User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] cerere unban reclamatie Brad pitt

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message846
PPT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-12-2016 09:19)
Joined: 27 Dec 2016
Posts: 2, Topics: 1
Location: Germany

Reputation: 1.1

Post Posted: 27-12-2016, 16:08:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va salut cu tot respectul

joc pe servar de 6 sau 7 ani aproape
am jucat in pgl pe vremuri cand eram si noi mai mici
de cand mi am pierdut steamul si nicuk
am intrat cu alt nick si mi au facut multi adimi poze le am trimis sunt ok ..uite ca brad pitt 🙂 are ceva cu mine de o saptamana plus ca ieri am fost pe locul 2 pe war4 nimik special sunt si eu in condeciu am timp sa joc mai mult. si mi a zis ori iesi tu ori te dau eu,cica merge bine wall ul si mi a dat bann bye mai bine zis tot tacamul..nu sunt suparat pe el ca mai gresim imi pare rau pentru ceilalti admini care ma inteleg bine si imi face placere sa joc..
daca eram nou venit mai ziceam..imi arata si mie demo daca tot mi a dat bann
si mai ameninta jucatorii daca fac nu stiu ce le da bann permanent sau daca arunca bmb sub masina si nu o planteaza,eu nu ma includ la faza cu bmb:)
etc,mai brad pitt frumosule la tine nu sunt legile la fel ca la toti adminii? ai ceva mai special?


Nick-ul PPT
Data 26.12.2016 ora: 23:35 cam asa
Harta: de_nuke
Admini online: Brad pitt TheSpecialOne- nu stiu daca si ei au admin SLeepeR SI danger.
Adminul: Brad Pitt
Motivu: wall
Dovada: -
Ip-ul: 217.229.34.252



Last edited by PPT on 27-12-2016, 16:38:37; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luci.freakz

[Maniac]



Status: Offline
(since 15-07-2019 14:30)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 1375, Topics: 77
Location: Romania

Reputation: 2.4
Votes: 34

Post Posted: 27-12-2016, 16:34:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in primul rand brad e un admin bun asteapta sa vina el sa posteze iar cu amenintatu bine face dc arunca bmb aiurea? bmb trebuie plantata nu aruncata macar da -o la altu daca tu nu vrei ..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tyg

[<Addicted 2 TyGers>]



Status: Offline
(since 27-10-2019 13:52)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 981, Topics: 61
Location: In pat

Reputation: 44.8
Votes: 35

   
Post Posted: 27-12-2016, 17:09:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iti zic din experienta ca brad nu da banuri aiurea, si bye nici asa. Daca ai inceput sa iei la misto pe unii, poate de aia, daca a crezut ca ai wall, poate si de aia, dar revenind, el nu prea da banuri aiurea.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PPT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-12-2016 09:19)
Joined: 27 Dec 2016
Posts: 2, Topics: 1
Location: Germany

Reputation: 1.1

Post Posted: 27-12-2016, 17:16:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tyg wrote:
Iti zic din experienta ca brad nu da banuri aiurea, si bye nici asa. Daca ai inceput sa iei la misto pe unii, poate de aia, daca a crezut ca ai wall, poate si de aia, dar revenind, el nu prea da banuri aiurea.

1 nu am zis ca nu e bun.. am specificat mai sus ,se poate sa gresim.
2 eu nu vorbesc mai deloc cand joc sunt obosit dupa munca si dimineata intru 1 ora si plec iarasi.
3 nu poti zice ca poate a crezut ca ai wall sau poate poate...vine cu demo sau face poze i le dau in 20 de secunde daca imi face.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Your Angel

[War4.freakz.ro]



Status: Offline
(since 04-06-2018 12:19)
Joined: 30 Jul 2013
Posts: 2828, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 509.2
Votes: 41

       
Post Posted: 27-12-2016, 20:00:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma bucur ca ai jucat in PGL, tot in PGL ai invatat sa iesi dupa perete fix cu tinta pe adversar? tot in PGL ai invatat cand esti dupa un zid sa te uiti prin zid la adversar?
5 Runde m-am uitat pe tine,cat timp am fumat o tigare,si in acele 5 runde nu te-am vazut decat sa urmaresti prin perete,unde vedeai ca vin 3 4 schimbai traseul,nu are rost sa scriu poveste.
Eu nu banez jucatori aiurea,stiu cand cineva stie sa joace,stiu cand se joaca la sunet,stiu cand jucatorul cunoaste jocul,dar tu PGL-tule m-ai dat gata,nici Danger nu era mai bun ca tine - ca era pe server,apropo nu erai pe locul 2,erai pe locul 1.

Decizia mea este sa cauti alt server, nu avem nevoie de PGL-isti care urmaresc prin pereti adversari -
O seara frumoasa si La multi ani,poate de la anu nu mai folosesti wall -




1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Your Angel, 27 December 2016 18:02



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 20-04-2024, 12:43:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x