User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] [REZOLVAT] Reclamatie Ad3la

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message933
Creature12

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2019 21:37)
Joined: 28 Jun 2018
Posts: 134, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 19.2
Votes: 3

Post Posted: 20-07-2018, 20:39:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick :Ad3la
- IP (amx_showip in consola) : 82.78.130.141
- Motiv : kick fara motiv
- Dovada (obligatorie SS) : http://imgur.com/gallery/JjF3EzS kick fara motiv iar,in regulament spune clar nu aveti voie sa folositi comenzi intre voi admini ea imi da kick si face mi-a scapat comanda motiv prostie acuta.Nu a folosit saturat pe mine cand am fost devina si incalca ea reguli?
- Durata:-
P.S Nicolas sa nu vad ca nu ii faci nimic si ca a gresit intentionat nici nu si-a luat gradu bine si comenteaza si injura.
http://imgur.com/gallery/MytlgCD mai am si martori gabriel/plakos.
Zi faina!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ad3la

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-08-2018 13:35)
Joined: 04 Sep 2016
Posts: 491, Topics: 26
Location: Cluj-Napoca

Reputation: -85.1
Votes: 63

 
Post Posted: 20-07-2018, 21:09:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand, hai s-o luam frumos.De cand am intrat prima data pe server tu aveai niste arfe de bubuiai fratele meu. Le ziceai playerilor "copile" cand tu esti mai mic decat ei:)) asta e prima chestie.
Apoi abia ce ai primit up si deja vii cu fite si imi spui mie ca am grad mic si de ce iti comentez. Pai tu de ce comentezi miss fondatoru serverului ce esti tu? Ai un grad in + fata de mine si gata esti smecher? Nu functioneaza asa. Te bagi in seama cu mine si tot tu te plangi dupa? Fi cuminte. Ss-ul in care te luai tu de mine unde e? ala e si motivul kick-ului.A da... n ai tupeu sa-l pui... de ce? pentru ca m-ai luat peste picior. Te crezi cumva perfect si nu stiu eu? Nimeni nu e perfect scumpete.Uita-te prima data in oglinda, si apoi apuca-te sa comentezi de altii. Daca ai stii sa te comporti frumos nu crezi ca as stii si eu sa ma comport?
Esti admin, postezi in consiliu, ca de asta il avem. Sau ai uitat ca ai un grad atat de mare? of of...
Pe langa asta, as lasa-o mai moale cu porcariile de genu asta. Nu imi esti superior cu nimic, ai acces la un ban si atata tot.
Vorbeam frumos cu nico si te-ai bagat tu, imi pare rau ca am iesit din cs si nu pot da si eu ss-uri, dar nu e o problema, se verifica in loguri.
Pe de alta parte, tu cred ca nu stii ce inseamna sa faci parte dintr un staff. Ne acoperim spatele, ne ajutam, in fond.. suntem o echipa. Cand eram player si eu puteam sa iti fac reclamatie cum te luai in gura cu restu'.Si acum puteam sa-ti fac.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Creature12

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2019 21:37)
Joined: 28 Jun 2018
Posts: 134, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 19.2
Votes: 3

Post Posted: 20-07-2018, 21:12:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand minti eu nu injur si nu jignesc mai ales playerii minti destul uite aici ma injuri pe mine dar, injuri si owneru?http://imgur.com/gallery/CcsFSPM


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ad3la

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-08-2018 13:35)
Joined: 04 Sep 2016
Posts: 491, Topics: 26
Location: Cluj-Napoca

Reputation: -85.1
Votes: 63

 
Post Posted: 20-07-2018, 21:17:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Motivu pentru care i am spus asta e simplu: a inchis topicul si a dat verdictul fara ca macar sa-i pese de punctul meu de vedere. Si de mintit fii sigur ca nu mint. Nu injuri si nu jignesti zici? Atunci de ce ti-am dat kick? De nebuna ce sunt? Profiti de faptu ca n-am facut ss. Ti-am dat pentru ca ai inceput sa ma jignesti fara rost.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Creature12

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2019 21:37)
Joined: 28 Jun 2018
Posts: 134, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 19.2
Votes: 3

Post Posted: 20-07-2018, 21:22:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si dupa ce ai vazut reclamatia si tot de ce a trebuit sa ma injuri pe mine si pe gabriel plus mai tinut si in kick se vede si ftp(xdd si draven erau de fata)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sorinel78

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-08-2023 21:59)
Joined: 25 Oct 2014
Posts: 205, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 58.5
Votes: 4

 
Post Posted: 20-07-2018, 21:22:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand scrie foarte clar negru pe alb in regulament nu ai voie sa dai kick unui alt membru staff acest lucru se sanctioneaza cu warn. Eu am inchis topicul ca era clar daca acest membru te jignea puteai foarte frumos sa-mi trimiti dovezi bine intemeiate si rezolvam, nu trebuia sa il tii in kick.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ad3la

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-08-2018 13:35)
Joined: 04 Sep 2016
Posts: 491, Topics: 26
Location: Cluj-Napoca

Reputation: -85.1
Votes: 63

 
Post Posted: 20-07-2018, 21:24:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sorinel78 wrote:
In primul rand scrie foarte clar negru pe alb in regulament nu ai voie sa dai kick unui alt membru staff acest lucru se sanctioneaza cu warn. Eu am inchis topicul ca era clar daca acest membru te jignea puteai foarte frumos sa-mi trimiti dovezi bine intemeiate si rezolvam, nu trebuia sa il tii in kick.

erati 3 on si n-ati facut absolut nimic. tu,mihai,drinnker. Daca n-ati fost in stare sa scoateti un sunet, mi-am facut singura dreptate.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mihai94.

[Fondator ZP]



Status: Offline
(since 04-12-2019 07:04)
Joined: 20 Jan 2016
Posts: 1298, Topics: 159
Location: Romania

Reputation: 191.6
Votes: 88

     
Post Posted: 21-07-2018, 08:20:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am fost on dar eram afk cu cs-ul in bara, nu am prins discutia.



ZP.FREAKZ.RO BEST SERVER ZOMBIE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Sorinel78, 21 July 2018 08:29



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-03-2024, 17:47:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x