User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie VIPClaudeanu

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message358
edicostin112

[Account disabled]



Status: Offline
(since 12-03-2017 15:30)
Joined: 26 Jan 2017
Posts: 10, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: -23.7
Votes: 1

Post Posted: 19-02-2017, 13:25:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau : SilesMileu
Nick-ul adminului sau player-ului ( Exact ): VIP Claudeanu
Steam ID-ul Numeric al adminului sau player-ului :
Motivul reclamatiei : ( Explicatie ) Este un copil care face abuz de microfon si nu face nimic,sunt seri in care nu este niciun admin si nu face nimic..sau si ziua
Motivul pentru care ai luat ban/ai fost deranjat:Mapa BUNGALOW,am urcat turn si el a spus ca nu e voie turn,si eu i am spus ca ai voie turn atata timp cat nu campezi,si ma luat la rost ca ce faceam,si eu i am raspuns ca ma uit dupa mama lui pentru ca ma enervat,si am primit gag 30 de minute!
Dovada screenshot la tot: (obligatorii)Nu am screenshot..nu am mai stat sa fac!
Ora si data aproximativa : (obligatorii) 13:05-13:20

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SamDude

[★★★]



Status: Offline
(since 09-07-2020 08:13)
Joined: 06 Jun 2010
Posts: 10525, Topics: 516
Location: Romania

Reputation: 317.7
Votes: 122

   
Post Posted: 19-02-2017, 15:07:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

VIPII nu sunt obligati sa dea comenzi, nu sunt inlocuitorii helperilor, dau comenzi decat daca vor sau daca ii roaga frumos alti jucatori, insa nu sunt obligati. Se pedepseste cand se dau comenzi aiurea.

La faza cu microfonul, primeste avertisment, nu toleram flood-ul prin voicecomm sau pe chat.

Membrii VIP, mai usor cu comenzile! Altfel le veti avea scoase.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SamDude, 19 February 2017 13:08



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 04-05-2024, 09:10:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x