User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Alexunder !! / Striker / Cabron sa raspunda.

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message584
RobB3rT

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-08-2013 11:27)
Joined: 18 Jun 2011
Posts: 239, Topics: 57
Location: Palestinian Territory

Reputation: 70.5
Votes: 3

 
Post Posted: 13-01-2013, 13:01:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick-ul tau in joc:Cosmos
Nick-ul persoanei reclamate: Alexunder
Poze: http://postimage.org/gallery/22ttl7bg/
Descriere incident: am dat /w lu taner sa zica : Cosmos vinde casa sf ,prima data am gresit si am scris ls , iar a 2 a oara iam dat dinnou cu sf si el a dat cu sf....si m'a intreaba taner :cat e aia din ls . Eu: nu am in ls...am in sf...am greist prima oara.
Ii dau /w lu emanuel si ii zic : iti dau 4kk+casa mea langa plaja pe casa ta. Asta da da ne'am intalnit la el la casa si ma grabeam ca aveam teste vla. Iam zis sa dea /sellhouse si eu ii dau cu /givehouse . El a dat /sellhouse iam dat givehouse dar nu avea bani , iam zis sa dea rpd /buyhouse ca venea un civil cipriz...si el statea pur si simplu si am dat /sellhouse la casa mea si am luat'o. M'am dus am dat teste si am trecut si am venit la el ,asta a durat 3 minute... si am mers la banca si iam dat 4kk. Si deodata imi zice sper sa nu fie in sf , cand eu iam zis de la inceput casa mea langa plaja ,acolo in sf,+4kk bani diferenta , ca nu merita mai mult , si taner a dat anunt ca vand casa in sf...ce naiba pot sa am 2 case?- Emanuel il cheama pe hah vorbim si hah zice : nu e vina lu cosmos ca nu esti tu atent, si apoi vine alexunder si incepe sa ma ameninte ca sa ii dau casa ,tot felu de chestii. Si cica ai 24 ore , si imi da ban 5 minute mai tarziu...cand vroiam sa ii mai dau banii care ii aveam si sa discut cu emanuel cum se vede in poza sa nu ma cert aiurea. Eu cu ala am vorbit ,am fost de acord ,cand targu e gata si totu da innapoi ce naiba? iam zis clar...
Cer suspend , unban si casa sa fie innapoi la mine . Asta head? are ciuda decand altu il'a injurat de pe contu asta, un vecin , si ma ameninta inca de la inceput , nu merita head,nu face nimic toata ziua.


Cand viata iti da lamai deschizi un magazin de fructe!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alexandru P

[69]



Status: Offline
(since 08-04-2020 20:56)
Joined: 04 Dec 2010
Posts: 7522, Topics: 305
Location: Unavailable

Reputation: 892.5
Votes: 289

         
Post Posted: 13-01-2013, 13:10:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Degeaba plangi dupa cbr/striker,raspund de banurile date, Emanuel are level 7 e prima data cand joaca samp si tu nu ai o reputatie prea buna pe freakz. Ai tras teapa,platesti nu ma intereseaza ce ai vb cu el,ai plasat o informatie falsa,cum ca ai avea casa ls,nu in sf,banul expira pe 16,atunci iti vei primi casa din sf inapoi.


Le: am discutat cu taner,mi-a explicat situatia,puteai sa o faci si tu nu sa ma iei la misto. Lasa-mi ip sa iti scot banul si incearca sa nu ma mai iei peste picior ca sa nu te iau si eu -.

Rezolvat


Contact Y!M: phhh.freakz
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AlexUnder111, 13 January 2013 11:30



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 03-07-2024, 12:28:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x