User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Admin

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message344
TragSlow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2013 10:43)
Joined: 09 May 2013
Posts: 43, Topics: 7
Location: Craiova

Reputation: 52.6
Votes: 2

Post Posted: 02-06-2013, 18:25:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Titlul: Reclamatie
Nick: Adminul Sulea
IP:-
Harta: sj_trix_zone, ora 19:15, 2 iunie 2013
Motivul: Mi-a dat ban ca am folosit u@ si am reclamat un jucator, respectiv pe wtf??? care juca cu speed pe server. I-am repetat de mai multe ori folosind say_team @ sa-i dea ban insa nu a luat in considerare cererea mea si a celorlalti jucatori de erau in acel moment pe server.
Cand a intrat pe server, dupa ce il reclamam toti pe wtf?? ca are cod, Sulea a dat voteban si 15 din 17 au votat pentru ban insa el a respins votul si ne-a spus tuturor pe server, acum citez: "Glumeam!"
Dovada:
Code:
Kicked by Console: "stop.u@. (banned for 5 min)"
Kicked :"stop.u@. (banned for 5 min)

Rog sa se verifice si log-ul de asemenea.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sulea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-07-2013 07:09)
Joined: 04 Apr 2013
Posts: 82, Topics: 2
Location: Bucuresti

Reputation: 84.8
Votes: 3

Post Posted: 02-06-2013, 18:40:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

chiar ma bucur ca ai facut reclamatie . Tot Tu vii cu comentarii la adresa mea abia intrasem pe server si in primul rand nici nu avea speed asta e expierienta ta de jucator daia sunt si admin sa iau eu o decizie + abuz pe u@ la greu . Si mai usor cu limbaju , nici nu ti-am dat ban cat meritai ! Thx.

-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TragSlow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2013 10:43)
Joined: 09 May 2013
Posts: 43, Topics: 7
Location: Craiova

Reputation: 52.6
Votes: 2

Post Posted: 02-06-2013, 18:52:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai usor cu limbajul? Despre ce limbaj vorbesti? Te jignii eu cu ceva ca nu inteleg? Spusai vreun cuvant obscen? Ce faci tu acuzatiile astea? Intrasei de 5 minute, dadusi voteban in conditiile in care rezultatul fu favorabil pentru ban, nu-i dadusi ban (toate astea = abuz de comenzi) si tu imi spui mie ca eu fac abuz de u@. Daca esti admin pe un server eu consider ca nu ar trebui sa fii stresat de playerii care incearca sa-ti atraga atentia asupra unui jucator. Daca ai vrut admin, pai ai grija de server si nu te mai isteriza cand unu` iti cere de o mie de ori sa dai ban si tu nu faci nimic.
Apropo vezi ca wtf juca cu cod inca de la inceputul jocului asa cum vazura mai multi playeri de pe server la acel moment. Nu avea cum sa aiba agilitate, dexteritate, toate la maxim dupa primele 3 goluri. Eu zic sa te gandesti mai bine ca nu erai pe server cand incepu meciul. Nu stiu ce varsta ai tu dar probabil ar trebui sa ai mai mult respect fata de playeri in general, ca nu stii ceilalti ce varsta au.
Eu zic ca pe viitor sa nu mai faci abuz de comenzi ca nu esti ownerul serverului sau Dumnezeu. Am mai facut reclamatie acum o saptamana tot unui admin care se credea Dumnezeu si a iesit prost pentru el. Regulile sunt facute sa le respecti.

P.S: Respecta si vei fi respectat.

Edit de la post-ul trecut: Jucatorul cu cod era wtf!!!, nu wtf?? cum am scris initial.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
anon1Mus

[anonimu™]



Status: Offline
(since 02-04-2022 14:33)
Joined: 02 Feb 2013
Posts: 1900, Topics: 164
Location: Bucuresti

Reputation: 1485.5
Votes: 425

          anonymus.stand 
Post Posted: 02-06-2013, 18:53:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Avea speed??? Unde e demo?? Nu vad nici o dovada la aceasta acuzatie.
Totusi Sulea ai un warn pentru folosirea comenzilor aiurea.
TC!


'' Întinde o mânã , oferã , ajutã
Primeºte , ascultã , taci si luptã ''


Jurnal Pariuri
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by anon1Mus, 02 June 2013 16:53



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 01-07-2024, 02:08:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x