User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Ballentine's

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message878
Py7y

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-08-2019 16:32)
Joined: 21 Mar 2012
Posts: 459, Topics: 21
Location: Bucuresti

Reputation: 45.4
Votes: 20

Post Posted: 11-03-2013, 14:24:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Abuz admin

Py7y
Ballentine's
Cs_assault_hotel, 14:00, 11.03.2013
El da rocket la 3-4 jucatori la putin sub 1 min(0.56 secunde), printre care si mie dupa care uitati ce urmeaza:


ADMIN Ballentine's Day: rocket crapu
ADMIN Ballentine's Day: rocket Makabru
** War3 ** Scrieti /radio pe chat pentru a asculta radio
ADMIN Ballentine's Day: rocket K@R@MboL
*** LcM killed fratika- with a headshot from ak47 ***
Pescaru killed marshall with ak47
*DEAD* Groparu : ahahahahaahahha

*DEAD* Makabru : de ce dai rocket?


*DEAD* Ballentine's Day : de schema

DevilFearsMe connected
Dj Zeet connected
*DEAD* Ecstasy-La-Gaini : ce frumos se duc
*DEAD* Makabru : de schema?

*DEAD* Groparu : -

*DEAD* K@R@MboL : esti tare

Makabru : vb la misto?


*DEAD* Ballentine's Day : fami reclamatie sa raman fara el
*** Ecstasy-La-Gaini killed K@R@MboL with a headshot from ak47 ***
ResurseCS Player timed out
Ecstasy-La-Gaini : ca sa suferiti cu adminul dupa

*DEAD* marshall : trageti-va de par
*** Afk-slay: X-MAN
*DEAD* Py7y : poi normal ca-ti fac

Dupa care ii spun pe chatu-l adminilor ca-l astept pe forum, da chiar nu vroiam sa mai ma duc pt un amarat de rocket dar sa vedeti ce se intampla ies imi schimb numele in Ibra dau cu retry si sa vedeti ce spune...


*DEAD* Ballentine's Day : s`o dus pe forum -

Sn!ck connected
Requesting tempdecal.wad from server
Error: server failed to transmit file 'customization'
*DEAD* Ballentine's Day : drum bun si cale batuta

Beat~:Mort is joining the Terrorist force
*** marshall killed PlictISEALA with a headshot from m4a1 ***
*** Pescaru killed K@R@MboL with a headshot from ak47 ***
scr < dropped
scr < has left the game
*DEAD* scr < : iti scad nota la purtare

*DEAD* Ballentine's Day : cine il prinde

Sn!ck dropped
Sn!ck has left the game
*DEAD* Ballentine's Day : sa il ?

Esti nesimtit prietene si nu e pt prima data cand faci abuz de admin, te-ai luat si de nevasta-mea acum ceva timp ca vb pe chat , si ti-am zis sa termini atunci sa nu te mai iei de lume ca de aceea exista chat sa poti vb cat vrei.
Nu as' fi vrut sa-ti fac reclamatie dar pt faptul ca esti obraznic si dupa ce am dat cu retry am vaz ca ma insulti, adica esti si obraznic...!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NaTaKa_AB

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-06-2015 15:10)
Joined: 10 Sep 2011
Posts: 346, Topics: 20
Location: Alba Iulia

Reputation: 253
Votes: 9

Post Posted: 11-03-2013, 14:32:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cu ce te-am insultat "prietene" ? Erati toti CT pe casa cu awp ! Nimeni nu mergea la ostatici, normal ca m-am enervat si am inceput sa dau

rocket(slay). Cand vad ca tot scriu mare : OSTATICII ! , si cand vad ca ct nu merg la ei, si stau cate 5 pe case, ce vrei sa le fac ? Daca erai in locul

meu, procedai la fel. Pentru asta este facut "adminul", ca sa adminam pe servere. Corect ? Mi-am facut datoria, bine sau rau, am incercat sa fac

ceva. A da si sa nu uit, puteai sa anunti un admin ca joci cu alt nick, poate nu se ajungea aici.

Nu am avut nici o treaba cu "sotia ta" -, imi amintesc ceva, de pe harta rats. Din cauza de la bomba, i`am dat slay, nu imi mai amintesc.


 
Staff message (SeaGer):
 
Nu mai scrie colorat.



Ma indoiesc ca stelele sunt de foc
Ma indoiesc ca soarele se misca
Ma indoiesc ca adevarul poate fi minciuna
Dar niciodata nu ma indoiesc ca iubesc!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Py7y

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-08-2019 16:32)
Joined: 21 Mar 2012
Posts: 459, Topics: 21
Location: Bucuresti

Reputation: 45.4
Votes: 20

Post Posted: 11-03-2013, 14:47:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nataka stii prea bn ca ai gresit, eu nu eram pe casa eu eram la pod ma indreptam spre casa la ostatici + ca eu nu faceam niciodata ce ai facut tu, la si 56 tu dai slay!
Aaaa, daca erau mai putin de 15-10 secunde da eram de acord si asa nu vroiam sa-ti fac reclamatie...dar chestia cu "Sa dus pe forum/drum bun, cale batut/cine-l prinde sa il?" ma deranjat teribil.
In legatura cu nick-ul, intru cu ce nick vreau, cred ca avem tot dreptul nu? Daca nu-mi fac orele cu nick-ul pe care am admin pe (Py7y) intr-o luna, atunci da merit downgrade, daca se nimerea sa fie ese sau elena, ca drept dovada se vede ca nu esti un admin destul de capabil si ca faci abuz...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
clau88

[reTeHashu']



Status: Offline
(since 10-10-2019 16:07)
Joined: 08 Jan 2012
Posts: 3195, Topics: 176
Location: Romania

Reputation: 2104.4
Votes: 486

     
Post Posted: 11-03-2013, 15:13:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Putea sa campeze sau orice , tu nu ai dreptul sa executi comenzi pe alti admini ! Si daca mai sunt 56 de secunde sa mearga dupa ostateci cum dai tu rocket ? Dai slay sau rocket in momentul cand ramane ultimul si nu are nici-o intentie sa mearga sa planteze/defuze sau sa salveze ostatecii.
Imi pare foarte rau sa iti spun , e free game , iar tu ai abuzat. Bafta !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SharK90

[SharK]



Status: Offline
(since 02-03-2019 16:40)
Joined: 05 Aug 2009
Posts: 1156, Topics: 28
Location: Bucuresti

Reputation: 652.7
Votes: 25

     
Post Posted: 11-03-2013, 15:53:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

clau88 wrote:
Putea sa campeze sau orice , tu nu ai dreptul sa executi comenzi pe alti admini ! Si daca mai sunt 56 de secunde sa mearga dupa ostateci cum dai tu rocket ? Dai slay sau rocket in momentul cand ramane ultimul si nu are nici-o intentie sa mearga sa planteze/defuze sau sa salveze ostatecii.
Imi pare foarte rau sa iti spun , e free game , iar tu ai abuzat. Bafta !



Citeste mai bine rTh ... Pyty era cu alt nick nu juca cu adminul .


In ultima vreme srv ul duce lipsa mare de admini si nimeni nu face nimic ! degeaba suntem 100 de admini in lista aia ! Multi joaca in alta parte sau joaca cu alte nick uri



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Py7y

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-08-2019 16:32)
Joined: 21 Mar 2012
Posts: 459, Topics: 21
Location: Bucuresti

Reputation: 45.4
Votes: 20

Post Posted: 11-03-2013, 16:09:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SharK90 wrote:
clau88 wrote:
Putea sa campeze sau orice , tu nu ai dreptul sa executi comenzi pe alti admini ! Si daca mai sunt 56 de secunde sa mearga dupa ostateci cum dai tu rocket ? Dai slay sau rocket in momentul cand ramane ultimul si nu are nici-o intentie sa mearga sa planteze/defuze sau sa salveze ostatecii.
Imi pare foarte rau sa iti spun , e free game , iar tu ai abuzat. Bafta !



Citeste mai bine rTh ... Pyty era cu alt nick nu juca cu adminul .


In ultima vreme srv ul duce lipsa mare de admini si nimeni nu face nimic ! degeaba suntem 100 de admini in lista aia ! Multi joaca in alta parte sau joaca cu alte nick uri


Stai ma putin ce daca eram cu alt nick...asta e problema ca eram yo cu alt nick...
Problema este de ce da el rocket cand mai erau 56 de secunde si cand eu ma indreptam spre ostateci...
F bn nu punem ca eram yo acolo fara admin si fara alt nick dar ceilalti doi...la care a dat rocket ce mai spunem?!
"ADMIN Ballentine's Day: rocket crapu
ADMIN Ballentine's Day: rocket Makabru
** War3 ** Scrieti /radio pe chat pentru a asculta radio
ADMIN Ballentine's Day: rocket K@R@MboL "

Numai pune ca vb cum vb, numai punem ca da rocket cand eu ma indreptam spre ostateci, acum problema este ca eu eram cu alt nick...Putea sa fie oricare alt jucator!
Ba eu unu daca eram in locul lui spuneam un amarat de "sry" macar pt faptul cum a vb ca asta ma deranjat, prin asta da dovada si se crede superior fata de ceilalti, iar din cate stiu yo ca admin trebuie sa gestionezi lucrurile pe un sv nu sa fii tu superior!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
believe.

[Freakz believer]



Status: Offline
(since 28-11-2019 14:27)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 1679, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 261.4
Votes: 26

     
Post Posted: 11-03-2013, 16:33:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Abuz clar! Dupa ce ca face abuz mai si sufera. Nu e comportament de admin! Daca ownerii inchid ochii si la faza asta...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ese

[Freaky]



Status: Offline
(since 23-11-2015 20:54)
Joined: 09 Dec 2010
Posts: 1701, Topics: 28
Location: Nu stiu d-le , eu nu-s de pe aici, parerea mea.

Reputation: 385.5
Votes: 23

 
Post Posted: 11-03-2013, 17:12:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fiti antena cum sta treaba. Ai abuzat de admin Nataka. Puteai sa le dai ceva "palme" , in cazul in care nu reactionau, le dadeai slay/rocket. Ai un avertisment(timp de 30 de zile), daca mai ai vreo reclamatie bine fondata, vei fi scazut la blood o luna.

It's a *** up life !!!

Munca, fapta si rasplata.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ese, 11 March 2013 15:15



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 30-04-2024, 05:21:55
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x