User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] Salut !

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message268
Thewantedone

[urSziLLa]



Status: Offline
(since 29-12-2018 12:51)
Joined: 03 Jun 2018
Posts: 86, Topics: 1
Location: United Kingdom

Reputation: 3.9

   
Post Posted: 29-08-2018, 22:19:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In legatura cu "showul de televiziune" care l-am facut azi. Tot timpu cand am scris ceva in reclamatii/cereri unban, Ioana, te-ai atacat singura degeaba, nu am nimic cu tine personal, nu te cunosc. Poate data viitoare pui si tu demou' ala mai repede sa nu continuam sa vorbim aiurea ca oricum nu-mi demonstrezi nimic daca scrii altceva.
Facem offtopic aiurea, imi spui sa intru pe server sa ma ocup si eu? Stai linistita ca ma ocup cand sunt online, nu stau si frec menta -
"dar nu o mai face pe expertul in toate daca nu stii despre ce e vorba sau ce s-a intamplat pe server " de aia am zis ca astept demo sa vad ce s-a intamplat pe server, imi pare rau ca n-am visat azi noapte ce o sa se intample azi pe server..
PS : Laur sg pl

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
上帝&

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-11-2018 18:32)
Joined: 20 Aug 2018
Posts: 49, Topics: 1
Location: Iasi

Reputation: 11.7

 
Post Posted: 29-08-2018, 22:54:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Thewantedone wrote:
In legatura cu "showul de televiziune" care l-am facut azi. Tot timpu cand am scris ceva in reclamatii/cereri unban, Ioana, te-ai atacat singura degeaba, nu am nimic cu tine personal, nu te cunosc. Poate data viitoare pui si tu demou' ala mai repede sa nu continuam sa vorbim aiurea ca oricum nu-mi demonstrezi nimic daca scrii altceva.
Facem offtopic aiurea, imi spui sa intru pe server sa ma ocup si eu? Stai linistita ca ma ocup cand sunt online, nu stau si frec menta -
"dar nu o mai face pe expertul in toate daca nu stii despre ce e vorba sau ce s-a intamplat pe server " de aia am zis ca astept demo sa vad ce s-a intamplat pe server, imi pare rau ca n-am visat azi noapte ce o sa se intample azi pe server..
PS : Laur sg pl


nu ma atac stai linistit - imi spun punctul de vedere
Tu te-ai atacat cu acest topic -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Thewantedone

[urSziLLa]



Status: Offline
(since 29-12-2018 12:51)
Joined: 03 Jun 2018
Posts: 86, Topics: 1
Location: United Kingdom

Reputation: 3.9

   
Post Posted: 29-08-2018, 23:26:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am vrut sa lamuresc o problema da n-am cu cine vad ca -

Update @ 30-08-2018, 00:26:44

Thewantedone wrote:
Am vrut sa lamuresc o problema da n-am cu cine vad ca -

Nu inteleg cu ce plm m-as ataca eu.. atata timp cat Laur a zis ca daca avem ceva de rezolvat rezolvam in consiliu..
Gandeste putin in plm ca d'aia avem cap pe umeri -
Poate incerci si tu sa fii mai autoritara cu playerii de pe server cand incerci sa faci liniste, sa nu te mai ia de fraiera, degeaba imi spui tu mie sa intru pe server daca nu`mi convine, ca au fost luni de zile la rand cand eram doar eu admin pe server si nu m-am plans niciodata ca nu pot sa fac fata.
Cum am avut treaba si nu am mai intrat pe server, am primit o gramada de pm`uri in legatura cu adminu' "Solo" ca isi face de cap pe server si prostii de astea.
Sunt admin pe serveru asta de cand s-a deschis aproape, deci nu cred ca am nevoie de indrumarile tale in a adminatului.
Cat am avut eu activitate buna pe server, putini au avut succesul sa primeasca helper aici.
Nu zic asta in nume de rau sau "sa ma atac singur cu acest topic", cat eu am fost pe server am stiut sa ma impun si nu trebuia sa stau "cu bota pe ei " sa fie liniste.
Incearca sa te impui pe server nu sa fii prietena cu toata lumea ca altfel o sa-ti fie prea greu sa adminezi si sa fim seriosi, toti intram sa ne jucam pe server nu sa stau sa fac liniste -
Doar in cazuri extreme, daca tipa sau pun muzica dau silence, in rest au voie sa vorbeasca pana l'e pica limba - si astea sunt cazuri cam rare.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
上帝&

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-11-2018 18:32)
Joined: 20 Aug 2018
Posts: 49, Topics: 1
Location: Iasi

Reputation: 11.7

 
Post Posted: 30-08-2018, 00:07:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu am venit aici sa stau sa ma cert cu persoanele din staff.
Cand am zis la facut liniste ma refeream la limbajul pe care il au pe server, nu sa taca toti pentru ca si eu la randul meu vorbesc cu lumea de acolo si socializez si ma comport cat de frumos pot.

Update @ 30-08-2018, 01:07:23

Doar am spus ca mereu cand a fost un topic de unban sau altceva mereu am crezut ca ai ceva cu mine pentru ca te exprimai intr-un anumit fel (unu cu care nu prea sunt obisnuita).

Am inteles, poate uneori nu am putut posta demo-ul pentru ca nu am stiut ca trebuie sa il cer de la Laur dar am incercat sa-l fac cum am putut si din cate s-a observat nu era bun,dar nu stau pe server sau dau ban-uri aiurea daca persoana aia nu are nimic sa fim seriosi nu sunt Solo.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Thewantedone

[urSziLLa]



Status: Offline
(since 29-12-2018 12:51)
Joined: 03 Jun 2018
Posts: 86, Topics: 1
Location: United Kingdom

Reputation: 3.9

   
Post Posted: 30-08-2018, 00:14:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok, multumesc -

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by xLaur96, 07 September 2018 09:06



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-04-2024, 16:41:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x