User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] cerere unban Aspire

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message648
aspire11

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-10-2016 11:12)
Joined: 19 Aug 2016
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 8.1
Votes: 1

Post Posted: 28-08-2016, 15:03:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul Aspire Data + ora: 28.08.2016 / 15:58
Harta: westwood
Admini online: ingeras , yonut , neanthertal etc
Adminul: nu stiu care -
Motivu: el il stie
Dovada: ] connect war4.freakz.ro
NET Ports: server 27015, client 27005
Server IP address 192.168.1.3:27015
Connecting to war4.freakz.ro...
You have been banned from this server


Ip-ul:79.113.180.100

DORESC SA PRECIZEZ CA JOC DE MULT TIMP AICI , SUNT IN TOP15 LUNA DE LUNA
DACA APARE UN POSIBIL DEMO , ROG SA FIE PRIVIT CU SERIOZITATE SI CASTILE PE CAP -
TOATE CELE BUNE SI MULTA SANATATE ! ! ! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Your Angel

[War4.freakz.ro]



Status: Offline
(since 04-06-2018 12:19)
Joined: 30 Jul 2013
Posts: 2828, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 509.2
Votes: 41

       
Post Posted: 28-08-2016, 15:53:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ceea ce ma facut sa iti dau ban este faptul ca joci cu wall la buton,mai exact sa iti explic cum mi-am dat seama:

Si eu joc la sunet si nu am casti de 1 leu, nu este prima faza care ma facut sa cred ca joci cu wall la buton,am vazut 2 faze foarte suspecte,nu le-am luat in seama, pe ww faza cu mine era imposibila, am mers shift din casa dreapta,am sarit geamul si am mers tot pe shift,te-am auzit sus,am ajuns in casa x si te auzeam pe sus,mai era inca un jucator in celalalt x,m-am dus la usa sa vad daca te pot omora de afara,cand am ajuns la usa trageai in celalalt jucator care era in celalalt x,atunci m-am intors inapoi in x sa urc scarile sa vin sus la tine si surpiza!! tu erai deja cu tinta la scara,nici nu am apucat sa urc scarile ca tu erai deja acolo cu tinta pe mine. Sa fim seriosi,joci la sunet dar nu cred ca poti auzi si pe shift,mai ales ca eu nu am tras in nimeni,nu am facut zgomot,doar am mers pe shift sa te caut. Sunt 100% sigur ca joci cu wall la buton. Daca in 5 ani de adminat nu cunosc diferenta dintre sunet si cod atunci inseamna ca cei 5 ani de admin i-am avut degeaba si chiar rog un Domn owner sa imi scoata adminul ca sunt incopetent si nu stiu sa fac diferenta dintre sunet si cod.

Atat am de zis in legatura cu tine Domnu Aspire,decizia o va lua un owner.
Bafta si in cazul in care scapi dar tot te voi prinde.

Inca ceva: nu te mai da drept Aspire cel vechi ca nu esti Aspire pe care il stiu eu,comportamentul tau te-a dat de gol,pe Aspire cel vechi il stiu si stiu ce comportament avea, tu esti doar o copie ca asa va place voua sa copiati pe alti.




1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
aspire11

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-10-2016 11:12)
Joined: 19 Aug 2016
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 8.1
Votes: 1

Post Posted: 28-08-2016, 16:22:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt acel Aspire de cand a aparut pe , war3 , war4 etc. , iti spun sincer te inseli amarnic , CAT DESPRE COMPORTAMENT , RECUNOSC AM AVUT O ZI PROASTA ! la faza de ww te stiam pe tine la acel x si pe coechipierul tau la x opus , punea bmb , am reusit sa il iau , iar ceea ce m.a facut sa ma uit jos a fost faptul ca , AM PRESUPUS CA TU TE.AI UITAT LA EL SA VEZI IN CE DIRECTIE TRAGE , DE UNDE AM DEDUS CA TI.AI DAT SEAMA CA SUNT SUS LA BALCON , DE ACEEA AM VENIT ACOLO , NU ERAM SIGUR DE ASTA , A FOST CEVA DE MOMENT , PUR SI SIMPLU 50% NOROC , 50% INCREDEREA IN A JUCA CU ''CAP'' SI PUTINTA TACTICA.

Daca tu mergi pe presupunerile aferente experientei tale , puteai sa ma urmaresti , sa faci demo , sa faci poze asa cum ai facut si cu o harta sau 2 in urma , fara dovezi clare nu inseamna nimic afirmatia ta , mai ales gestul necugetat , de a da ban sub influenta nervilor provocati de faptul ca ti.am zburat capul - !!!!!!!!!!!


P.S. INCA CEVA - VREO 3-4 CODATI TI I.AM RAPORTAT EU CACI TU STATEAI DEGEABA PE SV - IAR TU TE.AI GASIT SA TE IEI TOCMAI DE MINE , BRAVO , BUN BAIAT !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Your Angel

[War4.freakz.ro]



Status: Offline
(since 04-06-2018 12:19)
Joined: 30 Jul 2013
Posts: 2828, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 509.2
Votes: 41

       
Post Posted: 28-08-2016, 16:38:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lasa-ma cu textele astea ca nu tin la mine,nu am 15 ani sa ma prostesti cum prostesti alti admini care incearca sa te prinda dar nu pot din cauza ca ai experienta in a juca cu wall la buton.
Treaba cu raportatul codatilor nu cred ca eram singurul admin pe server, asa ca nu ma trage la raspundere ca nu ti-am indeplinit dorinta cand ai raportat un codat, si mai exact ai raportat 2 jucatori de wall care nu aveau,dar am uitat sa ma aplec in fata ta si sa iti scriu: Maria ta Aspire acei jucatori nu au wall,joaca la sunet. Asa ca nu ma lua pe mine ca stau degeaba pe server,habar nu ai de implicare mea pe acest server in 5 ani de zile si chiar nu vreau sa stii,singurul lucru care vreau este sa te documentezi inainte de a afirma sau acuza ceva fata de mine.

Have nice day




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
aspire11

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-10-2016 11:12)
Joined: 19 Aug 2016
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 8.1
Votes: 1

Post Posted: 28-08-2016, 16:50:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PRIETENE HAI SA TERMINAM DISCUTIA , TOT ZICI DE EXPERIENTA TA FOARTE VASTA IN ALE CS'ULUI - INCEPI SA DEVI FOARTE AMUZANT

PACAT CA NU AM TIMP LA FEL DE MULT CA TINE CA AS FII FACUT SI EU CERERE DE ADMIN AICI , JOC DE MAI BINE DE 11 ANI , DAR ODATA CU INAINTAREA IN VARSTA INCEPI SA NU MAI DISPUI DE PREA MULT TIMP LIBER , SERVICIU , RESPONSABILITATI SI MULTE ALTE LUCRURI.

MA TOT IEI CU WALL LA BUTON , CERT SA ITI SPUN HABAR NU AM CUM BAGI UN COD IN CS - CU ATAT MAI MULT SA STIU CUM E TREABA CU BUTONUL ALA :d

HAI MAI BINE SA ASTEPTAM PE CINEVA MAI MARE IN GRAD CA SA LAMUREASCA TREABA AICI , REVIN MAINE DUPA-AMIAZA , CINEVA TREBUIE SA MUNCEASCA PT AMARATA ASTA DE TARA -

O SEARA BUNA TUTUROR -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*BeB@

[Visator]



Status: Offline
(since 27-04-2019 12:49)
Joined: 06 Dec 2015
Posts: 1230, Topics: 34
Location: Piatra Neamt

Reputation: 164.5
Votes: 44

     
Post Posted: 28-08-2016, 17:37:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mda...nu sunt mai mare in grad dar simt ca ar trebui sa intervin. Pe domnul Aspire l-am urmarit de nenumarate ori. Are multe faze care par aproape imposibile , dar cu o oarecare logica. Nici nu mai tin minte de cate ori i-am facut poze si demouri pe server si mereu a iesit ok. Am vazut ca stie ceva cs...trage bine..are sunet on...si tot restul...dar nu am exclus niciodata posibilitatea de a exista vreun fel de cod la mijloc.
Acum in legatura cu InGeRaSh_FaRa_ArIpI alias Brad Pitt sau Your Angel. Il stiu de ceva timp ca admin aici. Nu il stiu ca fiind un om fara rabdare...mereu se pune in toate ipostazele...luand in calcul si cel mai neinsemnat factor. Nu tin minte sa fi gresit vreodata in legatura cu banarea unui jucator. Sunt sigur ca a vazut ceva foarte suspect ...dovada fiind banul dat de acesta.

Aspire este unul dintre cei mai buni jucatori de pe server...mereu in top 15..mereu acolo sus printre primi.
InGeRaSh_FaRa_ArIpI este unul dintre cei mai vechi si buni admini ai acestui server. Are una dintre cele mai consistente liste de codati de pe server (daca nu ma insel...cea mai mare).

Acu dupa ce v-am laudat putin sa trec la punctul meu de vedere.
Dupa ce privesti problema dintr-un anumit unghi iti dai seama ca e greu de luat o decizie...sau nu. Fara o dovada clara nu se poate bana un jucator. Poate Ingerul a avut dreptate ca Aspire ar fi jucat cu wall...dar nu poate dovedi asta...fapt pentru care cred ca ar trebui ca Aspire sa primeasca unban.
Asta e parerea mea in legatura cu aceasta situatie..asteptati si alte pareri de preferat parerea/decizia unui owner.



2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[OLDBOYS] Leon

[The Professional]



Status: Offline
(since 02-09-2018 15:11)
Joined: 06 Oct 2014
Posts: 1127, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 411.9
Votes: 20

Post Posted: 28-08-2016, 19:37:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*BeB@ wrote:
Mda...nu sunt mai mare in grad dar simt ca ar trebui sa intervin. Pe domnul Aspire l-am urmarit de nenumarate ori. Are multe faze care par aproape imposibile , dar cu o oarecare logica. Nici nu mai tin minte de cate ori i-am facut poze si demouri pe server si mereu a iesit ok. Am vazut ca stie ceva cs...trage bine..are sunet on...si tot restul...dar nu am exclus niciodata posibilitatea de a exista vreun fel de cod la mijloc.
Acum in legatura cu InGeRaSh_FaRa_ArIpI alias Brad Pitt sau Your Angel. Il stiu de ceva timp ca admin aici. Nu il stiu ca fiind un om fara rabdare...mereu se pune in toate ipostazele...luand in calcul si cel mai neinsemnat factor. Nu tin minte sa fi gresit vreodata in legatura cu banarea unui jucator. Sunt sigur ca a vazut ceva foarte suspect ...dovada fiind banul dat de acesta.

Aspire este unul dintre cei mai buni jucatori de pe server...mereu in top 15..mereu acolo sus printre primi.
InGeRaSh_FaRa_ArIpI este unul dintre cei mai vechi si buni admini ai acestui server. Are una dintre cele mai consistente liste de codati de pe server (daca nu ma insel...cea mai mare).

Acu dupa ce v-am laudat putin sa trec la punctul meu de vedere.
Dupa ce privesti problema dintr-un anumit unghi iti dai seama ca e greu de luat o decizie...sau nu. Fara o dovada clara nu se poate bana un jucator. Poate Ingerul a avut dreptate ca Aspire ar fi jucat cu wall...dar nu poate dovedi asta...fapt pentru care cred ca ar trebui ca Aspire sa primeasca unban.
Asta e parerea mea in legatura cu aceasta situatie..asteptati si alte pareri de preferat parerea/decizia unui owner.


FOARTE BINE SPUS ....
analizand cele spuse de cei 2, e logic cum au gandit si reactionat ....



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*smiley*

[war4.freakz.ro]



Status: Offline
(since 28-04-2017 17:42)
Joined: 04 Oct 2010
Posts: 1491, Topics: 16
Location: Bucuresti

Reputation: 830.3
Votes: 41

Post Posted: 28-08-2016, 22:49:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dar exista un demo ceva cu fazele despre care vorbiți ca nu am găsit nimic....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Yonut*Stars

[Soferul Iadului]



Status: Offline
(since 18-10-2017 11:18)
Joined: 22 Sep 2014
Posts: 748, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 261.9
Votes: 25

Post Posted: 28-08-2016, 23:10:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu exista nimic frate i-a dat ban din ce a vazut el... stie sigur ca are wall la buton, au fost 2 faze pe care lea vazut in timpul jocului si pe alea i-a dat bye


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 28-08-2016, 23:32:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si are dreptate, are wall si injura mereu pe server, dar noi tot il lasam..pentru ca "nu exista demo".
A avut ban de la mine.Am sa caut eu demoul, cred ca exista pe undeva prin pc, am extrem de multe, trebuie sa verific..
Referitor la ce a scris mai sus, e evident ca isi bate joc, cum de nu observati?



2 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 03 September 2016 17:20



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 28-04-2024, 01:23:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x