User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie Angelo Si Fapplamator

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Complaints
Author Message929
crourooo2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2020 09:38)
Joined: 22 Nov 2014
Posts: 85, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 51
Votes: 2

 
Post Posted: 03-08-2017, 10:24:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick:AdeK
Grad: Helper
Nick-ul reclamatului: Angelo Si Flapplamator
Gradul reclamatului: Playeri
Motivul reclamatiei: TPA+KILL
Regula incalcata: B.1.
Admini online: xSpite care era pe creative....Si i-am cerut sa dea un bandar acesta nu a rasouns cu totul ca se misca
Ora si data: 10:40 3.08.2017
Dovada: http://imgur.com/a/DPVep ...... http://imgur.com/a/vKvDh ....... http://imgur.com/a/LKXWd (coordonatele)
Ate comentarii:Sper sa se rezolve cat mai repede..ca am pirdut foarte multe iteme importante!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crourooo2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2020 09:38)
Joined: 22 Nov 2014
Posts: 85, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 51
Votes: 2

 
Post Posted: 03-08-2017, 10:40:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am dat TPA pentru ca Angelo a spus ca un player face ceva dubios pe srv....Si am vrut sa vad..Si asa am ajuns aici

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andrucel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-10-2023 19:23)
Joined: 23 Dec 2015
Posts: 370, Topics: 14
Location: Prima la dreapta.

Reputation: 234
Votes: 8

   
Post Posted: 03-08-2017, 11:34:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scuze... l-am lasat putin pe un prieten de 7 ani sa joace.Nu stie sa foloseasca comenzi alea alea deci nu era cva.. m-am dus pe CREATIVE ca sa nu umble in lumea normala...si pt ca te-am vazut on am zis ca te descurci daca e spam sau limbaj indecent.Se vede din ce e construit la FWBC cum e treaba.In consecinta le voi da ban 2 zile,pe propria raspundere chiar daca in chat nu scria "ceva dubios" din simplul fapt ca te cred.




Casuta vocala "deiu".
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NewBest

[MC Freakz Staff]



Status: Offline
(since 30-01-2023 00:15)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 1210, Topics: 70
Location: Alba Iulia

Reputation: 1148.5
Votes: 115

   
Post Posted: 03-08-2017, 16:20:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Andrucel
Niciodata, NICIODATA NU DAI CONTUL CU ACCESE LA UN TANC DE 7 ANI!
2. Nu mai raspunde la reclamatii. Eu voiam sa vad poza cu momentul in care l-a pacalit sa vina, dar mi-ai inchis tu cazul in nas ca "il crezi". Daca esti sigur dai ban si de inselatorie, nu numai PVP ilegal.
3. De ce le-ai dat ban 2 zile? Nu au absolut nicio abatere precedenta si totusi le-ai dat sanctiunea maxima.

Ai actionat cu maxim neprofesionalism.
Acolo scrie: "Ownerul (NewBest) va lua decizia finala in functie de argumentele aduse.". V-am lasat si pe voi sa raspundeti daca e ceva evident, clar. In cazul asta se mai puteau solicita dovezi, puteam cauta prin log... Tu l-ai crezut pe cuvant si ai dat ban gresit.

Asta e, sper ca nu o sa mai ajungem in situatia asta.
Am mai vazut si in trecut cazuri in care ai lasat pe altcineva sa se joace pe cont. Daca vrea sa se joace il pui pe single player sau ii faci alt cont. Uite ca ai ajuns in situatia in care s-au produs probleme din cauza faptului ca tu ai dat contul. La accesele pe care le ai... tot ce o sa spun e ca putea fi inimaginabil de rau.

Closed.



3 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by NewBest, 03 August 2017 14:20



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> mc.freakz.ro -> Complaints  


The time now is 20-04-2024, 02:37:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x