User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Andy

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1901
Michael.Joseph.Jackson

[King of Pop]



Status: Offline
(since 15-10-2013 09:21)
Joined: 25 Aug 2009
Posts: 1038, Topics: 33
Location: Germania

Reputation: 322.9
Votes: 18

 
Post Posted: 21-06-2010, 23:12:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vreau sa va inaintez o reclamatie pentru Domnul Andy care a inceput sa ma injure ca la usa cortului pentru ca i-am banat prietenul (AliBaba).....Eu nu l-am jignit cu nimic pina acum,l-am stimat,dar in acest stil nu se mai poate....Multi o sa postati in favoarea lui Andy pt ca are o anumita influenta pe server si pt ca eu am gura "Cam Mare"....dar de data aceasta nu i'am adresat niciun cuvant urat..apoi continuand cu pareri asupra capacitatilor mele de admin(Ca is degeaba...ca nu fac nimic)...e regretabil ce se intampla,ne acoperim prietenii chiar daca faptele lor pe acest server sunt inacceptabile....
1.Limbaj Alibaba(Prietenul Lui Andy) http://img191.imageshack.us/f/snap0081.jpg/
2.Limbaj Alibaba(Prietenul Lui Andy) http://img97.imageshack.us/i/snap0082f.jpg/
3.Limbaj Domnul Andy http://img37.imageshack.us/i/snap0084.jpg/
4.Limbaj Domnul Andy http://img268.imageshack.us/i/snap0085.jpg/
5.Amenintari din partea Domnului Andy http://img163.imageshack.us/f/snap0087.jpg/
6.Limbaj Domnul Andy http://img97.imageshack.us/f/snap0090.jpg/
7.Pareri si impresii asupra adminilor din partea aceluiasi Domn Andy http://img163.imageshack.us/f/snap0091.jpg/
8. Chuck Chuck(Alibaba-Prietenul Domnului Andy) http://img411.imageshack.us/i/snap0092v.jpg/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Andy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 13:27)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 436, Topics: 15
Location: Bucuresti

Reputation: 184.6
Votes: 7

Post Posted: 21-06-2010, 23:38:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. in primul rand totul a fost pe amx_chat unde vb intre noi sa nu influenteze serverul
2. cand am intrat pe serv... m-a salut ali (pt ca ne cunoastel personal), in timp ce vb cu el imi spune mj "iti banez prietenul" si poc ban.... eu m-am aprins si l-am intrebat de ce i-a dat ban? l-a care "cinstitu'" de mj imi raspunde "de trefla" ( nush de unde asa tupeu pe tine..). Normal ca m-am enervat.. si il intreb de ce i-a dat ban iar, imi rapsunde ca l-a prins cu wall. OK.. l-am intrebat de vreo 5 ori "dovada?" si el imi raspunde ca nu are nevoie de dovada ca era si love dealer pe serv. i-am spus ca nu ma intereseaza cine era pe serv sau bla bla, ma intereseaza DOVADA ca avea wall dar el tot pe filmu asta o tinea ca era love dealer pe server si nu are nevoie de dovada.. pff
3. ce legatura are limbaju lui ali cu reclamatia mea nu inteleg...
4. abia ulterior cand a intrat love dealer pe serv mi-a explicat ca l-a injurat pe el ali sau ceva de genu asta si de asta are ban... (aici am inteles... chiar i-am si spus lui ali ca e treaba lui.. daca l-a injurat ramane cu ban)
5. oricum nu ai treaba cu adminatul mjj.. asta iti spun eu.


death is certain , life is not! -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Michael.Joseph.Jackson

[King of Pop]



Status: Offline
(since 15-10-2013 09:21)
Joined: 25 Aug 2009
Posts: 1038, Topics: 33
Location: Germania

Reputation: 322.9
Votes: 18

 
Post Posted: 22-06-2010, 00:07:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prietene....uite,am facut poza si atunci cand ti'am raspuns de trefla...erai nervos si probabil nu observai chatul,iti explicasem de ce i'am dat ban si tot continuai "Dc ban?" ...
2.Are legatura cu limbajul lui AliBaba deoarece el este cel pe care il acoperi,si injuri adminii din cauza lui.
3.Faci o grava eroare...la fel ca si Love Dealer sunt si eu om,din ceea ce ai scris intele ca daca ma injura pe mine nu avea nicio treaba(nu ramanea cu ban nu? ) , dar daca l'a injurat pe love dealer inseamna ca a gresit(Ramane cu ban) (Aici se vede ca esti genul de om care sa da bine pe linga cei cu rang mai mare,poate acesta este unul din defectele mele ca nu sunt un "Lingau" si pt mine nu conteaza functia celui cu care vorbesc ci caracterul acestuia)
4.In legatura cu "Adminatul"...este foarte posibil sa ai dreptate,am degeaba admin,dar totusi nu m-am luat de competentele tale de admin.

Sincer eu pina acum te-am respectat Andy,ma gandeam ca esti altfel de om,diferit fata de cei care reactioneaza atat de violent aparandu-si un prieten care a gresit si care si'a bagat .... in serverul nostru,si in toti adminii de aici....dar se pare ca m'am inselat,esti genul de om care reactioneaza sub stapanirea nervilor,aici reusind sa observ adevaratul tau caracter...eu nu te'am injurat,nu am zis nimic de mama ta.....este regretabil si ma doare ca un om pe care nu il cunosc ma injura de mama,gandestete ca multi au mamele moarte(nu in cazul meu) si nu realizezi cat de mult pot sa doara anumite cuvinte....


Oricum eu sper sa se i-a o decizie corecta.....daca eu il injuram pe Andy 80% zburam de pe server.....sper sa nu se i-a deciziile in functie de influenta pe care o are cineva pe server....!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Andy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 13:27)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 436, Topics: 15
Location: Bucuresti

Reputation: 184.6
Votes: 7

Post Posted: 22-06-2010, 07:50:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

chiar esti nesimtit acum... auzi "prietene" ti-am spus si mai devreme ce explicatie mi-ai dat tu pt banul lui ( cica are wall) si de asta insistam sa imi arati DOVADA! nu mi-ai spus nici macar 1 secunda ca a injurat un owner si care a fost faza! De asta am spus ca m-a lamurit love dealer cand a intrat si mi-a explicat ca i-0a ban din cauza ca l-a injurat ( nu are nici o legatura cu wall sau alt cod cum spuneai tu desteptule).
App se vede cat te duce capu... dupa ce faci print ca am spus "tu si love dealer sunteti adminii vietii.." imi spui acum ca sunt lingau si ca ma pun bine cu love dealer ca e owner sau bla bla. vai de capu tau...
Cat despre limbaju lui ali nu am spus nimic pt ca el a inceput sa faca scandal dupa ce i=ai dat tu ban.. si oricum ii dadeai tu ban in 2 secunde cum intra... Pe mine ma interesa primul ban de ce l-ai dat!
hai ca deja imi irosesc prea mult timp cu tine... la revedere!


death is certain , life is not! -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rKoPac

[Rko.FreaKz.Ro Owner]



Status: Offline
(since 18-12-2010 21:55)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 831, Topics: 18
Location: rKo.FreaKz.Ro

Reputation: 176.6
Votes: 19

Post Posted: 22-06-2010, 08:54:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bun , deci alibaba ramane cu ban pentru limbaj.

mjj , te mai las o data .. in mod repetat ti-am spus sa nu mai ai glume cu alti admini , asta implica sa si raspunzi civilizat ( de trefla , nu e civizliat ) , puteai sa spui din prima de ce il banezi pe alibaba si totul era ok , dar cu mistoul tau l-ai enervat si pe andy si astfel s-a ajuns aici. Daca un coleg nu este informat , il informezi nu il iei la misto ok ? Repet .. te mai las o data.. ultima data , dupa care nu mai tin cont de activitatea ta pe server , nu mai tin cont de nimic , o sa cred ca esti incapabil sa renunti la mistouri , n-am nevoie de admini mistocari care provoaca asemenea discutii pe server si pe forum. e alegerea ta cum continuam de acum inainte , eu te-am prevenit.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ing3rash

[L0vE DeALeR]



Status: Offline
(since 05-03-2015 17:48)
Joined: 20 Apr 2010
Posts: 362, Topics: 18
Location: away......

Reputation: 227
Votes: 6

 
Post Posted: 22-06-2010, 14:19:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca tot se tot repeta si numele meu sa dau si eu o parere !
Deci in primul rand Alibaba nu are ce cauta p rko.freakz.ro , motivul il stiu eu destul de bn si nu dau explicatii decat lui Cristi si Orhan! Acum sa revin la reclamtie parerea mea Andy putin cam impulsiv reactia a fost park prea nervoasa dar totusi a fost p amx_chat nu a afectat serverul,iar Mjj ti`am zis si ieri k trebuia sa ii explici calumea motivul eu sincer odata i`am explicat si a inteles fara doar si poate! Din pct meu d vedere dk se merita o sanctiune se merita ptr amandoi nu decat ptr unul ! Si cu referinta la faza cu "Lingau" puteti sa fiti super "lingai" k nu ma intereseaza acest aspect nu veti primi upp/down in functie d asta niciodata .

Scuze de off -topic : Mjj mai usor cu ban`urile sti la ce ma refer
TK


Me GuStA La DeBaNdaDa

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
rkoNobody

[Creep]



Status: Offline
(since 01-09-2011 13:46)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 958, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 322.5
Votes: 11

 
Post Posted: 22-06-2010, 15:32:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Totusi eu stiam (scuzati ca ma bag) ca sunt 2 reguli importante la sv... 1 reclmatiile intre admini se discuta cu co-ownerii / ownerii
2 Nu stiam ca trebuie sa explici altui admin de ce ai dat ban decat daca vrei... (cu exceptie owner/co-owner)

Da se pare ca regula 2 nu exista

Oh da si faza cu amx_chat eu vas sugera nici acolo sa nu injurati... nu influenteaza sv'ul? eu zic ca da prin 2 metode 1 se cearta admini pe amx_chat si se injura etc si se vor razboi si nu vor fi atenti la codati si vor aparea probleme pe forum de genu asta
2 daca 2 admini se cearta fie 1 din ei pleaca fie ambii (0 admini pe sv codati umbla lejer) sau raman amandoi pe sv, da daca va fi o gluma pe sv de la un player gluma se va lua in serios si poate risca ban gag sau cine stie ce altceva.

Nu suport "prietenii" adminilor ca vor fi considerati "speciali" si din caza lor se va iesi cu scantei (exact cum sa intamplat) ei pur si simplu ies de pe sv...si asa au intrat doar 1 data in viata lor...dar admini care raman si se cearta pt ei au de suferit. Si nici "lingai" nu ajung decat niste admini slabi care se roaga de owner/co-owner sa aiba o legatura cu sv'ul da ei habar nu au de adminat


Death touches everybody if u trust one each other.So take my advice and

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
-=LleGeNDa=-

[Maniac]



Status: Offline
(since 28-06-2013 12:57)
Joined: 25 Jul 2009
Posts: 1016, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 454
Votes: 10

Post Posted: 22-06-2010, 16:09:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ma bag si io... un admin nu trebuie sa ii dea socoteala altui admin,ci doar ownerilor sau co-ownerilor... nu sunt de partea nimanui,dar MJJ io zic k a procedat corect cu banul... si atat ar trebui sa ne intereseze... restu e treaba la ai` mari(cu cearta)

Mes Que un Club Blaugrana Love Struck

Seviyorum anlasana -

http://www.oleole.com/media/main/images/wallpapers/113487/fcbarcelonamesqueunc_249992.jpg
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pdv|armageddon

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-02-2011 08:29)
Joined: 18 Feb 2010
Posts: 204, Topics: 14
Location: Ploiesti

Reputation: 195.8
Votes: 4

 
Post Posted: 22-06-2010, 18:13:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

IDEM Legenda ^
|


<_- Play and Respect all Player's -_>

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Andy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-05-2014 13:27)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 436, Topics: 15
Location: Bucuresti

Reputation: 184.6
Votes: 7

Post Posted: 22-06-2010, 19:43:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cum vreti... ramane la decizia ownerilor care ce si cum... eu am spus ce aveam de spus. have a good day.

death is certain , life is not! -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Michael.Joseph.Jackson

[King of Pop]



Status: Offline
(since 15-10-2013 09:21)
Joined: 25 Aug 2009
Posts: 1038, Topics: 33
Location: Germania

Reputation: 322.9
Votes: 18

 
Post Posted: 22-06-2010, 23:52:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Haideti sa aplanam conflictul...am gresit si eu si Andy...sa lasam asa,eu sper sa ma impac cu Andy,poate era si el nervos....asta e..e prima oara cand injura si sper sa nu se lase cu sanctiuni....Bafta Tuturor.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
rKoPac

[Rko.FreaKz.Ro Owner]



Status: Offline
(since 18-12-2010 21:55)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 831, Topics: 18
Location: rKo.FreaKz.Ro

Reputation: 176.6
Votes: 19

Post Posted: 23-06-2010, 14:25:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

legenda , dpdv colegial mi se pare normal ca adminii sa vorbeasca intre ei in legatura cu banurile pe care le dau. Nu tre sa o luati la modul "nu dau explicatii decat ownerilor" , ca pana la urma nu era vorba de nimic confidential, era vorba de un player adus de andy pe server si normal ca il interesa motivul pentru care primise ban. Tensiunile de genu asta tre sa dispara, ca nu va taie mana daca spuneti unui coleg o informatie , puteti sa vb si intre voi ca intre colegi si sa ajungeti la o intelegere fara sa amestecati ownerii in toate nimicurile.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Afk#

[BenQ is back :)]



Status: Offline
(since 22-08-2013 17:57)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 592, Topics: 24
Location: Bucuresti..

Reputation: 206.4
Votes: 7

Post Posted: 23-06-2010, 15:10:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Trebuie sa evitam astfel de conflicte pe srv.. cu ce a zis pac..



Pro Player ! FaN SteauA ;x
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rKoPac

[Rko.FreaKz.Ro Owner]



Status: Offline
(since 18-12-2010 21:55)
Joined: 24 Jul 2009
Posts: 831, Topics: 18
Location: rKo.FreaKz.Ro

Reputation: 176.6
Votes: 19

Post Posted: 25-06-2010, 20:58:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

caz inchis
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by rKoPac, 25 June 2010 18:58



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-04-2024, 19:30:51
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x