User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Admin

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message430
Vlad212

[Creep]



Status: Offline
(since 14-01-2015 17:19)
Joined: 29 Apr 2013
Posts: 529, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 54.6
Votes: 4

Post Posted: 01-07-2013, 12:50:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau: Vlad
Nick-ul adminului reclamat: VyRuS
Ora incidentului: 15:15-15:31
Motivul reclamatiei: Mi-a dat ban cu motivul "Ai prea mult tupeu" pentru ca i-am zis sa joace mai usor pentru ca gonea palyerii,omul imi zice ca joaca usor dar juca cu sk si noi nu cred ca eram 19playeri pe sv.A iesit de pe sv 20sec,a intrat iar si mi-a zis sa termin,in acel timp un player mi-a zis sa tac - pentru ca el e admin,ca si cum un admin are voie sa-si bata joc de palyeri doar pentru ca e admin,nu?am zis ca nu tac si mi-a dat ban.
Just pupa adminii in posterior ca sa-l ajute si pe el la cerere...
ASTA NU ESTE MOTIV DE BAN FRATE ...
Dovada (poze/demo): Dovada 1
Dovada 2
Dovada 3
Commentariu
Astept parerile voastre,parerile "adminului" binevoitor,iar in final parerea lui bmw.
Multumesc.


ReSPeCTa sI VeI FiI ReSPeCTaT



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sp1dd1

[ Street Workout! ]



Status: Offline
(since 12-11-2017 06:57)
Joined: 19 Jan 2013
Posts: 10303, Topics: 170
Location: Bucureºti.

Reputation: 906
Votes: 114

           
Post Posted: 01-07-2013, 13:12:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mda..
Acum se da ban pentru ca vorbesti,nu mai ai voie sa vorbesti in ultima vreme.
Nu inteleg pentru ce ai primit ban...ai spus doar sa joace mai incet si dupa ai zis ca nu taci -
Nici macar caz de ban nu era,ai vrut doar sa arati ca tu esti admin smecher si stii sa suferi.




Profil | PlayList

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
vyrus|2009

[Șeful ]



Status: Offline
(since 17-04-2019 23:03)
Joined: 18 Mar 2010
Posts: 3486, Topics: 292
Location: Cartierul de valorosi $$$

Reputation: 53.5
Votes: 261

            Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 01-07-2013, 14:21:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bmw citeste logul de ieri .. parerea mea ca aveti prea mult tupeu unii si nu va potoliti cu un gag , asa ca aplic si banul - ..Cat despre xdarklord tu cu ce drept te bagi in acest topic ? esti fondator sa iei decizii sau nu stiu eu ?

@ Sau nu este nevoie sa ma citesti , m-am rugat de tine in 4 video sa te termini cu comentariile .. tu tot ziceai ca daca nu ce,, imi dai ban etc..
@ Pacat ca nu ai facut si poza la scoru ala care ziceai ca joc "tare" 19-2 .. uitate in top 15 de 1 sapt nu am jucat cum joc eu .. -
@ VI cu reclamatie pentru ce ? comentezi aiurea ma rog de tine sa termini si tu fiind "smecher" tot continui .. nu ma impresioneaza gesturile tale de copil -

Edit : adreseazate frumos mister . si dai edit nu face tu posturi - , ti-am mai zis tu este treaba ta la reclamatii .



Last edited by vyrus|2009 on 01-07-2013, 14:31:44; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
sp1dd1

[ Street Workout! ]



Status: Offline
(since 12-11-2017 06:57)
Joined: 19 Jan 2013
Posts: 10303, Topics: 170
Location: Bucureºti.

Reputation: 906
Votes: 114

           
Post Posted: 01-07-2013, 14:24:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu,dar mi se pare absurd sa dai ban pentru asa ceva...uita-te peste filmulete-le pe care le-a pus,probabil ti-a fost prea lene sa dai click pe ele bazandu-te pe faptul ca donezi dar stai linistit ca mai sunt si altii care doneaza.
Nu se da ban pentru asa ceva.Se vede clar ca ai dat banul ca esti tu admin si sa nu comenteze palyerii la tine de parca esti dumnezeu pe pamant ...
admin de doi bani ce esti ...




Profil | PlayList

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
BmW750i

[FURIEN.FREAKZ.RO]



Status: Offline
(since 16-02-2015 21:04)
Joined: 08 Sep 2011
Posts: 3772, Topics: 75
Location: Galati

Reputation: 1216.6
Votes: 126

 
Post Posted: 01-07-2013, 15:01:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai Vladut , ii spui pe u@ daca vezi ca joaca tare , eu nu am zis ca nu aveti voie sa jucati tare , jucati cum vreti , doar ca playerii normal ca ies cand vad ca cineva mai bun ca ei ii macelareste runda de runda , VyRus stie ca i-am mai zis , din cate vad a si coborat din top ca dovada ca nu mai joaca tare , Odata ce te avertizeaza , iti zice mereu sa taci , nu intelegi , oare ce urmeaza ? Logic ca ban , ti-a dat ban sa te potolesti , si acuma vi cu chef de cearta Dosent Matter
Frumos numele de la Video

Respins . T/C

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by BmW750i, 01 July 2013 13:01



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-04-2024, 19:09:18
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x