User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie ADMINULUI "Exodius"

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message709
CiulinN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-10-2018 08:20)
Joined: 14 Jan 2017
Posts: 3, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 4.1

Post Posted: 14-01-2017, 18:32:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reclamant: CIULIN
Reclamat: Exodius
Motiv reclamatie: Nerespectarea regulilor , limbaj inadecvat , deranjarea playerilor .
Dovezi: Dovada
Data/Ora/Harta: 14/1/2017 / 18:00 / de_dust2_2x2
Alte detalii: Eram intr-o "dilema" cu adminul "demmsquach" , deoarece a dat un event (pred vs pred) , si inainte de a incepe acest event eu aveam cele 20 de kill-uri pentru a fi predator , iar dupa terminarea eventului s-au resetat scorurile iar eu avand meniul de predator ca aveam deja kill-urile necesare , m-am facut predator , iar "demm" mi-a dat slay , ne-am inteles pana intr-un final . Dar in timpul acestei conversatii cu "dem" intervine si adminul "Exodius" , evident nebagat in seama de nimeni si cu interventii total aiurite si pe dinafara . Eu spunandu-i lui dem ca ii fac reclamatie, intervine "Exodius" cu spusele CLICK [/url , eu n-am voit sa-i ofer prea multe atentie si i-am spus simplu si frumos " . In fine , pe scurt , a intervenit total aiurea in conversatie , cu vorbe , glume si jigniri total pe nedrept .
Vreau sa evidentiez ca eu n-am putut sa nu "ripostez verbal" , totusi am facut-o dar m-am abtinut mult si eu nu l-am jignit in niciun fel pana ca el sa inceapa cu glume sau chestii de genul . Am zis sa inchid conversatia cu el dar tot nu se potolea si incepea cu glume . Pe scurt va voi pune dovezi cu conversatia dintre noi doi , finalul este "promitator" si drept "model de admin" , in caz contrar sa ma "corecteze" cu dovezi , in caz ca am omis/nespecificat ceva eu . Multumesc mult !

1 - [url=https://postimg.org/image/ik8f4d61l/] CLICK

2 - CLICK
3 - CLICK - Pe asta n-am inteles-o ..
4 - CLICK
5 - CLICK
6 - CLICK
7 - CLICK
8 - CLICK
9 - CLICK
10 - CLICK

P.S: Printre care sunt si cativa playeri sau unul care au un limbaj inadecvat si nu respecta regulile ,in loc sa le dea gag sau chestii de genul , sa admineze , sta sa ma ia pe mine la misto .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[MrS] Lybra.

[Don't need to know! ]



Status: Offline
(since 22-10-2019 18:34)
Joined: 01 Oct 2016
Posts: 312, Topics: 29
Location: Oltenita, jud. Calarasi

Reputation: 284.1
Votes: 10

Post Posted: 14-01-2017, 18:54:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Frt, mori pt. niste glume. Zau asa! Alea cu ma-ta nu te lase sa injuri sau copil de 2 ani etc. niste glume frt! Ia-le ca atare! Tu pe mn cand ma faci taran, mai zic ceva! Doar pt. ca zic ba asta nu inseamna faptul ca sunt taran! Zau asa, Ti-a spus clar Demm faptul k se reseteaza scorul si se da slay predului care este si dupa event si tu il amenintai cu o reclamatie! Si limbajul trivial este admis pe sever, dar nu spre alte persoane, dar eu pur si simplu mi-am iesit din nervi si ti-am zis aia cu "sa ma sugi de ****"! Daca nu vrei sa te mai fac glume cu tn, spune-mi, si eu am sa o fac! Eu prin glumele alea incercam sa iti spun sa te calmezi! Faca cu deranjatul playerilor nu o inteleg, doar fiindca am implicat-o pe "Maddy Love Struck" intr-o gluma, asta nu inseamna ca ii deranjez si ea nu a zis nimic ca am implicat-o in acea gluma! Faca cu Calugarul la fel, o gluma prin care sa ma adresez la o latura buna a ta, nu folosesti limbaj vulgar pe server! Te rog frumos, daca te-am suparat in legatura cu acele glume sa ma ierti! Mai am intalnit unii pe server care nu stiu de glume ca tine, si cu ei nu am mai facut glume! Eu unul respect toate persoanele de pe server, bineinteles fara sa aiba "mata-n sac"!


Last edited by [MrS] Lybra. on 14-01-2017, 19:10:05; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CiulinN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-10-2018 08:20)
Joined: 14 Jan 2017
Posts: 3, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 4.1

Post Posted: 14-01-2017, 19:08:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Efectiv, nu suport chestile de genul , nu e vorba ca nu tin la gluma , e vorba ca tu ti-ai permis niste vorbe si niste glume necunoscandu-ma , dar una e sa iei pe cineva la misto si alta e sa glumesti , tu m-ai cam luat de fraier , asta-i ideea , si acum iti ceri scuze , nu prea merge asa, cu mine cel putin . Ai facut ceva , asuma-ti .
Si la partea cu " Eu prin glumele alea incercam sa iti spun sa te calmezi! " . Serios ? -)
Nu merge vrajeala asta , e prea veche , merge cu sinceritate si asumare , in 2017 .. zic eu .
Si ai comentat mai sus de parca ne cunoastem de 20 de ani si nu stim ce-i aia gluma si ca nu ne mai permitem .. Draga "Exodius" , e primul contact , primul si ultimul . Nu avem ce discuta noi doi , suntem la doua nivele diferite, din punctul meu de vedere . Termina cu vrajelile si cu chestiile de genul "Scuze , am glumit sa-ti revina moralul , Eu unul respect toate persoanele de pe server , Si eu vreau sa fac bine serverului" , sunt vrajeli extrem de proaste . Good day !
P.S: Dar mai ales tine cont de limbajul pe care l-ai avut ca ADMIN, "vorbesc cu cine vrea "genitalul" meu , cand vreau si cum vreau " , nu-ti permite sa injuri , sa ma s*ugi .. " . Unde-i tupeul ala ? Te-ai facut mielusel ? Nu mai esti arogant si "zmeu" ? Mor pe voi cand nu stiti sa va asumati si nu sunteti maturi , la aroganta pe care o aveti .. se presupune ca trebuie sa fiti destuli de tari/maturi sa va asumati ce "creati prin faptele voastre" .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
serii999

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-11-2018 16:41)
Joined: 11 Jul 2015
Posts: 489, Topics: 30
Location: Moldova SD

Reputation: 16
Votes: 13

 
Post Posted: 14-01-2017, 19:23:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu zic un avertisment pt limbajul sau ca data viitoare să știe și a tăcea.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WTF WTF

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-08-2017 13:45)
Joined: 21 Dec 2015
Posts: 346, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 102.6
Votes: 3

Post Posted: 14-01-2017, 20:16:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ciulin dupa ce se termina eventu toata lumea preimeste slay si se da rr si nimeni nu mai are voie pred eu asa stiu dde cand joc asa ca nu cred ca a gresit,dar de limbaj nu ma iau ca si eu am gresit si am un limbaj mai neadecvat deoarece ma infurii repede.Contra

Uneori viata e de neînteles... ea nu iarta, iar tu n'ai de ales....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
audie

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-05-2018 09:40)
Joined: 05 Nov 2016
Posts: 161, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 2.5
Votes: 5

Post Posted: 14-01-2017, 20:35:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wtf

Update @ 14-01-2017, 20:35:57

te mai faci owner ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WTF WTF

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-08-2017 13:45)
Joined: 21 Dec 2015
Posts: 346, Topics: 17
Location: Romania

Reputation: 102.6
Votes: 3

Post Posted: 14-01-2017, 20:39:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Problema mea si ai lui Angrryx vezi-ti de treaba

Uneori viata e de neînteles... ea nu iarta, iar tu n'ai de ales....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AngrryX

[Pred.FreakZ.Ro]



Status: Offline
(since 21-10-2022 22:41)
Joined: 31 Mar 2015
Posts: 1297, Topics: 53
Location: Arad

Reputation: 365.1
Votes: 24

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-01-2017, 20:54:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Practic ai primit slay pentru bug abuse. O data ce iti apare meniul, trebuie sa alegi, nu sa faci bug abuse. Daca a fost event, nu are relevanta daca ai avut inainte 20 de killuri si vrei sa te faci predator si dupa. Evident ca nici demm nu a actionat cum trebuie, ca sa faci un event calumea, dai niste voturi, pui o harta de la 0, faci eventul, inainte de terminare schimbi iar harta si gata. Poti si sa dai slay la toti si sa lasi aceasi harta, insa daca tu abuzezi de acea problema in care meniul ramane pe ecran si tu nu te faci predator... Nu vad de ce ar fi gresit demm. Insa da, exodius, dupa cum ai spus, se pare ca are chef de cearta si se crede zeu. Va primi -1 pentru comportament inadecvat.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AngrryX, 14 January 2017 18:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-03-2024, 15:01:11
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x