User
Pass
2FA
 
 

Rec. G.P.S.

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message1490
crazyloop

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-05-2011 19:36)
Joined: 18 May 2010
Posts: 52, Topics: 17
Location: Craiova

Reputation: 129.4
Votes: 6

 
Post Posted: 30-04-2011, 19:21:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick: G.P.S.

Motiv: mi-a dat gag pentru ca am intrebat care este cod-ul pe o harta...m-am rugat 10 min sa mi-l scoata.
Dupa mi-a dat KICK, dupa 10 min am intrat iara, iar mi-a dat KICK..
Presupun ca acum numai pot juca pana nu iese el de pe server?

Deci pentru ce primesc GAG pentru ca am intrebat care e codul sa deschid usa, iar kick pentru ca mi-am expus punctul de vedere fara sa incalc regulamentu sau sa adresez injuri la adresa lui...

P.S. Presupun ca o sa apara domnu DARK ANGEL sa vina cu un contra argument tipic.. ca era cu el pe server si ma rugam sa imi scoata GAG'ul prin chat'ul adminilor, si a zis "ca el nu il scoata, sa il scoata cine la dat" iar G.P.S. nu voia sa il scoata

Dovada: http://img585.imageshack.us/i/codu.jpg/
http://img716.imageshack.us/i/kicke.jpg/

Daca am incalcat cu ceva regulamentu doresc sa fiu pedepsit cu ban (nu gag sau kick) pentru ca am intrebat care este COD-ul, presupun ca de aia este admin sa ajutate comunitatea si playeri acesteia..a fost doar o intrebare


--------> Read it!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
zEx douapuncteics

[ Jupânu']



Status: Offline
(since 23-02-2013 16:34)
Joined: 25 Nov 2009
Posts: 797, Topics: 24
Location: Botosani :>

Reputation: 74
Votes: 32

Post Posted: 30-04-2011, 19:38:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

g.p.s o explicatie ceva ?

zEx douapuncteics ;X Death

zEx douapuncteics ;X ceacea -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Catalin*

[CaTaLyNNN]



Status: Offline
(since 27-05-2017 10:18)
Joined: 22 Jan 2011
Posts: 12788, Topics: 35
Location: Bucuresti

Reputation: 1046
Votes: 149

 
Post Posted: 30-04-2011, 19:45:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nu va mai inteleg , daca ati ajunsa sa faceti reclamatie pt. gag , slay , kick



Inteligenta medie a oamenilor ramane constanta, in timp ce numarul acestora este in crestere.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*salam*

[MosT WanteD]



Status: Offline
(since 03-02-2017 15:24)
Joined: 19 Mar 2010
Posts: 3114, Topics: 93
Location: Romania

Reputation: 349.7
Votes: 73

Post Posted: 30-04-2011, 19:46:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sal,uite cum sta treaba,cand sa bagat harta aceea au inceput playeri sa ceara codul de la usa,am zis ca nu il stim, si ei se aliniase la usa aceea sa bage codul si numai era nici un player sa joace.Am zis in felul urmator:Care mai cere codul de la usa gag/slay sau linistit toti in afara faster,care el cu gura mare care codul,ca de ce suntem pusi daca nu stim codul,ia dat gag G.P.S si a inceput sa palavrageasca pe chatul de admin,iam zis sa inceteze ca nu ii scot nici un gag,sa il scoata cel carei la dat.Atat am avut de zis,si este serverul picat daia nu poti intra,nu ca nu te lasa G.P.S.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crazyloop

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-05-2011 19:36)
Joined: 18 May 2010
Posts: 52, Topics: 17
Location: Craiova

Reputation: 129.4
Votes: 6

 
Post Posted: 30-04-2011, 20:37:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*salam* wrote:
Sal,uite cum sta treaba,cand sa bagat harta aceea au inceput playeri sa ceara codul de la usa,am zis ca nu il stim, si ei se aliniase la usa aceea sa bage codul si numai era nici un player sa joace.Am zis in felul urmator:Care mai cere codul de la usa gag/slay sau linistit toti in afara faster,care el cu gura mare care codul,ca de ce suntem pusi daca nu stim codul,ia dat gag G.P.S si a inceput sa palavrageasca pe chatul de admin,iam zis sa inceteze ca nu ii scot nici un gag,sa il scoata cel carei la dat.Atat am avut de zis,si este serverul picat daia nu poti intra,nu ca nu te lasa G.P.S.


NU mai lua aparare ca o iei degaba.

Eu intrasem la jumatea harti, si decat odata am intrebat si am luat GAG.

Asa ca nu veni cu un contra argument pe care nu ai cum sa il dovedesti in schimb, eu am venit cu dovada clara..
Decat am intrebat si am luat GAG si dupa kick-uri

De unde sa stiu eu ca tu si cu G.P.S. inventati noi reguli in aceasta comunitate?

Posturi unite automat, 30-04-2011, 21:37:27

*Catalin* wrote:
Eu nu va mai inteleg , daca ati ajunsa sa faceti reclamatie pt. gag , slay , kick


Prieteni daca nu reclami, o sa ia toata lumea slay kick gag fara motiv, intelegi?
Asa ca numai vorbi doar ca sa te afli in treaba, iei GAG, SLAY, KICK cand incalci regulamentu.
Nu cand se inventeaza cate o regula la minut, si macar de ai zice ca a fost OWNER, si are tot dreptul sa creeze noi reguli.

Daca nu avea admin, ce facea? Iti spune eu tacea si isi vedea de joc, dar fiind are admin isi permite sa dea gag si kick-uri cand vrea cui vrea, macar daca as fi incalcat vreo regula sa fi fost pedepsit nu cu kick ci direct ban si mi-as fi asumat responsabilitatea.

Dar intru de 5 minute, si vreau sa intru in acea incapare unde era codu si am cerut COD-ul pe CHAT nu LUI!
Am facut o afirmatie publica catre playeri nu neaparat lui si el s-a folosit de privilegiu pe care il dobandeste ca sa dea gag si kick fara motiv.

Sa nu exageram dar totusi zm.freakz.ro e un server extrem de populat si ca sa intri pe el, astepti minute bune, nu cred ca ti-ar conveni sa stai 15-20 min sa intri pe server pentru ca ai primit kick fara motiv..

Eu am incercat doar sa atrag atentia sa nu se mai repete incidentu nu doresc neaparat o sanctionare a adminului, dar cum a procedat el NU A FOST CORECT. Hai sa dam slay, kick, gag, pentru ca un player are nevoie de o informatie


--------> Read it!



Last edited by crazyloop on 30-04-2011, 20:41:11; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
*salam*

[MosT WanteD]



Status: Offline
(since 03-02-2017 15:24)
Joined: 19 Mar 2010
Posts: 3114, Topics: 93
Location: Romania

Reputation: 349.7
Votes: 73

Post Posted: 30-04-2011, 20:39:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

crazyloop wrote:
*salam* wrote:
Sal,uite cum sta treaba,cand sa bagat harta aceea au inceput playeri sa ceara codul de la usa,am zis ca nu il stim, si ei se aliniase la usa aceea sa bage codul si numai era nici un player sa joace.Am zis in felul urmator:Care mai cere codul de la usa gag/slay sau linistit toti in afara faster,care el cu gura mare care codul,ca de ce suntem pusi daca nu stim codul,ia dat gag G.P.S si a inceput sa palavrageasca pe chatul de admin,iam zis sa inceteze ca nu ii scot nici un gag,sa il scoata cel carei la dat.Atat am avut de zis,si este serverul picat daia nu poti intra,nu ca nu te lasa G.P.S.


NU mai lua aparare ca o iei degaba.

Eu intrasem la jumatea harti, si decat odata am intrebat si am luat GAG.

Asa ca nu veni cu un contra argument pe care nu ai cum sa il dovedesti in schimb, eu am venit cu dovada clara..
Decat am intrebat si am luat GAG si dupa kick-uri

De unde sa stiu eu ca tu si cu G.P.S. inventati noi reguli in aceasta comunitate?

Posturi unite automat, 30-04-2011, 21:37:27

*Catalin* wrote:
Eu nu va mai inteleg , daca ati ajunsa sa faceti reclamatie pt. gag , slay , kick


Prieteni daca nu reclami, o sa ia toata lumea slay kick gag fara motiv, intelegi?
Asa ca numai vorbi doar ca sa te afli in treaba, iei GAG, SLAY, KICK cand incalci regulamentu.
Nu cand se inventeaza cate o regula la minut, si macar de ai zice ca a fost OWNER, si are tot dreptul sa creeze noi reguli.
Adminii isi rezerva dreptul de a adauga reguli noi in timpul jocului pe parcursul unei harti, atunci cand gameplay-ul este dezechilibrat din cauza unor factori non-gameplay INTELEGI ACESTE CUVINTE TINERE DACA NU CULCA TE.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crazyloop

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-05-2011 19:36)
Joined: 18 May 2010
Posts: 52, Topics: 17
Location: Craiova

Reputation: 129.4
Votes: 6

 
Post Posted: 30-04-2011, 20:45:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*salam* wrote:
crazyloop wrote:
*salam* wrote:
Sal,uite cum sta treaba,cand sa bagat harta aceea au inceput playeri sa ceara codul de la usa,am zis ca nu il stim, si ei se aliniase la usa aceea sa bage codul si numai era nici un player sa joace.Am zis in felul urmator:Care mai cere codul de la usa gag/slay sau linistit toti in afara faster,care el cu gura mare care codul,ca de ce suntem pusi daca nu stim codul,ia dat gag G.P.S si a inceput sa palavrageasca pe chatul de admin,iam zis sa inceteze ca nu ii scot nici un gag,sa il scoata cel carei la dat.Atat am avut de zis,si este serverul picat daia nu poti intra,nu ca nu te lasa G.P.S.


NU mai lua aparare ca o iei degaba.

Eu intrasem la jumatea harti, si decat odata am intrebat si am luat GAG.

Asa ca nu veni cu un contra argument pe care nu ai cum sa il dovedesti in schimb, eu am venit cu dovada clara..
Decat am intrebat si am luat GAG si dupa kick-uri

De unde sa stiu eu ca tu si cu G.P.S. inventati noi reguli in aceasta comunitate?

Posturi unite automat, 30-04-2011, 21:37:27

*Catalin* wrote:
Eu nu va mai inteleg , daca ati ajunsa sa faceti reclamatie pt. gag , slay , kick


Prieteni daca nu reclami, o sa ia toata lumea slay kick gag fara motiv, intelegi?
Asa ca numai vorbi doar ca sa te afli in treaba, iei GAG, SLAY, KICK cand incalci regulamentu.
Nu cand se inventeaza cate o regula la minut, si macar de ai zice ca a fost OWNER, si are tot dreptul sa creeze noi reguli.
Adminii isi rezerva dreptul de a adauga reguli noi in timpul jocului pe parcursul unei harti, atunci cand gameplay-ul este dezechilibrat din cauza unor factori non-gameplay INTELEGI ACESTE CUVINTE TINERE DACA NU CULCA TE.


Scuzele mele dar tu ori nu intelegi limba romana ori nu sti cea ce scri.

Adminii isi rezerva dreptul de a adauga reguli noi in timpul jocului pe parcursul unei harti, atunci cand gameplay-ul este dezechilibrat din cauza unor factori non-gameplay

Eu nu am dezechilibrat jocul prietene, am pus o intrebare!!!!!
Nu inteleg de ce ii iei apararea lui, el nu are cuvinte sa isi sustina punctul de vedere, esti purtator de cuvant, am observat ca la toate reclamatiile iti dai cu cuvantul, si la majoritatea din ele nu ai nici un pic de logica si nici o treaba cu subiectul exact ce ai scris mai sus cu dezechilibrarea jocului.

Lasa sa isi faca treaba admini capabili cu experienta. Nu ii mai lua atat apararea daca esti admin insemna ca nu gresesti? Greseala este ceva uman. Dar vad ca tu vi la tupeu si spui niste lucruri care nu au nici o legatura cu ce am facut eu.


PS. Nu facem din tantar armasar, asa ca asteptam decizia unui owner odata cu inchiderea topicului.

In concluzie ar fi cazul sa te culci tu.


--------> Read it!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
*salam*

[MosT WanteD]



Status: Offline
(since 03-02-2017 15:24)
Joined: 19 Mar 2010
Posts: 3114, Topics: 93
Location: Romania

Reputation: 349.7
Votes: 73

Post Posted: 30-04-2011, 21:01:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

crazyloop wrote:
*salam* wrote:
crazyloop wrote:
*salam* wrote:
Sal,uite cum sta treaba,cand sa bagat harta aceea au inceput playeri sa ceara codul de la usa,am zis ca nu il stim, si ei se aliniase la usa aceea sa bage codul si numai era nici un player sa joace.Am zis in felul urmator:Care mai cere codul de la usa gag/slay sau linistit toti in afara faster,care el cu gura mare care codul,ca de ce suntem pusi daca nu stim codul,ia dat gag G.P.S si a inceput sa palavrageasca pe chatul de admin,iam zis sa inceteze ca nu ii scot nici un gag,sa il scoata cel carei la dat.Atat am avut de zis,si este serverul picat daia nu poti intra,nu ca nu te lasa G.P.S.


NU mai lua aparare ca o iei degaba.

Eu intrasem la jumatea harti, si decat odata am intrebat si am luat GAG.

Asa ca nu veni cu un contra argument pe care nu ai cum sa il dovedesti in schimb, eu am venit cu dovada clara..
Decat am intrebat si am luat GAG si dupa kick-uri

De unde sa stiu eu ca tu si cu G.P.S. inventati noi reguli in aceasta comunitate?

Posturi unite automat, 30-04-2011, 21:37:27

*Catalin* wrote:
Eu nu va mai inteleg , daca ati ajunsa sa faceti reclamatie pt. gag , slay , kick


Prieteni daca nu reclami, o sa ia toata lumea slay kick gag fara motiv, intelegi?
Asa ca numai vorbi doar ca sa te afli in treaba, iei GAG, SLAY, KICK cand incalci regulamentu.
Nu cand se inventeaza cate o regula la minut, si macar de ai zice ca a fost OWNER, si are tot dreptul sa creeze noi reguli.
Adminii isi rezerva dreptul de a adauga reguli noi in timpul jocului pe parcursul unei harti, atunci cand gameplay-ul este dezechilibrat din cauza unor factori non-gameplay INTELEGI ACESTE CUVINTE TINERE DACA NU CULCA TE.


Scuzele mele dar tu ori nu intelegi limba romana ori nu sti cea ce scri.

Adminii isi rezerva dreptul de a adauga reguli noi in timpul jocului pe parcursul unei harti, atunci cand gameplay-ul este dezechilibrat din cauza unor factori non-gameplay

Eu nu am dezechilibrat jocul prietene, am pus o intrebare!!!!!
Nu inteleg de ce ii iei apararea lui, el nu are cuvinte sa isi sustina punctul de vedere, esti purtator de cuvant, am observat ca la toate reclamatiile iti dai cu cuvantul, si la majoritatea din ele nu ai nici un pic de logica si nici o treaba cu subiectul exact ce ai scris mai sus cu dezechilibrarea jocului.

Lasa sa isi faca treaba admini capabili cu experienta. Nu ii mai lua atat apararea daca esti admin insemna ca nu gresesti? Greseala este ceva uman. Dar vad ca tu vi la tupeu si spui niste lucruri care nu au nici o legatura cu ce am facut eu.


PS. Nu facem din tantar armasar, asa ca asteptam decizia unui owner odata cu inchiderea topicului.

In concluzie ar fi cazul sa te culci tu.
Ma ''frectie'' eu zic sa numai comentezi ai zis ca fac eu regulile cu G.P.S si eu ti am aratat cand se fac regulile,nu asa cand crezi tu.Gata in acest topic,numai vorbesc indiferent de ce mai zici ca mam enervat si sa nu injur,cu oameni ca tine ajungi la spitalul 9 sectia agitati.hai pa.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*Catalin*

[CaTaLyNNN]



Status: Offline
(since 27-05-2017 10:18)
Joined: 22 Jan 2011
Posts: 12788, Topics: 35
Location: Bucuresti

Reputation: 1046
Votes: 149

 
Post Posted: 30-04-2011, 22:34:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai baiete in primul rand dute si cieste regulamentul. "Nu se face reclamatie pt gag/slay/kick". Intelegi ceva din asta?
Si in al doilea rand Dark a zis foarte clar sa terminati odata cu , codul de la usa , si tu ai fost mai cu mot , te-ai bagat aiurea.
Altadata sa stai in banca ta. -




Inteligenta medie a oamenilor ramane constanta, in timp ce numarul acestora este in crestere.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crazyloop

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-05-2011 19:36)
Joined: 18 May 2010
Posts: 52, Topics: 17
Location: Craiova

Reputation: 129.4
Votes: 6

 
Post Posted: 01-05-2011, 01:54:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Catalin* wrote:
Bai baiete in primul rand dute si cieste regulamentul. "Nu se face reclamatie pt gag/slay/kick". Intelegi ceva din asta?
Si in al doilea rand Dark a zis foarte clar sa terminati odata cu , codul de la usa , si tu ai fost mai cu mot , te-ai bagat aiurea.
Altadata sa stai in banca ta. -


In primu rand STAI FRATE TU in banca ta bagatorule de seama care esti.
Nu ai fost pe server, eu am intrat nu am stiut ce a zis DARK si am intrebat care e codu nestiind ca el inventase deja o regula.

In al 2lea ran, "Nu se face reclamatie pt gag/slay/kick" insemna ca pot lua kick, slay, gag la nesfarsit ca asa vrea domnu GPS si domnu DARK ca au si ei admin si isi permit sa dea kick slay, cu toate ca nu incalc cu nimic regulamentu corect?

Hai sa inghitim acum toti mofturile lor nu?

Nu reclami atunci cand esti de vina dar atata timp cat ai dreptate si nu ai incalcat nici o regula de ce sa isi bata joc de mine?
Sa stau minute in sir sa prind iara loc pe server, pt ca a simtit el nevoia ca e rost de kick?

Aveti de gand sa il sustineti pana la infinit, chiar nu poate sa vorbeasca el?

NU sunt de 2 zile, si nu sunt copil, asa ca nu fa tu comparati si probabil nu esti in masura sa iti dai cu parerea.
La reclamtii impotriva unui admin, cel mai in masura consider ca e un superior care il poate si sanctiona asa ca nu inteleg rostu posturilor tale, nefiind in cauza il susti, dar nu sti nici tu ce susti, susti cea ce zice DARK ca de autosustinere.


--------> Read it!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
alex1996bc

[Benningtonnes]



Status: Offline
(since 07-03-2016 19:20)
Joined: 21 Feb 2010
Posts: 803, Topics: 83
Location: Bucuresti

Reputation: 32.5
Votes: 34

 
Post Posted: 01-05-2011, 07:29:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

G.P.S. a luat ban pe forum , si banuiesc ca nu si`a facut din nou un cont... Cred ca asta e motivul pentru care nu mai intra pe forum. Oricum din cate ai spus... Iti cam dau dreptate crazy...

( Acum puteti sarii pe mine ca am postat aiurea etc. )




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*w@R*

[1n:@:L057,W0R1D]



Status: Offline
(since 10-08-2019 09:27)
Joined: 12 Nov 2009
Posts: 5809, Topics: 357
Location: Ploiesti/berceni

Reputation: 585.6
Votes: 76

   
Post Posted: 01-05-2011, 09:40:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*Catalin* wrote:
Bai baiete in primul rand dute si cieste regulamentul. "Nu se face reclamatie pt gag/slay/kick". Intelegi ceva din asta?
Si in al doilea rand Dark a zis foarte clar sa terminati odata cu , codul de la usa , si tu ai fost mai cu mot , te-ai bagat aiurea.
Altadata sa stai in banca ta. -


Cu "Bai baiete" vorbesti in cartier la tine,vb frumos,da si tu un exemplu celorlalti,nu arata cat de mare esti in grad,ca ai aceeasi valoare ca si ei,te difera faptul ca esti responsabil cu grija fata de server,doar atat. Thinking



facebook profile
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
GaGaVs Je !!

[GaGa 3>Freakz.]



Status: Offline
(since 29-05-2017 13:44)
Joined: 19 Nov 2009
Posts: 6358, Topics: 233
Location: Arad

Reputation: 547.1
Votes: 196

 
Post Posted: 01-05-2011, 10:42:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Atata le luati apararea... , voi nu ati vazut cate reclamati au deja, ce au facut pe server. Voi ziceti de dovezi concrete, uitativa in consiliu sa vedeti ce or facut. !!

Omu poate sa faca pentru orice reclamatie. Daca nu este voie pentru slay/gag/kick , hai sa le dam la toti kick ....etc, sa vedem si noi ce iasa. Playeru are dreptul la forum, sa faca reclatie orice, cat timp el nu greseste cu ceva. !


Respecta si vei fi RESPECTAT !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by scipioaa, 01 May 2011 13:11



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  


The time now is 04-05-2024, 03:09:42
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x