User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Reclamatie

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message1039
Mogadishu

[Incorruptible!]



Status: Offline
(since 08-07-2023 08:40)
Joined: 11 May 2011
Posts: 589, Topics: 58
Location: Netherlands

Reputation: 65.6
Votes: 8

Post Posted: 17-05-2016, 15:30:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele tau Mogadishu
- Numele adminului reclamat lady
- Harta, ora si data faptei reclamate d2x2
- Motivul / Regula incalcata schimba harta fara vot fara nimic, ca sa nu mai avem noi bani de arme..
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola se vede loguri cum a schimbat


A doua reclamatie ca sa nu mai fac ul tpic in plus:
- Numele tau Mogadishu
- Numele adminului reclamat lady
- Harta, ora si data faptei xtreeme
- Motivul / Regula incalcata schimba afce block intentionat ca sa mor si sa imi ia awp
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola http://www90.zippyshare.com/v/Dfrjso6S/file.html



Plus ca face o caterinca de 2 bani, e logul plin de glumele ei tampite...
Si eu daca spun "slabanca" gata banul.. Cine o cauta cu lumanarea?


@Lucian, Sincer acum..plimba ursul ca esti in plus... ce dovada sa am cand se schimba mapa!?!?!?



Last edited by Mogadishu on 17-05-2016, 17:23:51; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lady_d

[b1tch]



Status: Offline
(since 12-02-2021 18:22)
Joined: 23 Aug 2013
Posts: 423, Topics: 35
Location: MedgiDallas

Reputation: 1601.4
Votes: 48

Post Posted: 17-05-2016, 16:26:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bai baiatule de unde scoti minciunile astea ma ? erau admini on am dat server.cfg si s-a schimbat chateau ... esti dus rau ... si sa se uite in log`uri ce am schimbat eu zi daca ai cv cu mine mamica ai umplut forumu asta de reclamatii aiurea ... doamneee fereste sa mor eu zici ca ai 25 de ani da esti mai rau ca fiimea ...si app cand am schimbat atunci am dat mp_startmoney 16000 lady*d sa sti ... de parca zici ca voi ati ramas fara bani si as fi avut eu ... ce dracu ma moga da dovada si tu de putina maturitate mama ... toata ziua reclamatii toata ziua certuri da chiar nu te-ai saturat ? vezi-ti de joc bai frate chiar m`am sictirit dracu ... o sa vina o zi cand o sa ma scoti din pepeni si o sa-ti dau direct *** da lasa`ma dracu sa ma joc ca nu intru sa joc si direct pe forum dupaia ca stiu ca trebuie sa fie o reclamatie .. n`ai inteles nimic din ce a zis angel ? joaca acolo mamica ca si asa joci cum joci ... de recuperezi tu cate 900 de fraguri in cateva ore ... nu ti`am zis nimic ... pe extreme cand n`ai aawp schimbi numele ... cand iei awp pui numele la loc ... zi daca vrei nr 1 in top ca te las si gata daca pentru asta faci toate chestiile astea ... ca nu sufar te las sa iei si de luna viitoare revenim la normal ...


radem glumim da nu e frumos ce faci ai o varsta da dovada de ea ... si in ce ma priveste pe mine sa stii ca, daca nu gresesti baba nu se ia de tine asa ca ... in fine tu stii eu doar incerc sa iti dau un sfat ... ti pop si spor la frage


 
Staff message (^AvioanE^):
 
Abtine-te de la astfel de iesiri. Daca nu reusesti sa porti o conversatie fie ea si contradictorie fara sa jignesti, atunci nu o face. Data viitoare trecem la sanctiuni.




Last edited by Lady_d on 17-05-2016, 17:25:43; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luci.freakz

[Maniac]



Status: Offline
(since 15-07-2019 14:30)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 1375, Topics: 77
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 34

Post Posted: 17-05-2016, 17:11:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai frate cati ani aveti amandoi eu unu m·am saturat
Moga ce a zis angel la ultima reclamatie tu chiar nu intelegi?? Doamne
Uite aici
Incepand de acum Lady si moga nu vreau sa va mai vad discutand decat strict de server,fara glume,fara amenintari,fara executari comenzi,fara apropourii la unu dintre voi,orice problema aveti incepand de acum veniti pe forum cu o dovada si postati dovada intr-un PM la unu din owneri.

La prima nu ai dovada fara dovada......


La a doua se vede clar ca ii faci block anumea deci aici nush ce sa zic decat lady ai gresit rau
Eu zic ca ar trebui direct sa actioneze un owner ca nici pe iei ii luati in seama apai noi

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mogadishu

[Incorruptible!]



Status: Offline
(since 08-07-2023 08:40)
Joined: 11 May 2011
Posts: 589, Topics: 58
Location: Netherlands

Reputation: 65.6
Votes: 8

Post Posted: 17-05-2016, 17:35:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si tu crezi ca eu nu m-am saturat pana peste cap de hartuirea asta!?!?!??! De la inceput s-a tot trecut cu vederea,ca mi-a dat kick ca mi-a dat ban..dar nu vezi ca isi bate joc? Se da mare prietena cu twt si isi permite... Cat sa mai indur!?!?!? Am si eu o rabdare care se consuma... sper ca macar acum sa se ia masuri, e deja prea mult!!


Si uuuite ca ma ameninta si cu ***....vezi nu ma face sa te gasesc in real life...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lady_d

[b1tch]



Status: Offline
(since 12-02-2021 18:22)
Joined: 23 Aug 2013
Posts: 423, Topics: 35
Location: MedgiDallas

Reputation: 1601.4
Votes: 48

Post Posted: 17-05-2016, 17:39:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

luci.freakz wrote:
Bai frate cati ani aveti amandoi eu unu m·am saturat
Moga ce a zis angel la ultima reclamatie tu chiar nu intelegi?? Doamne
Uite aici
Incepand de acum Lady si moga nu vreau sa va mai vad discutand decat strict de server,fara glume,fara amenintari,fara executari comenzi,fara apropourii la unu dintre voi,orice problema aveti incepand de acum veniti pe forum cu o dovada si postati dovada intr-un PM la unu din owneri.

La prima nu ai dovada fara dovada......


La a doua se vede clar ca ii faci block anumea deci aici nush ce sa zic decat lady ai gresit rau
Eu zic ca ar trebui direct sa actioneze un owner ca nici pe iei ii luati in seama apai noi


da ma i`am facut block o runda vai c sa`ti zic a murit cumva ? nu a pierdut arma nu nimic ... i`am facut ca ramasesem fara gloante ... ti se pare motiv de reclamatie ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mogadishu

[Incorruptible!]



Status: Offline
(since 08-07-2023 08:40)
Joined: 11 May 2011
Posts: 589, Topics: 58
Location: Netherlands

Reputation: 65.6
Votes: 8

Post Posted: 17-05-2016, 17:42:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lady_d wrote:
luci.freakz wrote:
Bai frate cati ani aveti amandoi eu unu m·am saturat
Moga ce a zis angel la ultima reclamatie tu chiar nu intelegi?? Doamne
Uite aici
Incepand de acum Lady si moga nu vreau sa va mai vad discutand decat strict de server,fara glume,fara amenintari,fara executari comenzi,fara apropourii la unu dintre voi,orice problema aveti incepand de acum veniti pe forum cu o dovada si postati dovada intr-un PM la unu din owneri.

La prima nu ai dovada fara dovada......


La a doua se vede clar ca ii faci block anumea deci aici nush ce sa zic decat lady ai gresit rau
Eu zic ca ar trebui direct sa actioneze un owner ca nici pe iei ii luati in seama apai noi


da ma i`am facut block o runda vai c sa`ti zic a murit cumva ? nu a pierdut arma nu nimic ... i`am facut ca ramasesem fara gloante ... ti se pare motiv de reclamatie ?


De unde ma o runda?!?!?!/! Nu am dat drumul al demo din prima cu gandul ca e intamplator, dar crezi ca adevaru nu iese la lumina? Cum cerzi ca am dat drumul la demo..stiam ce faci pt ca nu e prima oara!!! A recunoscut ca isi bate joc..sa vad reactia ownerilor

Si pt prima reclamatie: Ai vazut ca ai echipa slaba si tot mori ssi ai gasit repede pretext sa schimbi mapa!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lady_d

[b1tch]



Status: Offline
(since 12-02-2021 18:22)
Joined: 23 Aug 2013
Posts: 423, Topics: 35
Location: MedgiDallas

Reputation: 1601.4
Votes: 48

Post Posted: 17-05-2016, 17:49:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mogadishu wrote:
Lady_d wrote:
luci.freakz wrote:
Bai frate cati ani aveti amandoi eu unu m·am saturat
Moga ce a zis angel la ultima reclamatie tu chiar nu intelegi?? Doamne
Uite aici
Incepand de acum Lady si moga nu vreau sa va mai vad discutand decat strict de server,fara glume,fara amenintari,fara executari comenzi,fara apropourii la unu dintre voi,orice problema aveti incepand de acum veniti pe forum cu o dovada si postati dovada intr-un PM la unu din owneri.

La prima nu ai dovada fara dovada......


La a doua se vede clar ca ii faci block anumea deci aici nush ce sa zic decat lady ai gresit rau
Eu zic ca ar trebui direct sa actioneze un owner ca nici pe iei ii luati in seama apai noi


da ma i`am facut block o runda vai c sa`ti zic a murit cumva ? nu a pierdut arma nu nimic ... i`am facut ca ramasesem fara gloante ... ti se pare motiv de reclamatie ?


De unde ma o runda?!?!?!/! Nu am dat drumul al demo din prima cu gandul ca e intamplator, dar crezi ca adevaru nu iese la lumina? Cum cerzi ca am dat drumul la demo..stiam ce faci pt ca nu e prima oara!!! A recunoscut ca isi bate joc..sa vad reactia ownerilor

Si pt prima reclamatie: Ai vazut ca ai echipa slaba si tot mori ssi ai gasit repede pretext sa schimbi mapa!



nu mai zic nimic ca iar faceti 3 pagini

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luci.freakz

[Maniac]



Status: Offline
(since 15-07-2019 14:30)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 1375, Topics: 77
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 34

Post Posted: 17-05-2016, 18:10:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Doamne ma eu va zic sa asteptati owneri iar voi va certati si aici ????? sunteti culmea
Lady ai facut block intentionat nu conteaza daca moare sau nu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hiropedis

[کے.Sya]



Status: Offline
(since 12-04-2017 03:41)
Joined: 19 Aug 2012
Posts: 1179, Topics: 42
Location: Constanta

Reputation: 517.8
Votes: 19

 
Post Posted: 17-05-2016, 18:20:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aici moga ii dau dreptate lu Lady ... Se juca harta d2x2 era timelimit 0
Lady a vrut sa bage timpul si s-a schimbat mapa automat...
Ce mai e de adaugat .. e faptul ca dupa ce s-a schimbat mapa ...
Lady a spus ... "Mogadishu fa-mi reclamatie ca am schimbat mapa fara vot"

Era mai frumos daca nu existau totusi "mistourile"astea .. Eu tin sa cred ca ai ceva cu el de tot il ataci atat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
viruss

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2019 16:51)
Joined: 13 Feb 2010
Posts: 244, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: -227.3
Votes: 118

Post Posted: 17-05-2016, 18:59:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hiropedis wrote:
Aici moga ii dau dreptate lu Lady ... Se juca harta d2x2 era timelimit 0
Lady a vrut sa bage timpul si s-a schimbat mapa automat...


ti s-a explicat care a fost treaba cu schimbatul hartii.In ceea ce priveste a 2a reclamatie, e de-a dreptul incredibila.am ajuns sa facem reclamatii ca ni se face block pe server.
Sper sa fie ULTIMA reclamatie de acest gen.Incercati sa va potoliti amandoi, ca sa nu se ajunga la altceva.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by viruss, 17 May 2016 16:59



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 29-04-2024, 08:56:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x