User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie Acirrz!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message188
b@sc@

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2017 11:12)
Joined: 15 Jan 2017
Posts: 39, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 9.3

Post Posted: 22-01-2017, 15:24:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume pe server: b@sc@
Data si ora: 21.01.2017
Numele adminului reclamat: AciRRz
Motivul: Nu stiu, nu mi-a cerut nimic, a intart si mi-a dat ban direct! Asta dupa ce Henix mi-a scos ban-ul si i-am si trimis PM lui Henix cu wg actual!
Parerea mea este ca Acirrz este un frustrat fara o viata, care se crede nu stiu cine, dar ramane oricum doar un frustrat!!!
Dovada: http://imgur.com/a/rYNoX
IP tau: 46.*14.18*.132

Inainte de a da ban ca si motiv banlist, ar trebui sa consulte forum sa vada ca ban-ul a fost scos de Fondator, dar la cat e el de frustrtat pe viata crede ca e un fondator si el, oricum superioritatea lui pe srv e imensa!Astept rasp de la Fondator,macar el e mai fair-play!
AciRRz impusca te bro, esti un terminat!

Update @ 22-01-2017, 15:24:46

b@sc@ wrote:
Nume pe server: b@sc@
Data si ora: 21.01.2017
Numele adminului reclamat: AciRRz
Motivul: Nu stiu, nu mi-a cerut nimic, a intart si mi-a dat ban direct! Asta dupa ce Henix mi-a scos ban-ul si i-am si trimis PM lui Henix cu wg actual!
Parerea mea este ca Acirrz este un frustrat fara o viata, care se crede nu stiu cine, dar ramane oricum doar un frustrat!!!
Dovada: http://imgur.com/a/rYNoX
IP tau: 46.*14.18*.132

Inainte de a da ban ca si motiv banlist, ar trebui sa consulte forum sa vada ca ban-ul a fost scos de Fondator, dar la cat e el de frustrtat pe viata crede ca e un fondator si el, oricum superioritatea lui pe srv e imensa!Astept rasp de la Fondator,macar el e mai fair-play!
AciRRz impusca te bro, esti un terminat!

http://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=490195

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AciRRZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-08-2019 20:33)
Joined: 17 Dec 2016
Posts: 205, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 37.8
Votes: 2

Post Posted: 22-01-2017, 19:19:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca ai trimis PM lui henix ca ai sters script-urile si cfg-urile imi pare rau pentru ban atunci, eu am fost informat de henix cand te vad online sa te banez, asa am procedat. Daca intr-adevar aveai voie sa joci, imi lasa un PM pe steam si il vedeam cand eram online.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AciRRZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-08-2019 20:33)
Joined: 17 Dec 2016
Posts: 205, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 37.8
Votes: 2

Post Posted: 23-01-2017, 22:05:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

S-a rezolvat. Ai primit unban!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AciRRZ, 23 January 2017 20:05



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 11-06-2024, 19:22:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x