User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] abuz Kien

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Unban requests/Complaints
Author Message609
Phenomenn

[NEANDERTHAL]



Status: Offline
(since 02-12-2022 20:17)
Joined: 21 Jan 2014
Posts: 1058, Topics: 97
Location: Piatra-Neamt.

Reputation: 214.6
Votes: 14

Post Posted: 27-08-2017, 19:19:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Numele tau : NEANDERTHAL
Numele adminului reclamat : Kiengwang s au ceva de genu'
Harta, ora si data faptei reclamate : fy_snow, 7 august, 20:10
Motivul / Regula incalcata : Deci, sa incep cu inceputul, acest ins, Kien, m a amenintat cu *** daca nu ii dau wg, am refuzat sa ii dau wg pentru ca nu mi a placut atitudinea lui, m a luat peste picior, m a amenintat
l am intrebat frumos, " stii pentru ce se da ***, si de ce ai nevoie pentru a da *** cuiva? " el mi a raspuns sec "demo", i am repetat de n ori, ii predau wg daca o sa imi vorbeasca frumos, o sa lase arfele astea de frustrat deoparte, si o sa poarte o conversatie cum ar trebui sa poarte un admin cu un player
Nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar imi pare rau ca s a pierdut esenta acestui joc, imi pare rau ca unii copii profita de un acces si se vad miezul pamantului, dion cate stiu rolul adminului este de a ajuta playerii, de a pastra o buna stare pe server, sincer ma simt foarte prost acum, stiind ca i am cerut sa imi vorbeasca respectuos, iar egoul lui l a impins sa ma baneze
P.S: prietene daca STEALTH al tau mi a bagat sexul lui in morti, si mi a vorbit ca un retardat asta nu iti da dreptul sa faci la fel, astept un reply din partea ta si chiar vreau sa dezbatem frumos acest moment stanjenitor pt tine, bineinteles ca acum te vei ascunde dupa masca ta de mielusel bland, dar te rog fii barbat si asuma ti atitudinea in continuare, te am pupat




"the hell is empty
all the devil are here"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SyncMaster

[error 404]



Status: Offline
(since 26-01-2024 17:26)
Joined: 07 Jun 2017
Posts: 3136, Topics: 394
Location: secret zone

Reputation: 121
Votes: 164

Post Posted: 27-08-2017, 19:24:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O intreabre am!
Te a banat ?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Phenomenn

[NEANDERTHAL]



Status: Offline
(since 02-12-2022 20:17)
Joined: 21 Jan 2014
Posts: 1058, Topics: 97
Location: Piatra-Neamt.

Reputation: 214.6
Votes: 14

Post Posted: 27-08-2017, 19:30:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da, mi a dat ban, pentru ca i am cerut sa mi se adreseze frumos, vreau sa vad egalitate frate, cine ma cunoaste, stie ca nu sunt genul sa creez probleme, dar in seara asta m a disperat adminul tau nou, o sa iti predau tie, lui Sisoko sau altcuiva care stiu sigur ca stie sa poarte o conversatie

Update @ 27-08-2017, 20:30:15

scuze de reply, acum m i am adus aminte, mi a dat kick crezand ca o sa ma panichez, si cand am intrat si l am intrebat de ce mi a dat kick, mi a zis " ca asa vreau eu", pe bune frate, pe bune?




"the hell is empty
all the devil are here"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SyncMaster

[error 404]



Status: Offline
(since 26-01-2024 17:26)
Joined: 07 Jun 2017
Posts: 3136, Topics: 394
Location: secret zone

Reputation: 121
Votes: 164

Post Posted: 27-08-2017, 19:32:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da,ne cerem scuze.
Cat despre tine Kiengwang ai REMOVE! din start m am saturat de tine toata ziua mi se plang playeri de tine SI TI SA MAI ZIS CA NU SE DA BAN PE WG (WARGODS)
Removed cu drag [MrS]Audie.
O serara placuta.

P:S Pohemon lasa mi te rog prin pm ip ul tau casa pot sa iti dau unban.


T/C..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SisoKo.

[Gratis rank-ul !]



Status: Offline
(since 08-10-2022 08:06)
Joined: 14 Jul 2015
Posts: 1441, Topics: 138
Location: Romania

Reputation: 281.8
Votes: 131

   
Post Posted: 27-08-2017, 20:20:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi cer scuze eu in numele lui , am discutat eu cu el si am vorbit mai multe si i-am explicat unele chestii, i-am zis ca sa nu mai ceara wg PENTRU CA PE WR3 WG-UL NU ESTE OBLIGATORIU , o sa scriu asta mare in regulament , sa-mi lasi ip-ul tau prin pm si daca vrei sa-mi mai spui ceva sa-mi dai pm

Kien momentan nu ai remove , iti dau 2 adv pentru faza asta , la 3 adv ai remove.O seara buna, imi cer scuze in numele lui, din nou.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by [MrS]Audie., 27 August 2017 17:33



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Unban requests/Complaints  


The time now is 25-04-2024, 12:32:48
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x