in acelasi timp ghinionul meu este ca nu sa salvat demoul in cstrike ! Nu inteleg de ce dar daca sunt consecinte pe care trebuie sa mi le asum asa o sa fie...cat despre tine eu zic ca ai ceva tupeu sa mai faci si reclamatie !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SiLe

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 07-03-2017 14:21)
Joined: 23 Mar 2007
Posts: 2014, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 836.9
Votes: 34

Post Posted: 15-01-2017, 15:33:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Foarte bine ca face reclamatie, de ce nu ? e dreptul lui sa o faca si pentru asta exista si forumul.

Ban dat fara dovezi = unban.

Daca exista un demo era alta poveste, din pacate suntem supusi greselilor si lucruri de genul asta se mai intampla.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 15-01-2017, 16:08:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Te LOVE Sc wrote:
Parintele banul(voteban) a fost de la mine si stii foarte bine pentru ce ai luat ban(voteban)...norocul tau si in acelasi timp ghinionul meu este ca nu sa salvat demoul in cstrike ! Nu inteleg de ce dar daca sunt consecinte pe care trebuie sa mi le asum asa o sa fie...cat despre tine eu zic ca ai ceva tupeu sa mai faci si reclamatie !


Nu a salvat demoul?
Bun ai accesul scos si ban 30 de minute cand intri, ca sa vezi cum e.
Crezi ca eu ma joc aici?
Parinte poti juca linistit, toate banurile de pe clasa aia or sa fie scoase.



1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 15 January 2017 14:10



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 16-04-2024, 08:45:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x