User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie - Twister
Go to page 1, 2  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message1314
-Sage

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2020 16:25)
Joined: 18 Dec 2015
Posts: 18, Topics: 7
Location: Somalia

Reputation: 14.6
Votes: 1

Post Posted: 27-06-2016, 21:24:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau : -Sage
- Numele adminului reclamat : Twister
- Harta, ora si data faptei reclamate - de_inferno , mjolby
- Motivul / Regula incalcata : lipsa competentelor unui admin de a face diferenta dintre un codat si un jucator bun...in mod normal m-as astepta sa aveti interesul de a pastra jucatorii pe server, nu de a da *** din 5 in 5 minute fara rost, cu scuze ca "m-am grabit", "am tras concluzia prea repede", sau chiar ca sunteti convins ca omul este codat desi aveti si un topic separat "pareri demo/suspecti"..am obosit deja punand cfg-ul la loc de 2000 de ori fiindca nu sunteti in stare/nu aveti experienta.
Ar trebui sa intru si sa joc din sageti ca sa nu fiu considerat codat ? Sunetul/flick-urile cred ca sunt evidente in demo-uri, daca nu sunteti in stare sa le observati, altceva nu mai am de spus...
- Dovada:
https://forum.wow-freakz.com/REZOLVAT-Unban-Sage-t427706.html
https://forum.wow-freakz.com/REZOLVAT-2-Unban-Sage-t428030.html

-twister, de preferat sa nu inchizi instant topic-ul si sa lasi si alti admini sa dea cu parerea, poate gasim pe cineva care are cu intr-adevar experienta si ce trebuie...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 27-06-2016, 21:27:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi cer scuze, nu am experienta necesara, dar asta nu inseamna ca vei primi unban.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-Sage

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2020 16:25)
Joined: 18 Dec 2015
Posts: 18, Topics: 7
Location: Somalia

Reputation: 14.6
Votes: 1

Post Posted: 27-06-2016, 21:29:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deci comenzile de *** pe care mi le-ai dat si ban-ul sunt date pe ce ? macar pune te rog demo-urile aici sa vada cei care pot vedea...fara intentia de a parea un nesimtit ingamfat, dar rabdarea e de mult dusa.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luci.freakz

[Maniac]



Status: Offline
(since 15-07-2019 14:30)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 1375, Topics: 77
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 34

Post Posted: 27-06-2016, 22:03:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sage daca vb asa sigur nu primesti unban iar twt iti spun eu ca are experienta destula stie ce e ala cod si sunet ti-a dat unban ca avea clar demo
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 27-06-2016, 22:05:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. http://www.girlshare.ro/3489423661.9

Harta de mjolby 3. Ce este suspect ? : se uita mereu la perete, la cutii ,dar niciodata nu ataca decisiv.

Faze suspecte :
1. Iese direct la geam, pune tinta prin perete exact la geamuri.
2 . Pune tinta la awp dinainte, acolo la tub, dinainte ca jucatorul sa apara, nu avea cum sa stie ca iese acolo, nu avea cum sa il auda.
3. Ajunge in site pune bomba, apoi se uita exact unde apare urmatorul jucator lucian, care urca pe scari.
4. Exista o faza in care pune tinta in siteul de la CT Spawn, la cutii exact unde se afla un jucator, dar nu se duce sa verifice, apoi merge shift si se intoarce, parerea mea ca il stia.

2. http://www.girlshare.ro/3489423742.2

Harta de dust2 :Aici e clar


1. La prima faza de pe harta, se uita in perete, apoi o stie pe gabitsa clar, pune tinta dinainte pe adversar, apoi se duce si il omoara pe lucian care e la CT spawn, undeva sus pe cutie.
Nu avea cum sa stie ca lucian e sus acolo, nu se aude nimic.



3. http://www.girlshare.ro/3489423747.7

Harta de_dust2 si de_inferno

1. Aici il stie pe lucian care era dupa cutie si se duce direct si il omoara, fara nici o ezitare. Nu se aude absolut nimic.


Si da prietene, ai cedat nervos si aici se vede clar cum sta treaba si cine nu are experienta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
luci.freakz

[Maniac]



Status: Offline
(since 15-07-2019 14:30)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 1375, Topics: 77
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 34

Post Posted: 27-06-2016, 22:46:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Parerea mea este wall la buton deoarece unule faze nu le stie de ex pe inf la inceput eu eram la x pe cutii si nu a venit la mine alte faze au mai fost cand nu i-a vazut dar wall este clar se duce direct pe playeri odata la mine pe inf si o data tot la fel pe d2 nu am facut zgomot deloc asa cum e si in demo si pe gabitsa sa spunem ca a auzit-o dar wall are clar de la celelalte faze iar pe mjolby sunt faze de wall si acolo de ex o faza tot cu mine eu eram prin tub cand planta el bmb s-a uitat acolo si dupa a continuat sa planteze bmb cati stau sa planteze bmb cand aud pasi dar si el a stiut cat de cat sa il ascunda la faza aia ca a asteptat sa il omor pe joker iar eu zic ca tot are aim cand era la x baza ct cr7 era dupa cutii el a iesit sa traga si sage se intoarce si cap direct pe el si asta e faza dubioasa
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-Sage

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2020 16:25)
Joined: 18 Dec 2015
Posts: 18, Topics: 7
Location: Somalia

Reputation: 14.6
Votes: 1

Post Posted: 27-06-2016, 22:49:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"1. Aici il stie pe lucian care era dupa cutie si se duce direct si il omoara, fara nici o ezitare. Nu se aude absolut nimic. " - cand urc pe banana , aproape de site B fix la connector/arcada se aude un glont tras si sunet de pasi fix de unde era lucian

"1. Iese direct la geam, pune tinta prin perete exact la geamuri. " - murisem runda trecuta fix de acolo, este clar ca CT pot ajunge mai repede...logic, nu ar trebui sa ies si sa dau prefire acolo ?
"2 . Pune tinta la awp dinainte, acolo la tub, dinainte ca jucatorul sa apara, nu avea cum sa stie ca iese acolo, nu avea cum sa il auda." - se aude ca un elefant, dar nu cel din tub de care zici tu , eu am pus tinta pentru cel care venea pe connector, si pe el il si asteptam, ca a iesit unul din tub si i-am vazut arma/jumatate de corp, -> flick
"4. Exista o faza in care pune tinta in site-ul de la CT Spawn, la cutii exact unde se afla un jucator, dar nu se duce sa verifice, apoi merge shift si se intoarce, parerea mea ca il stia. " aici cred ca te referi la CT-ul din bomb site de sus ? pe asta nu il auzisem, nici nu stiam ca e acolo...dupa cum vezi chiar mi-a luat ceva sa imi dau seama de unde trage in mine

"1. La prima faza de pe harta, se uita in perete, apoi o stie pe gabitsa clar, pune tinta dinainte pe adversar, apoi se duce si il omoara pe lucian care e la CT spawn, undeva sus pe cutie.
Nu avea cum sa stie ca lucian e sus acolo, nu se aude nimic." -a tropait ca un elefant, tu chiar nu auzi ?

"Si da prietene, ai cedat nervos si aici se vede clar cum sta treaba si cine nu are experienta." - aproape imi vine sa rad

nici cu viewdemo se pare ca nu auziti...daca sunteti atat de disperati de wall, DE CE nu faceti si poze ? dureaza putin sa tastezi o comanda, eventual nu ***-ul / bye



Last edited by -Sage on 28-06-2016, 17:29:34; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 27-06-2016, 22:52:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai sa fim seriosi, am eu o explicatie mai buna, de te uiti mereu la pereti si la cutii : WALL MA FREND !
Auzi pasi din baza in baza, hai sa fim seriosi..ca e prea evident.
Ti-am zis ca aici nu este war3, de prima data..





Last edited by TwisTer on 27-06-2016, 22:56:20; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-Sage

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2020 16:25)
Joined: 18 Dec 2015
Posts: 18, Topics: 7
Location: Somalia

Reputation: 14.6
Votes: 1

Post Posted: 27-06-2016, 22:56:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"WALL MA FREND ! "
"se vede clar cum sta treaba si cine nu are experienta."
amx_snapshot , in caz ca omul pare suspect de wall...chiar daca amx_bye pare prea tentant, cu el nu o sa poti vedea daca are / nu are wall



Last edited by -Sage on 27-06-2016, 22:57:40; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 27-06-2016, 22:57:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ti-am explicat cum sta treaba, ai primit ban cu dovezile necesare, mai vrei ceva?
Acum poti sa dormi linistit, stai jos nota 4 !





Last edited by TwisTer on 27-06-2016, 22:59:15; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-Sage

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2020 16:25)
Joined: 18 Dec 2015
Posts: 18, Topics: 7
Location: Somalia

Reputation: 14.6
Votes: 1

Post Posted: 27-06-2016, 22:58:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

"mai vrei ceva?"
vreau opinii de la cineva are nu se crede zeul serverului ( eventual nu cel pe care il reclam, ca na..)
sunt om cu steam de aproape 9 ani, si chiar de mai multi cu 1.6; multe ore in acest joc de asemenea...tu crezi ca eu as sta sa pierd timpul aici daca as fi codat? Chiar sa pierd si reputatia pe steam cu un vac ban ? imi pastrez opiniile

"se uita in pereti"...cand esti in jocul asta in aproape orice moment te uiti la un perete...ce ati vrea sa fac, sa ma uit in cer ? daca aud pe unul evident ca o sa incerc un wallbang/o sa ma uit la urmatoarea iesire sa il omor cu prefire/ sau daca nu sunt sigur unde e , o sa intorc camera dreapta/stanga pentru a il localiza mai bine ( din moment ce 1.6 nu are un surround fantastic)



Last edited by -Sage on 27-06-2016, 23:20:47; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 27-06-2016, 23:04:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bla bla bla, zeul serverului e plictisit, adica ma plictisesti.
Sa ai o seara minunata!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Lady_d

[b1tch]



Status: Offline
(since 12-02-2021 18:22)
Joined: 23 Aug 2013
Posts: 423, Topics: 35
Location: MedgiDallas

Reputation: 1601.4
Votes: 48

Post Posted: 28-06-2016, 12:57:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TwisTer wrote:
Bla bla bla, zeul serverului e plictisit, adica ma plictisesti.
Sa ai o seara minunata!


-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ma frend cum zice si domnul plictisit mai sus ... vezi`ti de jocurile tale in FPL nu mai veni la noobi aici ... noi suntem pe stilul clasic ... ai gafat`o o incasezi ... ti pupu dulce pi botik ... si lasa`ne cu fazete tale de pgl cu flick si bhop si alte rahaturi ... avem si noi sunet si stim in mare parte ce inseamna cs ... iti pierzi timpul daca crezi k o sa mai joci aici ... poate doar sa stergi client si sa intri din nou ... sunt multe faze suspecte ... chiar prea multe... si in ultimele zile am vazut si un tutorial in care se vb despre wall ce se vinde cu 50 de lei ... si se activeaza pt 3 secunde cand tii shift ... nu stiu ce sa mai inventeze astia ... in fine ... multa bafta in FPL acolo

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-Sage

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2020 16:25)
Joined: 18 Dec 2015
Posts: 18, Topics: 7
Location: Somalia

Reputation: 14.6
Votes: 1

Post Posted: 28-06-2016, 13:03:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cand iti creste mandria ca vezi ca zice lumea ca esti codat; cand pe urma dispare mandria si vine confuzia si ambiguitatea cand vezi ca in continuare zice lumea ca esti codat si desi stii ca nu ai bagat coduri in viata ta ajungi sa crezi ca esti nebun...

"iti pierzi timpul daca crezi k o sa mai joci aici"- cred ca deja am observat asta, dar inca mai e speranta ca poate vine cineva care nu e increzut ca voi/eu si poate sa se uite la un demo, obiectiv, fara sa fie afectat in decizie ca e prieten cu twister/altii si ca daca zice unul ceva, atunci toata lumea e de acord...


eu unul inca sunt surprins cum de nu mi s-a facut o singura poza, tinand cont ca am luat atatea amx_bye si *** cu motivul ca am wall...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lady_d

[b1tch]



Status: Offline
(since 12-02-2021 18:22)
Joined: 23 Aug 2013
Posts: 423, Topics: 35
Location: MedgiDallas

Reputation: 1601.4
Votes: 48

Post Posted: 28-06-2016, 13:30:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

n`are rost sa mai continuam ... twister cel cu care te certi aici ... e owner ... si probabil ca joaca cs dinaintea ta .... sau nush ... nu vreau sa crezi k te jignesc sau ca am ceva cu tine doamne fereste ... la poze e cu dus intors ... poate sa te prinda cu wall poate nu ... nu zic ca ai avut wall sau aim ... pur si simplu sunt mult prea multe faze suspecte ... la fel s-a intamplat si cu dark sau cel care juca cu nick`ul dark ... cand toti iti zic ceva si tu o tii pe a ta .... cine are dreptate ? "Nebunu nu stie ca`i nebun" intelegi tu ? daca tot zici ca joci asa mult la sunet si peste tot de ce iei ban ? ai luat si pe alte servere din comunitate ... si pur si simplu continui aici ... pe freakz ... asta nu ma duce cu gandul decat la faptul ca esti unul din playerii vechi prinsi cu cod ... si cunosti majoritatea playerilor de aici ... si deaia tot revii cu alt nick si alt nick si tot asa ... daca era doar o recomandare de la un prieten si intrai pentru prima oara aici iti bagai cv in ea de recomandare si iti cautai alt srv ... cel putin asa e gandirea mea ... acum nush ... daca gresesc cu cv ... de capu` meu sa fie - ... eu iti recomand sa iti cauti altcv de facut sau cel putin alt srv ... o zi buna si hf
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 28 June 2016 20:37



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 14-05-2024, 16:29:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x