User
Pass
2FA
 
 

[REZOLVAT] parere demo / cerere ban

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Ban Request
Author Message680
Te LOVE Sc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-05-2019 21:28)
Joined: 29 Sep 2016
Posts: 69, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 98.4
Votes: 2

Post Posted: 02-12-2016, 00:23:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick :Nsk^Criss
IP : 109.98.160.12
Data / Ora : 2 dec 2016 / 00:21
Motiv : Silent aim cred
Dovada : http://www9.zippyshare.com/v/j8qxZpz0/file.html

P.S : Astept mai multe pareri !


Multumesc Anticipat !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ssQ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-09-2019 22:39)
Joined: 31 Jan 2014
Posts: 297, Topics: 38
Location: Romania

Reputation: 344
Votes: 9

Post Posted: 02-12-2016, 22:50:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu impreuna cu inca un coleg din staff, il suspectam zilele trecute de wall, chiar am stat pe el cateva runde si n-am observat nici wall in principal, nici vreo faza suspecta de aim (dar recunosc ca ma uitam in principal pt wall). Un aim evident nu mi-a "sarit" in ochi.
In demo-ul de fata, pe langa faptul ca sunt foarte deranjante flash-urile coechipierilor.. la viteza normala, nu vad aim. Desi totusi trebuie sa vad si un slowmotion ca sa ma pronunt 100%. Ceea ce observ este ca are un recul foarte mic, aproape spre deloc..ori nu are ori stie sa-l controleze foarte bine si pe glontcuglont si pe rafala... e totusi greu sa faci asta si sa si ucizi din 2-3-4 gloante tin sa precizez. Sunt faze cand da la corp sunt faze cand da si hs. La ultima faza asa la viteza normala, banuiesc ca a tras de mouse, trebuie si ultima faza sa o mai revad 1/4.

Sper sa vorbim totusi de aceeasi persoana
Eu prima data m-am uitat pe un player Nsk^Cris..in Cererea ta scrie NsK^Criss si in demo e un player NsK^Cristi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Te LOVE Sc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-05-2019 21:28)
Joined: 29 Sep 2016
Posts: 69, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 98.4
Votes: 2

Post Posted: 03-12-2016, 00:49:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E aceeasi persoana , schimba nick-urile ptr top din ce am vazut
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Geov

[Creep]



Status: Offline
(since 01-01-2018 17:11)
Joined: 23 Dec 2014
Posts: 726, Topics: 81
Location: Romania

Reputation: 41.9
Votes: 34

Post Posted: 03-12-2016, 13:05:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

M-am uitat la demo de 3 ori si cam astea is parerile mele:

Silent aim nu are, cele mai multe killuri fiind facute in flash neavand cum sa iti dai seama, iar in rest se vede ca trage ca un jucator normal...

Parerea mea este ca are wall pe punct (adica sa aiba la adversar un punct in cap), acesta putand fi un motiv pentru care a iesit curat la pozele Nadyei, din mai multe motive:

-De obicei merge fara shift [ repet, de obicei ], amintindu-si uneori sa il mai foloseasca.Nici macar cei cu experienta de mai bine de 2 ani nu isi permit sa mearga "YOLO" ( fara sa foloseasca shift ) ceea ce ma duce cu gandu la wall.

-La prima runda din demo-ul facut de TeLOVEsc se observa clar cum s-a dus direct cu tinta de aici:

Spoiler:

aici

Spoiler:

inainte sa apara TheSpecialOne.

-La restul fazelor nu reiese nimic concret.

De asemenea, am facut un videoclip in SlowMotion sa vedeti la ce faza ma refer :



Si mai am si eu un demo unde iese tragand ... probabil ca deja stia pozitiile teroristilor :

Full demo:



SlowMotion (doar faza de final):



Parerea mea: Ori joaca bine ori are wall la punct.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Te LOVE Sc

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-05-2019 21:28)
Joined: 29 Sep 2016
Posts: 69, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 98.4
Votes: 2

Post Posted: 03-12-2016, 16:39:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sunt de acord ca exista jucatori de Counter Strike foarte buni , dar desii stiu asa oarecum imi vine greu sa cred ca el este unul dintre ei , am vazut multi jucatori buni ,dar niciunul nu stia exact unde este adversarul si exact cum spuneai si tu mai foloseau si shift...
Pozele facute de Nadya le-am vazut si eu , le-am urmarit bine si le-am tot intors si cautat si....nimic , e destul de ciudat ! M-am uitat si la demo si oarecum e neconcludent , deci deocamdata cred ca se poate inchide topicul...o sa raman in continuare cu ochii pe el , repet nu sunt impacat cu stilul lui de a juca !

Multumesc oricum de pareri !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Your Angel

[War4.freakz.ro]



Status: Offline
(since 04-06-2018 12:19)
Joined: 30 Jul 2013
Posts: 2828, Topics: 13
Location: Bucuresti

Reputation: 509.2
Votes: 41

       
Post Posted: 03-12-2016, 19:59:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

M-am uitat si eu pe el de cate ori l-am suspectat de wall dar nu am vazut decat ca stie sa joace,joaca atent,stie cand ar trebui sa iasa adversaru,dar nu sunt 100% sigur, o sa-l mai urmaresc.
Momentan demo neconcludent.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Your Angel, 03 December 2016 17:59



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Ban Request  


The time now is 07-05-2024, 03:51:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x