User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Rog adminii sa citeasca acest topic chiar daca nu are nicio treaba cu cereri,reclamatii..

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message304
L33T Kr33w

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-05-2016 08:45)
Joined: 17 Mar 2015
Posts: 188, Topics: 6
Location: El Tiemblo, Spain

Reputation: 50
Votes: 3

   
Post Posted: 29-03-2016, 20:36:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Heii lume salut!
Sunt Alex (L33T Kr33w cel adevarat) , cum am patit si pana acum fratemiu imi intra pe nick, eu nu mai sunt in tara sunt in Spania si nu am acces sa pot intra deocamdata pe server, in schimb el este pe nickul meu. De cand am plecat am vazut multe reclamatii la adresa mea si sa nu se mai faca atata tam-tam, il rog pe Bogdan sa se gandeasca, din punctul meu de vedere ar fii cel mai bine ca pe acest nick sa se dea down, sau cel mai corect sa ii lasati VIP-ul si sa ii dati ori slot ori helper sa nu mai aive acces la toate accesele dabia nu mai sare nimeni cu gura mare ca L33T a facut aia, ca a facut nu stiu ce. Jon gandestete, Bogdan, Sh!kaDoTa la fel ganditiva si luati masuri , chit ca este nick-ul meu dar eu cand eram pe usser nu ieseau atatea reclamatii la adresa mea. Si daca faceti asta nu or sa mai fie reclamatii la adresa mea. Imi cer mii de scuze pentru tot si pentru acest topic. Dar am vrut sa stiu.
Asta e punctul meu de vedere, ganditi-va si vedeti cum faceti!
Bafta ALL!!




# . Domnu' L33T. nu face flotãri , le cumpãrã gata fãcute.
# . Domnu' L33T. a omorât 50 de teroriºti cu 2 gloanþe , primul a fost de avertizare .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
JonSnow

[King in the North]



Status: Offline
(since 28-04-2021 17:29)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 12905, Topics: 75
Location: Winterfell.

Reputation: 10609.9
Votes: 429

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  JonSnow0001 
Post Posted: 29-03-2016, 20:40:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imprumutarea/accesarea contului de catre o alta persoana in afara de tine e strict interzisa.
Down la VIP,iresponsabilitatea fata de bunurile tale care pot dauna serverului sunt tratate ca atare de catre Staff.


"We have no king but the King in the North, whose name is Stark.
I don't care if he's a bastard;

Ned Stark's blood runs through his veins.
He's my king, from this day until his last day!"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
L33T Kr33w

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-05-2016 08:45)
Joined: 17 Mar 2015
Posts: 188, Topics: 6
Location: El Tiemblo, Spain

Reputation: 50
Votes: 3

   
Post Posted: 29-03-2016, 20:47:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

... pe mine unul nu o sa ma mai vedeti pe server deoarece uitai si voi unde se ajunge din cauza ca toti sar pe mine cu l33t ala are aim ala wall etc stiti mai ales tu snow ca ai gradul pe care il ai si da intradevar am facut mici(mai mari)greseli dar nu mereu ganditiva ca daca pe mine ma degradati nu mai aveti deloc admini on care are acc la ban si tot restul daca ma intelegeti va rog ganditiva ca am dreptate , da intradevar merit down din cauza lu Headshoot ca nu a vrut el sa dea pozele si eu am dat ban stiu ca asa se proceseaaz acum cum stiti na e serverul vostru si afceti ce vreti.



# . Domnu' L33T. nu face flotãri , le cumpãrã gata fãcute.
# . Domnu' L33T. a omorât 50 de teroriºti cu 2 gloanþe , primul a fost de avertizare .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
JonSnow

[King in the North]



Status: Offline
(since 28-04-2021 17:29)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 12905, Topics: 75
Location: Winterfell.

Reputation: 10609.9
Votes: 429

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  JonSnow0001 
Post Posted: 29-03-2016, 21:04:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
... pe mine unul nu o sa ma mai vedeti pe server deoarece uitai si voi unde se ajunge din cauza ca toti sar pe mine cu l33t ala are aim ala wall etc stiti mai ales tu snow ca ai gradul pe care il ai si da intradevar am facut mici(mai mari)greseli dar nu mereu ganditiva ca daca pe mine ma degradati nu mai aveti deloc admini on care are acc la ban si tot restul daca ma intelegeti va rog ganditiva ca am dreptate , da intradevar merit down din cauza lu Headshoot ca nu a vrut el sa dea pozele si eu am dat ban stiu ca asa se proceseaaz acum cum stiti na e serverul vostru si afceti ce vreti.


O sa-mi fac timp eu sa acopar toti adminii de pe Furien daca tu te victimizezi atat,gresesti tragi pe spate urmarile,nu eu va pun sa da-ti banned aiurea si toate cele.
Cand sare pe tine toti ca ala are aim/wall sau mai stiu eu ce,trebuie sa gandesti cu calm incepi cu ce e cel mai usor de facut gen slay/kick dupa sari la banned-uri-demo nu te apuci sa dai sanctiuni dupa ureche.
Daca nu faci fata nu vad motiv sa mai ramai admin.

O sa-mi fac eu treaba in locu' tu ca pana nu pun eu mana sa am grija de toate nu se intampla nimic,numai cu gura stiti..fapte din Joi in Pasti.

Am incheiat.


"We have no king but the King in the North, whose name is Stark.
I don't care if he's a bastard;

Ned Stark's blood runs through his veins.
He's my king, from this day until his last day!"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
L33T Kr33w

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-05-2016 08:45)
Joined: 17 Mar 2015
Posts: 188, Topics: 6
Location: El Tiemblo, Spain

Reputation: 50
Votes: 3

   
Post Posted: 30-03-2016, 12:48:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

va rog sa lasati adminul



# . Domnu' L33T. nu face flotãri , le cumpãrã gata fãcute.
# . Domnu' L33T. a omorât 50 de teroriºti cu 2 gloanþe , primul a fost de avertizare .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
JonSnow

[King in the North]



Status: Offline
(since 28-04-2021 17:29)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 12905, Topics: 75
Location: Winterfell.

Reputation: 10609.9
Votes: 429

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  JonSnow0001 
Post Posted: 30-03-2016, 15:13:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adminul si-l primeste inapoi cand revine el insusi pe server.
T/C.


"We have no king but the King in the North, whose name is Stark.
I don't care if he's a bastard;

Ned Stark's blood runs through his veins.
He's my king, from this day until his last day!"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
L33T Kr33w

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-05-2016 08:45)
Joined: 17 Mar 2015
Posts: 188, Topics: 6
Location: El Tiemblo, Spain

Reputation: 50
Votes: 3

   
Post Posted: 30-03-2016, 15:22:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

va multumesc de intelegere



# . Domnu' L33T. nu face flotãri , le cumpãrã gata fãcute.
# . Domnu' L33T. a omorât 50 de teroriºti cu 2 gloanþe , primul a fost de avertizare .
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ricsii

[Creep]



Status: Offline
(since 08-02-2017 19:34)
Joined: 05 Feb 2015
Posts: 916, Topics: 17
Location: Tara Minunilor

Reputation: -100.2
Votes: 29

 
Post Posted: 30-03-2016, 20:13:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

\"Pe mine nu ma mai vedeti\"bla bla bla... Ce tot victimizezi? Ca nu te inteleg absolut de loc. O data IP din Spania o data IP din Romania.

Am si eu frate,mama,tata dar nu se ating de lucrurile mele,plus daca stii ca-ti stie parola sau chestii de genul contactezi un admin cu acces ftp iti schimbi parola si gata,nu mai face tam-tam din toate erorile tale.
Plus ca fratele tau nu are ce admin sa primeasca inapoi,il primea inapoi cand LA PRIMA repet LA PRIMA reclamatie contacta pe cine din staff,cu problema parolei,daca a stat doar asa si a vazut cate probleme are,asta e.

Am fost noi incorecti? I-am dat admin,a avut acces VIP a avut tot pentru ce a platit.
Exact ca si cum ti-ai cumpara un telefon,l-ai primit? Producatorul acopera orice problema hardware,exact ca si noi am acoperit problemele pe server,insa ce face posesorul cu telefonul lui,aici ma refer fizic nu mai raspundem de el.

O seara placuta.


In anii ce au trecut...


1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ricsii

[Creep]



Status: Offline
(since 08-02-2017 19:34)
Joined: 05 Feb 2015
Posts: 916, Topics: 17
Location: Tara Minunilor

Reputation: -100.2
Votes: 29

 
Post Posted: 01-04-2016, 14:48:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

.

In anii ce au trecut...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
JonSnow

[King in the North]



Status: Offline
(since 28-04-2021 17:29)
Joined: 09 Jul 2015
Posts: 12905, Topics: 75
Location: Winterfell.

Reputation: 10609.9
Votes: 429

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  JonSnow0001 
Post Posted: 03-04-2016, 20:39:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@BoGdan T/C.

"We have no king but the King in the North, whose name is Stark.
I don't care if he's a bastard;

Ned Stark's blood runs through his veins.
He's my king, from this day until his last day!"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by BoGdanCoFcd, 04 April 2016 14:09



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 13-05-2024, 20:02:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x