User
Pass
2FA
 
 

Reclamatei Alex

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message396
Vladik ^^
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-02-2013 20:51)
Joined: 03 Feb 2013
Posts: 48, Topics: 9
Location: Pe marte ^_^

Reputation: 8.2
Votes: 4

Post Posted: 04-02-2013, 18:54:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau in joc: Vladik
Nick-ul persoanei reclamate: AlexUnder
Poze: http://postimage.org/gallery/1xile9qk/357b64d4/
Descriere incident: Imi da /fpk cica 3/3 bile negre si io aveam doar 2/3 o bila mia dato pe motiv : Nu se da /uninvite pt cearta pe /d sau ceva de genu dar eu iam dat lu Gro424 Fwarn pt ca sa certat cu heroine pe /d si a luat out automat de la server si intru eu pe sv cand colo sunt civil Ha? / Vreu Lider INapoii sau bl scos NU E DREPT Raspunde aici doar Cabron/striker P.s II dadusem out dar nu a inteles drept alex si cica nu se da uninvite pt cearta nuj ce dar el avea deja 2/3 fwarn si a 3-lea pt cearta si a luat out de aia am scris ca gro e out si mia dat fpk + iam dat lu gro BlackList , normal pt ca nu are 7 zile si el a scos BlackListu lu GRO OMGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG / martor zeno si pe heroine .


Ai 25 de ani? Eºti plin de viaþã? Ai un caracter puternic, o minte agerã ºi crezi cã eºti gata sã rãstorni ºi munþii? Însoarã-te! O sã îþi treacã repede!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kubi
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 08-02-2013 16:27)
Joined: 14 Dec 2012
Posts: 207, Topics: 34
Location: Pe scaun

Reputation: -109.4
Votes: 6

 
Post Posted: 04-02-2013, 18:58:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba tupeistule mai ai dreptu sa faci reclamatie ma amaratule? dispari din fata ti-a scos banu tea ajutat etc si acum faci reclamatii pofitm : http://forum.wow-freakz.com/Reclamatie-Vladik-t201415.html scuzati-ma ca m-am bagat.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Vladik ^^
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-02-2013 20:51)
Joined: 03 Feb 2013
Posts: 48, Topics: 9
Location: Pe marte ^_^

Reputation: 8.2
Votes: 4

Post Posted: 04-02-2013, 19:04:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kubi wrote:
Ba tupeistule mai ai dreptu sa faci reclamatie ma amaratule? dispari din fata ti-a scos banu tea ajutat etc si acum faci reclamatii pofitm : http://forum.wow-freakz.com/Reclamatie-Vladik-t201415.html scuzati-ma ca m-am bagat.

Da ba am pt ca nu sa procedat corect macar cer bl scos !] +





Nick-ul tau in joc : VladiK
Nick-ul persoanei reclamate : danieel201022
Descriere incident : kill sz ( safe zone )
Poze : http://postimage.org/gallery/cb2szvgm/aad6d1ab/


Ai 25 de ani? Eºti plin de viaþã? Ai un caracter puternic, o minte agerã ºi crezi cã eºti gata sã rãstorni ºi munþii? Însoarã-te! O sã îþi treacã repede!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexandru P

[69]



Status: Offline
(since 08-04-2020 20:56)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 7522, Topics: 305
Location: Unavailable

Reputation: 892.5
Votes: 289

         
Post Posted: 04-02-2013, 19:34:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ca sa stii si tu,faza asta cu bilele negre sunt din partea adminilor( eu si k1d0or)asta ca sa va dam o sansa,daca era dupa striker sau cbr la prima greseala zburai si primeai si bl lider permanent,eu am fost baiat de treaba te-am tot amanat dar vad ca nesimtirea ta nu are limita,ti-am dat bl doar 2 sapt la civili,inca ai sanse la lider,dupa ce te-am scos ai inceput sa spamezi pe /report ca ai poze,pozele trebuia sa le postezi in reclamatie nu dupa ce s-a luat o decizie.M-a deranjat ca ai inceput sa faci afirmatii de genu: "alex zboara de la admini",crede-ma daca ii faceai asa altui admin,acum plangeai la cerere unban nu faceai pe smecherul aici. Multumeste-te ca nu ai bl lider sau mai rau ban pentru jignirile adresate pe server.


Banca nu e sz.


Contact Y!M: phhh.freakz
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AlexUnder111, 04 February 2013 17:35



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 16-05-2024, 06:30:00
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x