User
Pass
2FA
 
 

[RO] Paladin Protection PvE Guide
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Cataclysm
Show only staff posts
Author Message54369
Altayrz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-10-2019 15:42)
Joined: 31 May 2012
Posts: 61, Topics: 23
Location: Braila

Reputation: 256.9
Votes: 10

 
Post Posted: 29-03-2013, 10:08:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

my stats


niste pareri? -
CTC am in momentul de fata 82,49, cu windwalk activat 85,48 parca



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
soulkreep
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-07-2015 17:46)
Joined: 11 Nov 2010
Posts: 734, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: -0.4
Votes: 57

 
Post Posted: 29-03-2013, 10:19:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai ai de bagat pana la 102.5 .

Observ ca ai mai mult parry decat dodge .Daca ai posibilitatea da reforge la niste parry in mastery sau daca nu poti in dodge .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kreyzeFX

[Betrayer of Humanity]



Status: Offline
(since 25-04-2015 12:41)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 992, Topics: 67
Location: Behind the scenes

Reputation: 153.1
Votes: 54

     
Post Posted: 11-04-2013, 15:08:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cam cat mastery ar fi indicat sa ai ca tank?
eu personal am 20.10+(50% block chance), influenteaza daca bag mai mult mastery?
am facut pe la inceput niste teste si nu am observat nici o diferenta



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Supererou

[Ace Of Spades]



Status: Offline
(since 08-10-2019 08:01)
Joined: 12 May 2011
Posts: 58, Topics: 12
Location: Bucurtesti

Reputation: 58.5
Votes: 3

     
Post Posted: 27-04-2013, 23:27:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cam cum ar trebuii sa fie stats imba?

Am dat si reforge si tot si am:
14.56% - Dodge
18.67% - Parry
53% - Block
21.48 - Mastery

Rotatia o stiu destul de bine, cd-urile stiu cand sa le dau si totusi la ultimul boss implementat din DS, eu abea fac fata. Foarte greu il tankez si mor de f. multe ori.


Acest mesaj se va autodistruge in 30 de secunde.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-04-2013, 23:32:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kreyzeFX wrote:
cam cat mastery ar fi indicat sa ai ca tank?
eu personal am 20.10+(50% block chance), influenteaza daca bag mai mult mastery?
am facut pe la inceput niste teste si nu am observat nici o diferenta

Da, din cate observ merita sa bagi mastery. Sa ai peste 23-24.

Supererou wrote:
Cam cum ar trebuii sa fie stats imba?

Am dat si reforge si tot si am:
14.56% - Dodge
18.67% - Parry
53% - Block
21.48 - Mastery

Rotatia o stiu destul de bine, cd-urile stiu cand sa le dau si totusi la ultimul boss implementat din DS, eu abea fac fata. Foarte greu il tankez si mor de f. multe ori.

Echilibreaza dodge parry cat de mult poti si axeaza-te pe mastery.



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Supererou

[Ace Of Spades]



Status: Offline
(since 08-10-2019 08:01)
Joined: 12 May 2011
Posts: 58, Topics: 12
Location: Bucurtesti

Reputation: 58.5
Votes: 3

     
Post Posted: 28-04-2013, 00:16:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Snoppy wrote:
Supererou wrote:
Cam cum ar trebuii sa fie stats imba?

Am dat si reforge si tot si am:
14.56% - Dodge
18.67% - Parry
53% - Block
21.48 - Mastery

Rotatia o stiu destul de bine, cd-urile stiu cand sa le dau si totusi la ultimul boss implementat din DS, eu abea fac fata. Foarte greu il tankez si mor de f. multe ori.

Echilibreaza dodge parry cat de mult poti si axeaza-te pe mastery.


Am dat reforge, am pus pietre cu mastery simple, am pus si cu mastery in combinatie cu stamina si eu tot ma chinuii la yor, mor si ceva nu este ok. se plang foarte multi ca iau dmg mare si la morchok. am ilvl 386, cunosc rotatia, stiu cand sa dau cd, am jucat si pe BC si pe WOTLK dar aici este f ciudat. Care dintre talentele afisate mai sus mi le recomandati?

Link armory: Supererou


Acest mesaj se va autodistruge in 30 de secunde.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 28-04-2013, 00:30:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Supererou wrote:
Snoppy wrote:
Supererou wrote:
Cam cum ar trebuii sa fie stats imba?

Am dat si reforge si tot si am:
14.56% - Dodge
18.67% - Parry
53% - Block
21.48 - Mastery

Rotatia o stiu destul de bine, cd-urile stiu cand sa le dau si totusi la ultimul boss implementat din DS, eu abea fac fata. Foarte greu il tankez si mor de f. multe ori.

Echilibreaza dodge parry cat de mult poti si axeaza-te pe mastery.


Am dat reforge, am pus pietre cu mastery simple, am pus si cu mastery in combinatie cu stamina si eu tot ma chinuii la yor, mor si ceva nu este ok. se plang foarte multi ca iau dmg mare si la morchok. am ilvl 386, cunosc rotatia, stiu cand sa dau cd, am jucat si pe BC si pe WOTLK dar aici este f ciudat. Care dintre talentele afisate mai sus mi le recomandati?

Link armory: Supererou

al 2 lea spec. Se stie de chestia asta, pur si simplu ai nevoie de mai mult gear. -



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Supererou

[Ace Of Spades]



Status: Offline
(since 08-10-2019 08:01)
Joined: 12 May 2011
Posts: 58, Topics: 12
Location: Bucurtesti

Reputation: 58.5
Votes: 3

     
Post Posted: 28-04-2013, 00:56:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok multumesc frumos!

Acest mesaj se va autodistruge in 30 de secunde.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ciocojr

[Crushers G.M.]



Status: Offline
(since 05-02-2017 11:41)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 55, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 228.8
Votes: 6

 
Post Posted: 03-05-2013, 11:18:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am si eu o intrebare..am incercat varianta cu ctc pasiv 102,4 si apoi stamina dar nu a mers... acum am schimbat tactica si am inceput sa joc la mastery stack.. rezist mai bine desi hp-u e destul de low (180k). Am mastery 28.93. Ma mai ajuta mastery-u in continuare sau tre sa merg pe stamina? Cam astea sunt stats-urile mele.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 03-05-2013, 11:20:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

normal ca te ajuta. Iei destula stamina din gear&flask&mancare + socket bonus. -
Am observat si eu ca se merita sa faci pe server mastery stack. Voi face niste updates la tut. -



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Shangzilla

[Șãf pi zdanii !]



Status: Offline
(since 25-04-2019 09:34)
Joined: 01 Nov 2012
Posts: 424, Topics: 39
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 107.5
Votes: 16

 
Post Posted: 03-05-2013, 13:03:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ciocojr wrote:
Am si eu o intrebare..am incercat varianta cu ctc pasiv 102,4 si apoi stamina dar nu a mers... acum am schimbat tactica si am inceput sa joc la mastery stack.. rezist mai bine desi hp-u e destul de low (180k). Am mastery 28.93. Ma mai ajuta mastery-u in continuare sau tre sa merg pe stamina? Cam astea sunt stats-urile mele.


In primul rand calculeaza cat ctc pasiv ai, sau foloseste macro-ul urmator sa afli cat ai :
Quote:
/script DEFAULT_CHAT_FRAME:AddMessage("Need 102.4 combat table coverage. Currently at: "..string.format("%.2f", GetDodgeChance()+GetBlockChance()+GetParryChance()+5))


Dupa ce vezi cat ctc ai decizi la ce sa joci, mastery sau stamina. Eu unul am 98.43 ctc pasiv iar in timpul encounterului fac ctc cap fara probleme. Si nu cred ca avand peste acel cap de ctc te va ajuta cu ceva. + incearca sa mai dai reforge din parry in dodge, ai cam prea mult parry peste dodge ( Depinde si daca iti permite gearul sa faci asa schimbari) . Normal nu ar trebui ca diferenta dintre dodge si parry sa fie mai mare de 1-2%. Btw hp-ul tau e low p.u ca ai 2 trinkete care nu dau stamina . As zice ca slay of execution ( daca nu gresesc denumirea ) ai putea sal schimbi cu trinketul de la yor'sahj de pe normal( nar trebui sa fie greu sa faci rost de el ) si sa pastrezi trinketul pe valor (400 mastery si 2300 dodge odata la 1 min 15 sec este un bonus foarte bun).



Creatiile mele
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Snoppy

[Inside the fire]



Status: Offline
(since 24-10-2022 03:25)
Joined: 31 May 2011
Posts: 5195, Topics: 250
Location: Constanta

Reputation: 226.9
Votes: 173

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 03-05-2013, 14:22:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

la noi pe server se merita din pacate sa joci la stack de mastery pentru ca iti iei mai putin dmg. Anyway, trinketul din yor'sajh te va ajuta mult pentru ca, la fel cum a zis Shangzilla, nu ai trinket ce iti ofera stamina.
Si ai un unbalance de parry/dodge, incearca sa faci un echilibru intre ele. -



,,Angel Among demons"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Glucidel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2016 20:11)
Joined: 07 Mar 2013
Posts: 79, Topics: 5
Location: Brasov

Reputation: 35.4
Votes: 7

 
Post Posted: 04-05-2013, 13:48:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Desi am intrat de multe ori la paladin,am facut si guide de pala tank acum este prima oara cand ma uit peste guidul tau,apreciez ideea ca ai incercat sa ajuti dar:

Quote:
CTC(97%) > HIT > STAMINA > MASTERY>EXPERTISE(iti iei din glyph cat ai nevoie)

Hit/expertise caps>inutile pe tank,agro a fost marit la 500% daca atingi totusi aceste capuri castigi undeva intre 500-1k dps - ,stats priority e urmatorul : Mastery>parry=dodge(pana la ctc cap/ctc cap il realizezi ful bufat fara vreun proc,102.4) Dupa care incepi sa pui stamina. Ce face stamina?creste hp/ne ajuta vs magical dmg(in mare parte aici e cea mai folositoare) daca joci la 2x trinkete cu stamina+ce iei din gear e suficient te poti soketa pt ctc cap,pentru cei care joaca si se considera pro aleg dupa atingerea ctc-ului sa scoata din mastery si sa puna dodge/parry pentru a primi cat mai putin dmg posibil in loc sa soketeze stamina.De ce joci la 2x trinkete cu stamina?pentru ca vei atinge ctc cap din reforge+gemming iar hpul nu trebuie neglijat.

Quote:
Holy Shield


sa-ti explic niste lucruri despre acesasta defensiva:
-o folosesti la capacitate maxima doar cu ctc cap on
-nu are efect vs magical dmg
-nu o dai la cd cum ai precizat sau nu incepi cu ea ci ca toate defensivele cu cap!

Quote:
Avenging Wrath


inteleg idea de a incepe cu burst pentru agro,folositoare dar totusi Avenging Wrath poate fi un cd important nu din cauza ca,creste dmgul dar folosit in formula Avenging Wrath>Word of Glory(in cazul in care este crit este extrem de puternica scapi tu sau 1 player de la "moarte" si te sfatuiesc sa o folosesti in combinatie cu Glyph of word of glory)cei care au tankat Yor'sahj stiu cat inseamna un word of glory cand ai cu purple oaza 4 stack...
Idea este sa folositi Avenging Wrath ca un cd defensiv ci nu doar pentru cresterea dmgului,deasemenea la inceputul encounterului tu ca tank nu profiti de dps maxim deci la inceputi o folosesti la 20%din potential sati dau un expemplu cu full enrange+Avenging Wrath am avut 80k crit cu shield of rithteoous pe cand la inceput doar un crit amarat de 30k.so...

Shield of Rightneouss:

-daca nu ai proc de la judgement up este egal cu 0 da dmg act crusader strike non crit deasemenea iroseste 3 holy power aiurea castigi mai mult dps daca folosesti cele 3 holy power in inquisition deasemenea le poti folosi cu word of glory este mult mai util.

Consacration:

-egala cu 0,consum mare de mana dps low la fel si talentele irosite in ea.
Divine guardian:
-un cd aoe vital

Best in slot items:

Quote:
Resolve of Undying

Daca o tii pentru ilvl atunci da poate e best in slot dar odata ce tu ai ctc cap din reforge+geming nu te ajuta cu nimic ba mai mult neglijezi stamina.

Quote:
Goriona's Collar

Aici sunt pareri pro si contra o poti tine pentru dodge si respectiv ilvl sau cea pe valor care da mastery-parry pentru ctc.

Sokete:

Defender's Shadow Spinel(25parry-37stamina)incetati sa va soketati cu porcariile astea daca le tineti doar pentru stamina mai bine puneti unul cu 75 deoarece 25 parry este nesemnificativ,parry il iei din strenght recomand ca sloturile rosii sa fie umplute cu gemuri cu 25str-25mastery mult mai utile/Fine Lava Coral sa zicem ca mai merge.

Dintre cele 3 specuri prezentate de tine pot spune ca primul este cel mai ok...celelate 2 sunt inutile

Dupa cum vad guidul este facut de ceva timp....acum este prima oara cand trec peste el si regret ca nu am observat mai repede,motivul pentru care team criticat si am facut eu personal un guide de la prot este ca mam saturat sa mi se spuna in game de la toti noobi de ce paladin si nu DK!!!(nu am nimic cu tine ba chiar gg pentru ca ai incercat sa ajuti)ca si cum dku ar fi singurul tank si tin sa precizez ca,clasamentul pe blizz este urmatorul PALADIN=DK>DRUID=WARRIOR,paladinul ramane in continuare cel mai mobil si tankul care ajuta cel mai mult raidul,tin sa precizez ca la bosi actuali de pe freakz mereu cand am tankat vs un dk am loat dmg egal sau mai putin chiar decat el+am ajutat raidul mai mult(poate voi reveni cu 1 print pe viitor),paladinul folosit la capacitate maxima este prea "jmecher"ca sa zic dar nu il recomand incepatorilor. SPOR LA TANKAT!!!! :)

Posturi unite automat, 04-05-2013, 14:13:55

A da scuzati greselile gramaticale=))))

Posturi unite automat, 04-05-2013, 14:42:03

Snoppy wrote:
Supererou wrote:
Snoppy wrote:
Supererou wrote:
Cam cum ar trebuii sa fie stats imba?

Am dat si reforge si tot si am:
14.56% - Dodge
18.67% - Parry
53% - Block
21.48 - Mastery

Rotatia o stiu destul de bine, cd-urile stiu cand sa le dau si totusi la ultimul boss implementat din DS, eu abea fac fata. Foarte greu il tankez si mor de f. multe ori.

Echilibreaza dodge parry cat de mult poti si axeaza-te pe mastery.


Am dat reforge, am pus pietre cu mastery simple, am pus si cu mastery in combinatie cu stamina si eu tot ma chinuii la yor, mor si ceva nu este ok. se plang foarte multi ca iau dmg mare si la morchok. am ilvl 386, cunosc rotatia, stiu cand sa dau cd, am jucat si pe BC si pe WOTLK dar aici este f ciudat. Care dintre talentele afisate mai sus mi le recomandati?

Link armory: Supererou

al 2 lea spec. Se stie de chestia asta, pur si simplu ai nevoie de mai mult gear. -

Iti spun eu care e problema:P
iei dmg prea mult deoarece ai ctc pea mic dar un 10n ar trebui sa poti tanka cu gearul tau actual,posibila problema este sincronizarea defensivelor cand vei invata sa te sincronizezi in functie de bos atunci vei tanka lejer - incearca sa dai reforge in felul urmator:
-tine mastery pe absolut toate itemele iar cele care au parry-mastery>reforge parry tot dodge cele cu ex: hit/expertise/parry-dodge>reforge hit/expertise/parry to mastery cele cu mastery/dodge sunt perfecte - asa poti echilibra ctcu cel mai mult din reforge.

Posturi unite automat, 04-05-2013, 14:48:10

Shangzilla wrote:
ciocojr wrote:
Am si eu o intrebare..am incercat varianta cu ctc pasiv 102,4 si apoi stamina dar nu a mers... acum am schimbat tactica si am inceput sa joc la mastery stack.. rezist mai bine desi hp-u e destul de low (180k). Am mastery 28.93. Ma mai ajuta mastery-u in continuare sau tre sa merg pe stamina? Cam astea sunt stats-urile mele.


In primul rand calculeaza cat ctc pasiv ai, sau foloseste macro-ul urmator sa afli cat ai :
Quote:
/script DEFAULT_CHAT_FRAME:AddMessage("Need 102.4 combat table coverage. Currently at: "..string.format("%.2f", GetDodgeChance()+GetBlockChance()+GetParryChance()+5))


Dupa ce vezi cat ctc ai decizi la ce sa joci, mastery sau stamina. Eu unul am 98.43 ctc pasiv iar in timpul encounterului fac ctc cap fara probleme. Si nu cred ca avand peste acel cap de ctc te va ajuta cu ceva. + incearca sa mai dai reforge din parry in dodge, ai cam prea mult parry peste dodge ( Depinde si daca iti permite gearul sa faci asa schimbari) . Normal nu ar trebui ca diferenta dintre dodge si parry sa fie mai mare de 1-2%. Btw hp-ul tau e low p.u ca ai 2 trinkete care nu dau stamina . As zice ca slay of execution ( daca nu gresesc denumirea ) ai putea sal schimbi cu trinketul de la yor'sahj de pe normal( nar trebui sa fie greu sa faci rost de el ) si sa pastrezi trinketul pe valor (400 mastery si 2300 dodge odata la 1 min 15 sec este un bonus foarte bun).

PFF...prea mult block - incearca sa faci ctc cu 60% block asa vei loa cel mai putin dmg tot ce trece de 102.4 e inutil nu te baza asa mult pe mastery,de ce doar 60%block(maxim)?pentru ca un ctc cap bun e format din cat mai mult dodge parry si cat mai putin block -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Razzer

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-12-2015 19:09)
Joined: 21 Feb 2012
Posts: 313, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: 72
Votes: 16

 
Post Posted: 18-06-2013, 06:49:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cam pe la aceste valori ajungi full reforge cu T12 Hands si T13 Legs + Dragon Soul+ Valor items+ TolBarad Trinket (Varianta Normala a itemelor 397) :



Si un CTC de 101.22% (din 102.4).
Am dat reforge la toate stats, inafara de mastery, incercand sa fac un balans la dodge si pary dar nu am reusit.

In legatura cu ce spunea cineva de trinketul de la Yor Saj.

Trinketul ala e inutil pentru protection paladin, e special facut pentru DK Blood si Feral Bear, clase care nu pot da block si folosesc acel absorb din mastery.
Pentru prot pala, orice valoare care depaseste CTC e ceva irosit aiurea.
Bis Trinket = Cel din DS 999 dodge (nu stiu nume) si cel din Valor sau Tol Barad cu mastery ( in functie de fight, Magic Dmg reduce sau dodge).

Nu poate sa faca CTC fara un minim de 60% block...dar el are prea mult (70% ce naiba).
Gandeste si tu, Block = 30% dmg reduction si Pary/Dodge = 100% reduction.

Va recomand ReforgeLite, un addon care va face automat reforges la clasa pe care o jucati, insa mi se pare util doar pentru tank spcs.

Posturi unite automat, 18-06-2013, 07:49:15

@ Glucidel.

Dk Blood = Paladin .Aici vreau sa te contrazic si sa iti spun si de ce.

Probabil tu ai luat dmg taken = cu blood dk deoarece era ala prea inapt sa stie sa stakeze un Blood Shield.
Eu joc ambele clase si pot sa iti zic ca blood dk > prot pala, si nu cu putin ci chiar mult peste. Dc ? Pentru ca blood dk stakeaza blood shield la valori de 270k + Psyhical absorb. In fighturi gen Yorsaj ajungi sa nu iei dmg deloc in Purple faze daca stii sa dai si un AMS cand trebuie. Tu poti sa faci asta cu prot paladin ? nu cred. La 10hc nu mai vorbesc, e foarte greu sa tankezi cu prot paladin, nu imposibil dar greu. Totdeauna eu ies pe ultimele locuri la DMG taken @ morckok si poate si la alti bosi, dar nu am stat sa vad exact.

Prot pala are WOG heal (cu care daca faci overheal poti face un scut de 30-70k psyhical + magical absorb: dar nu stiu toti sa profite de asta) odata la 20 sec. Slabut totusi si un mare nerf pe 4.3 @ prot.
Pe Dk Blood ai 30k heal la fiecare DS, combinat cu Rune strike rune reset, poti da 30k heal+ shield la fiecare DS, chiar si 3-4 Death strikes la rand.


Da, prot pala are multe defensive raid wide care nu depind de gear sau Tier bonuses (@ Feral Druid Frenzied Regen, Warrior DMG Reduce, DKB Vampiric Blood la 4P Tier) dar tot blood rullz in orice boss fight!

Momentan parerea mea e urmatoarea:

Blood DK > Feral Bear = Prot Pala (daca ai un CTC cap atins) = Warrior (Daca o sa poata folosi spell reflect la anumiti bosi, gen voidbold @ yor saj)
Deci DKB si alti tanci...pe Freakz !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ryangg

[Advisor]



Status: Offline
(since 09-11-2022 09:46)
Joined: 26 Nov 2010
Posts: 5852, Topics: 190
Location: Iasi

Reputation: 654
Votes: 134

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 10-04-2014, 08:25:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Multumesc de guide ,curand fac si eu 85 , ce iteme pot gasi la ah sa-mi fac gearul de inceput..?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by LethalFactorLK, 24 March 2016 01:41



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Cataclysm  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    


The time now is 16-04-2024, 14:50:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x