User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie lucian,lady d
Go to page 1, 2  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message857
DomnulCoasa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2016 15:49)
Joined: 29 Dec 2010
Posts: 390, Topics: 39
Location: Jamaica

Reputation: 334
Votes: 8

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 22-04-2016, 20:11:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau:NeTu
- Numele adminului reclamat:lucian,Lady d
- Harta, ora si data faptei reclamate:snow-d2x2 ,22.04.2016 ,in jurul orei 21:00
- Motivul / Regula incalcata:aproape m-am rugat de ei sa verifice un simplu jucator,care din experienta mea ca admin si de cs am observat ca tragea mult prea ciudat pentru a fi in regula.Nici macar faptul sa stea 2-3 minute spec sa verifice,sa numai zic de lady care pur si simplu in afara de joc nu stie nimic,tocmai ce o injurase unul si ea era fara reactie.
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola:nu am facut print fiindca e o conversatie destul de lunga
P.S.:luciane,vezi ca nu are steam.Desi te-ai contrazis cu mine pe tema faptului ca are.
E normal sa ai aere de admin,si eu am avut,dar totusi..


"Don't gain the world and lose your soul,wisdom is better than silver and gold."
-Robert Nesta Marley
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lady_d

[b1tch]



Status: Offline
(since 12-02-2021 18:22)
Joined: 23 Aug 2013
Posts: 423, Topics: 35
Location: MedgiDallas

Reputation: 1601.4
Votes: 48

Post Posted: 22-04-2016, 20:25:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ne poti spune numele payerului pe care vroiai sa il verificam ? thief nu ? asta dc nu zici ? ca ti se pare tie ca nu joaca curat ? sau ce ? se verifica si cu amx_ispect daca nu stii si direct record domnu admin cu aere care le aveai tu si chiar ai avut acces mare ... pacat ... in fine ... sa decida cei in masura ... dc nu i`ai facut tu singur daca tot esti asa cunoscator de coduri ? sau crezi k noi suntem pusi pe post de maimutoi acolo nu stim care are wall sau aim ... tu ziceai de no recoil ... stii macar cum trebuie sa traga pt no recoil ? ne cam iei peste picior asa mi se pare mie ... ti s-a spus de 100 de ori sa lasi page ca stim si ne uitam ... cred k din cauza asta nu ai pus poza cu discutia ... plus ca erai la un pas sa iei ban de la lucian ... astea de ce nu le zici ? sau se postam doar ce ne convine ?


nu`i frumos ce faci ... avand in vedere faptul ca ai avut admin aici si banuiesc ca stii cum se admineaza ... iar din respect ti`a fost pastrat un loc avand slot in continuare ... si nu mai evidentia faptul ca nu stim regulamentele ... nu ai mai intrat de 2 ani ... si le stii ca si atunci cand jucai zi de zi nu ? sa fim seriosi ... lucrurile se mai schimba ... o seara buna ... si sper ca ai inteles cv din ce am scris mai sus ...


PS

aere nu a avut nimeni daca intr-adevar aveam aere luai ban nu se ruga lucian de tine sa termini ...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luci.freakz

[Maniac]



Status: Offline
(since 15-07-2019 14:30)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 1375, Topics: 77
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 34

Post Posted: 22-04-2016, 20:35:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asa cum a zis si lady vroiam sa iti dau ban pentru comentat aiurea plus folosit u@ in prostie cand aveai gag.Atat am avut eu de continuat lady a spus foarte bine
primele 3 sunt cand vorbea u@
http://www93.zippyshare.com/v/HltfMJgB/file.html
http://www93.zippyshare.com/v/w19hWF3u/file.html
http://www93.zippyshare.com/v/WEZ1qEls/file.html

astea 2 sunt cand ii tot ziceam ca nu are lady nu zicea nimic ca eu ii ziceam
http://www93.zippyshare.com/v/3AbVwNC0/file.html
http://www93.zippyshare.com/v/kLLWeEHT/file.html

Sper ca e de ajuns sa vedeti cine a gresit iar netu ai grija cum te comporti daca te mai prind ca vb asa ai ban direct bafta

uite ca eu am facut cateva poze tu ce dovezi ai????

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*BeB@

[Visator]



Status: Offline
(since 27-04-2019 12:49)
Joined: 06 Dec 2015
Posts: 1230, Topics: 34
Location: Piatra Neamt

Reputation: 164.5
Votes: 44

     
Post Posted: 22-04-2016, 20:42:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Unu la mana toti cei care sunt anuntati pe page sau par suspecti trebuie verificati...nu conteaza cine e....am vazut si owner cu wall pe alt server...deci te poti astepta la orice
Doi la mana nu mai insistati atat cu anuntarea codatilor sau codatului...odata sau maxim de doua ori e de ajuns...nu trebuie sa i stresati pe admini in continuu...nu are rost...
O seara frumoasa!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lady_d

[b1tch]



Status: Offline
(since 12-02-2021 18:22)
Joined: 23 Aug 2013
Posts: 423, Topics: 35
Location: MedgiDallas

Reputation: 1601.4
Votes: 48

Post Posted: 22-04-2016, 20:45:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*BeB@ wrote:
Unu la mana toti cei care sunt anuntati pe page sau par suspecti trebuie verificati...nu conteaza cine e....am vazut si owner cu wall pe alt server...deci te poti astepta la orice
Doi la mana nu mai insistati atat cu anuntarea codatilor sau codatului...odata sau maxim de doua ori e de ajuns...nu trebuie sa i stresati pe admini in continuu...nu are rost...
O seara frumoasa!!


n`a zis nimeni ca thief e usa de biserica si ca nu ar folosi cheat ... pur si simplu stiam ca a zis de 15 ori fara sa exagerez ... si ne uitam ca doar e snow nu joci 2 min per runda si la stilu meu smuls de a merge prima ori ii luam pe toti ori muream si aveam timp berechet si pt thief ... asta nu a inteles el ...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DomnulCoasa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2016 15:49)
Joined: 29 Dec 2010
Posts: 390, Topics: 39
Location: Jamaica

Reputation: 334
Votes: 8

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 22-04-2016, 20:47:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din ce am reusit sa inteleg din postul lui lady,ca nu stiu ce e cu scrisul ala sincer,e mai nimic.V-am zis si numele,v-am zis sa va uitati,nu v-ati uitat,ispect nu ati folosit,ban nu aveam de ce sa iau,am folosit u@ pe buna dreptate,nu e treaba mea ca voi sunteti degeaba,eu ca player vreau sa ma bucur de timpul petrecut pe server,da,cred ca nu stiti care are cod din momemt ce ati refuzat amandoi sa-l verificati,macar lucian a zis ceva,tu ai tacut,si luciane,vad ca ai pus doar o parte din conversatie.Pur si simplu nu ati vrut sa-l verificati.
Patetic.


"Don't gain the world and lose your soul,wisdom is better than silver and gold."
-Robert Nesta Marley
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lady_d

[b1tch]



Status: Offline
(since 12-02-2021 18:22)
Joined: 23 Aug 2013
Posts: 423, Topics: 35
Location: MedgiDallas

Reputation: 1601.4
Votes: 48

Post Posted: 22-04-2016, 20:50:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DomnulCoasa wrote:
Din ce am reusit sa inteleg din postul lui lady,ca nu stiu ce e cu scrisul ala sincer,e mai nimic.V-am zis si numele,v-am zis sa va uitati,nu v-ati uitat,ispect nu ati folosit,ban nu aveam de ce sa iau,am folosit u@ pe buna dreptate,nu e treaba mea ca voi sunteti degeaba,eu ca player vreau sa ma bucur de timpul petrecut pe server,da,cred ca nu stiti care are cod din momemt ce ati refuzat amandoi sa-l verificati,macar lucian a zis ceva,tu ai tacut,si luciane,vad ca ai pus doar o parte din conversatie.Pur si simplu nu ati vrut sa-l verificati.
Patetic.


io tin cu el si eu joc cu aim si wall si deaia ... tu vezi ce scrii ma ?

cati ani ai ? nu te supara ca te intreb

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DomnulCoasa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2016 15:49)
Joined: 29 Dec 2010
Posts: 390, Topics: 39
Location: Jamaica

Reputation: 334
Votes: 8

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 22-04-2016, 20:53:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lady_d wrote:
DomnulCoasa wrote:
Din ce am reusit sa inteleg din postul lui lady,ca nu stiu ce e cu scrisul ala sincer,e mai nimic.V-am zis si numele,v-am zis sa va uitati,nu v-ati uitat,ispect nu ati folosit,ban nu aveam de ce sa iau,am folosit u@ pe buna dreptate,nu e treaba mea ca voi sunteti degeaba,eu ca player vreau sa ma bucur de timpul petrecut pe server,da,cred ca nu stiti care are cod din momemt ce ati refuzat amandoi sa-l verificati,macar lucian a zis ceva,tu ai tacut,si luciane,vad ca ai pus doar o parte din conversatie.Pur si simplu nu ati vrut sa-l verificati.
Patetic.


io tin cu el si eu joc cu aim si wall si deaia ... tu vezi ce scrii ma ?

cati ani ai ? nu te supara ca te intreb

De ce ati refuzat sa-l verificati?
Si te rog,nu stiu de pe ce camp vii,dar vorbeste civilizat,daca eu am bunul simt sa nu zic "ma" sau "asta" in loc de lady,astept acelasi lucru.
Ani am destui,dar asta nu schimba faptul ca esti admin degeaba.


"Don't gain the world and lose your soul,wisdom is better than silver and gold."
-Robert Nesta Marley
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luci.freakz

[Maniac]



Status: Offline
(since 15-07-2019 14:30)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 1375, Topics: 77
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 34

Post Posted: 22-04-2016, 20:54:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DomnulCoasa wrote:
Din ce am reusit sa inteleg din postul lui lady,ca nu stiu ce e cu scrisul ala sincer,e mai nimic.V-am zis si numele,v-am zis sa va uitati,nu v-ati uitat,ispect nu ati folosit,ban nu aveam de ce sa iau,am folosit u@ pe buna dreptate,nu e treaba mea ca voi sunteti degeaba,eu ca player vreau sa ma bucur de timpul petrecut pe server,da,cred ca nu stiti care are cod din momemt ce ati refuzat amandoi sa-l verificati,macar lucian a zis ceva,tu ai tacut,si luciane,vad ca ai pus doar o parte din conversatie.Pur si simplu nu ati vrut sa-l verificati.
Patetic.


Dovada ca eram spec nu am stiut ca trebuie sa fac faceam poza la tab - iar lady nu a zis nimic ca a vazut ca zic eu si daca zic dc sa se bage si ea daca tu nu asculta-i de mine dc sa se oboseasca si ea???

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DomnulCoasa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2016 15:49)
Joined: 29 Dec 2010
Posts: 390, Topics: 39
Location: Jamaica

Reputation: 334
Votes: 8

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 22-04-2016, 20:56:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

luci.freakz wrote:


Dovada ca eram spec nu am stiut ca trebuie sa fac faceam poza la tab - iar lady nu a zis nimic ca a vazut ca zic eu si daca zic dc sa se bage si ea daca tu nu asculta-i de mine dc sa se oboseasca si ea???

Deci voi doi ori nu stiti sa scrieti,ori faceti asta intentionat.Omule ai stat spec si ai si zis "brb postez",atat,in rest nu ai stat deloc,ispect nu ai folosit,erai in joc,stiu cu ce se mananca ispect.
Si va rog nu mai postati,imi ia prea mult sa traduc ce scrieti,pur si simplu ati ramas fara argumente si va scoateti unul pe altul,tu zici alba,lady zice neagra.
Asteptam sa vina un owner.


"Don't gain the world and lose your soul,wisdom is better than silver and gold."
-Robert Nesta Marley
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*BeB@

[Visator]



Status: Offline
(since 27-04-2019 12:49)
Joined: 06 Dec 2015
Posts: 1230, Topics: 34
Location: Piatra Neamt

Reputation: 164.5
Votes: 44

     
Post Posted: 22-04-2016, 21:05:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din ce am inteles..ai facut abuz de u@. Asa cum am spus si mai sus era destul sa anunti odata sau de doua ori. Il cunosc pe lucian destul de bine si pe lady la fel...am jucat ore bune cu ei pe server...si sunt admini care se implica...se uita pe codati si asa mai departe. Daca lucian ti a raspuns tu dece ai continuat?? Nu are logica ce ai facut...daca nu erai multumit de raspunsul adminului trebuia sa faci demo si sa postezi aici...
Si inca ceva...te rog sa nu imi mai jignesti colegii...si/sau sa ii numesti admini degeaba sau cum ai spus tu mai sus...mie personal mi se pare o jignire...care dupa parerea mea nu isi are rostu.
Bafta!!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DomnulCoasa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2016 15:49)
Joined: 29 Dec 2010
Posts: 390, Topics: 39
Location: Jamaica

Reputation: 334
Votes: 8

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 22-04-2016, 21:09:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*BeB@ wrote:
Din ce am inteles..ai facut abuz de u@. Asa cum am spus si mai sus era destul sa anunti odata sau de doua ori. Il cunosc pe lucian destul de bine si pe lady la fel...am jucat ore bune cu ei pe server...si sunt admini care se implica...se uita pe codati si asa mai departe. Daca lucian ti a raspuns tu dece ai continuat?? Nu are logica ce ai facut...daca nu erai multumit de raspunsul adminului trebuia sa faci demo si sa postezi aici...
Si inca ceva...te rog sa nu imi mai jignesti colegii...si/sau sa ii numesti admini degeaba sau cum ai spus tu mai sus...mie personal mi se pare o jignire...care dupa parerea mea nu isi are rostu.
Bafta!!

La fel cum nici tu nu iti ai rostul pe aici,decat daca esti owner.
Vrei sa stii de ce am continuat?
Pentru ca atunci cand adminam eu pe server si un anumit player raporta un nume,nici numai stateai pe ganduri,din doua motive:
1.Pentru ca fiecare vrea codati in lista.
2.Pentru ca la dracu,atunci nu o ardeai aiurea cu ownerii,iti luai remove/warn,sau in cel mai fericit caz iti zicea cate ceva.
Probabil ca ownerii au lasat-o mai moale acum,dar atunci,spre exemplu,cu panacas cel putin nu faceai asa. -


"Don't gain the world and lose your soul,wisdom is better than silver and gold."
-Robert Nesta Marley
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*BeB@

[Visator]



Status: Offline
(since 27-04-2019 12:49)
Joined: 06 Dec 2015
Posts: 1230, Topics: 34
Location: Piatra Neamt

Reputation: 164.5
Votes: 44

     
Post Posted: 22-04-2016, 21:22:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand nu inteleg dece nu am voie sa-mi spun punctul de vedere...pana la urma e o tara libera nu??...democratie alea alea...
Si in al doilea rand...nu inteleg...lucian ti-a raspuns sau nu?? Si daca ti-a raspuns dece ai continuat sa-l anunti...asa cum ti-am spus puteai frumos sa faci un demo...daca tot ti s-a parut ciudat cum joaca thief...si puteai sa-l postezi la pareri demo si nu se mai ajungea la asa ceva... Dar na...ai facut si tu ca tot romanul te-ai uitat in curtea altuia inloc sa te uiti in a ta. Nu am nimic cu tine dar din cele vazute mai sus am constatat ca ai facut abuz de u@ anuntandu-l pe thief de foarte multe ori...atata tot.
Si referitor la owneri...sa stii ca nu au lasat-o moale deloc...se i-au si acum warn-uri si remove-uri destule...asa ca stai linistit.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luci.freakz

[Maniac]



Status: Offline
(since 15-07-2019 14:30)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 1375, Topics: 77
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 34

Post Posted: 22-04-2016, 21:23:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai frate si eu m-am uitat ce vroiai sa ii fac sa dau ban ca sa fii multumit si numai fa cheat aiurea imi fine gata cu asta asteapta decizia unui owner si nu te lua de colegi aiurea ca
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DomnulCoasa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2016 15:49)
Joined: 29 Dec 2010
Posts: 390, Topics: 39
Location: Jamaica

Reputation: 334
Votes: 8

      Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 22-04-2016, 21:46:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

luci.freakz wrote:
Bai frate si eu m-am uitat ce vroiai sa ii fac sa dau ban ca sa fii multumit si numai fa cheat aiurea imi fine gata cu asta asteapta decizia unui owner si nu te lua de colegi aiurea ca

Vad ca si tu tot de pe camp vii.Te contrazici singur pur si simplu.
Uite ce,crede-ma ca eu unul nu abuzam daca tu te uitai 1 minut pe thief,macar un minut ia-l dracii,dar tu mi-ai zis ca daca e vorba despre el nu te mai uiti.Chiar acolo in ultimul print se vede clar ca ai spus ca nu te mai uiti fiindca te-ai uitat,nu zic ca nu te-ai uitat,dar sigur azi nu.


"Don't gain the world and lose your soul,wisdom is better than silver and gold."
-Robert Nesta Marley
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by *smiley*, 22 April 2016 20:31



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 08-05-2024, 09:45:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x